0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (3,254 puan) tarafından
Dün sünnet düğünündeydik. Düğün bittikden sonra eşim siz bekleyin ben arabayı getiriyim dedi gitti. Sonra düğün sahibi kadınla iri yarı adam (45-50yaşlarında) bana doğru geldi. Adam sinirli halde  foto falan bişeyler söyledi. Adamı tanımıyorum diye dinlemedim, düğün sahibi kadına bizim arabada gidecek akraba nerde diye soruyordum. Adam gitti. Sonra herkes gelib bana adam ne diyordu sana dedi. Bana ne diycek , bilmedim ne söylüyordu dedim. Sonra anladım ki, ben düğünde oynayan bizimkileri video çekiyordum. Başkaları önüne geçince de duvardakı kocaman televizyondan onların oynamasını çekiyordum. Adam televizyon tarafda masada oturmuş, onu çekiyorum sanmış. Benle kavgaya geliyormuş. Düğün sahibine yok öyle bişey dedim. O da adamın eşiyle konuşdum dedi. Sonra adam yanımdan geçerken ben napacağımı biliyordum, ama neyse dedi sinirli sinirli. Eşimde gec geldi, eşime anlatmadım. Adam kavgacı tipdi. Düğünümüzde kavga çıkardılar demelerini istemedim. Ama çok huzursuzum. Akrabalar arasında laf söz olacak diye. Eşime anlatmalımıyım? Şimdi anlatırsam da zamanında niye anlatmadın diye kızacak.

9 Cevaplar

0 oy
(2,362 puan) tarafından
Bence söyle yani bi şey yapmamissin yanlış olan.
-Reklam-
0 oy
(15,327 puan) tarafından
Söyle ya bişey olmaz o da bilir geçmiş.gitmis.olay
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Kız söyle gitsin ay düğünde fotoğraf video çeker herkes adama deseydin brad Pitt olsan hatıra fotoğrafı çekerdimde seni niye çekeyim Hshshshs :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kesin karısı gidip bulaşmış bu seni mi çekiyor diye bazı kadınlar halbim sonradan buldumcuk☺️
0 oy
tarafından
Kadıni anlarım da adama ne olmuş :D mal mı ne :D 

Yarın bir gün başlar namusuna göz dikti demeye :D 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yemek yapayım okuyacagim ❤️❤️❤️❤️❤️
(3,254 puan) tarafından
Ahaha kolay gelsin
0 oy
(119,577 puan) tarafından
gizleme duyulur bu olay zaten
(3,254 puan) tarafından
Evet haklısın.
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yanlış anlamaz anlat bence ama şöyle anlat sakin ve yanlış anlamış yanlış anlaşılmisim falan diyerek anlat 
(3,254 puan) tarafından
Anlatdım bu sabh. Bide deli karı cevabını vereceğine adamı yanına salmış üstüme geldi dedim. Tepki vermedi:D
(7,121 puan) tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
(5,413 puan) tarafından
Ahahah yok artık :D ne sanıyor adam kendini. Şaka gibi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 247 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,283 göst.
0 oy