0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (420 puan) tarafından
Kızlar selam bugün oğlumun 1.bucuk yaş aşısı yapıldı kontrolleri de iyi geçti gelişimi iyi şükür bir sıkıntı yok memeyle çok kandırıyor kendini huysuzlaniyi meme uyaniyo meme uyumak istiyo meme yemek istemiyo meme doktorumuzla da danıştk kesebilirsin dedi bugün en son 9 da emzirdim daha da emzirmedim emzirmeyi de düşünmüyorum ama mastit olmaktan korkuyorum iki kere mastit oldum olmamak için ne yapabilirim sütümü sagarsam sütüm kesilmez ne yapayım kesen anneler naptınız nasıl başa çıkacağim yardımcı olur musunuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumda 18 aylık yemek yemesinde sıkıntı yok ama bütün gece meme için kalkıyor kesmek istiyorum ama kıyamıyorum sadece azaltıcam 
(420 puan) tarafından
Doktorla konuştum azaltarak ilerlemeyi düşünüyorum dedim süreci uzatmaktan başka bir işe yaramaz karar verdiysen kes ara öğünleri çoğalt dedi canım bende kıyamıyorum çok suçlu hissediyorum ama yapacak bir şey yok memeye güvenerek yemek yemiyor sürekli yakamda
tarafından
Bende o durumdayım :( eşimde memeyi bırakmak için erken diyor
(420 puan) tarafından
Eşinin desteğiyle daha kolay oluyor bence ikinci gün su an oğluma içim gidiyor çok vicdan yapıyorm ama eşim destek oluyor sağolsun eşinle ortak karar ile ilerlersen daha iyi bence
-Reklam-
0 oy
(420 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
(10,016 puan) tarafından
Valla bende 19 aylik kestim 10 gun oldum oldum dirildim kesilmedi en son gittim ilac verdi doktor
(420 puan) tarafından
Canım merhaba su dediğin ilacı biraz araştırdım da yan etkileri çok fena yazıyor baş dönmesi yorgunluk uyku halsizlik bunların hepsi aşırı aşırı derecede diyorlar doğru mu yaşadın mı bu yan etkilerini
(10,016 puan) tarafından
Ben yasamadim canim zaten surekli kullanmiyorsun dedigim gibi 1 tane hap kullandim sadece 3 gunde bir yarim. Ilk yarim aldim sonra 3gun sonrada yarisini aldim kesildi
(420 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol ekşi sözlükte öyle şeyler okudum ki aklıma takıldı bayilanlar sersemlesenler falan evde aksama kadar bebeğimle yanlızım o yüzden sormak istedim teşekkür ederim hakkını helal et
(10,016 puan) tarafından
Helal olsun canim.ne demek. Benim kardesimde prolaktin fazlaligi var evlide degil mesela kullaniyo suan ve calisiyo dusun
(420 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım sağol ♥️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 306 göst.
0 oy
5 cevap 192 göst.
5 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,990 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,990 puan) tarafından soruldu

379,105 soru

11,348,214 cevap

34,813 kullanıcı

...