0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Gecende kaynaam kayinpedrm kaynım eşim falan hastaneye gittik 1 saatlik yola. Bizde anneme gidecektik eşimle onlar giderrkn bizde onların arabasıyla gittik araba kayinpederimin ve arabanın eksikleri var sigortası falan . Para var ama boğazlarına bakmaktan bir türlü yaptırmıyorlar . Her neyse hastaneye gidince eşim arabayı park etti beni dolmuşa bindirdi anneme gönderdi kendi sonra arkamdn geldi düşünün yani 5 dakikalık yolu beni dolmuşla gönderdi arabayla getirmedi. Ve bunu bana hep yapıyor her hastaneye gittiğimizde kış günü motorla giderdik 1 saatlik yolu yada otobüsle. Sabahın 5nde motorla soğukta gittigimzi bilirim bu arabaya beni tek bindirmiyor bir türlü ama ailesiyle her yere giderken getirir beni sorsam şunu diyor arabanın eksikleri var babam yokken yanimda ben seni getirmem araba yakalanır tek dediği bu kendileri her yere gidyor bana gelince eksik var yakalanır . Sigamadim bir türlü bunların hayatına. O araba her yere gider bana gelince böyle oluyor. Kaynana hanım keyfine köyüne gider hastaneye gider kızına gider bana gelince demez karımla geziyim ailesine gidim. Ve o gün tekeri patlamış arabanın iyi olmuş 

7 Cevaplar

+1 oy
(120,057 puan) tarafından
bu post kapanir
(10,768 puan) tarafından
İleri görüşlülükte sevda gibi ol :)
dimi ama ☺️
ahaa uyarmislar bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlığını düzelt 
0 oy
tarafından
Başlığını düzelt kız kapanır postun
(26 puan) tarafından
Düzelttim
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Başlık hatali
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bu erkeklerin bu aileden kopamama evlenince daha da ailelerine düşkünlesmesini anlayamıyorum. Benim ehliyetim yok ama eşim ben evde yokken çocuklar hastalanır diye araba sürmeyi öğretti. Pazara markete hastaneye giderim acil durumlarda. Byle şeyler bana çok enteresan geliyo
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Aman boşver götürmesinler İETT yle giderim kimseye minnet etmem basarım akbilimi aşarım taksimden kız sende takma bırak ticari tut en kötü:))
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Eşim ailesinin arabasıyla gezdiriyor yada bazen beni ablama anneme bırakıyor. geri canım isterse taksiyle dönerim bazen de eşim geri getirir. 

Bir kere kayınbabam benzin parası lafı etti ve eşim yokken söyledi bunu. Çok güzel mesafe koydum ben eşime benzin koyma demiyorum ki eşim kendi eringecliginden petrol ofisine uğramıyor bu benim hatam değil bu eşimin sorumsuzluguydu. Bu arada benimkilerde zengin iki tane ev var birinde kiracı var araba var arsa var çok güzel yüksek maaş var hersey var ben bu varlığın içinde  ev kredisi ödüyorum hemde zorlanarak. . O kdar cimriler ki. Böylelerine yüz vermiyceksin çocuğunu her istediklerinde gostermiyceksin. Eşine bile yüz vermiyceksin. Her dediğine tmam demiyceksin. Kimseyi alttan almiycaksin böyle böyle yola geliyolar ha bide ailen arkanda olacak .

Şimdi bazıları diyecek ki eşinin ailesi size destek olmak zorunda değil filan o zman g. Tu sıkışınca hastaneye oraya buraya kocamı cagirmiycaklar bana kızıma  ayiracagi vakti neden onlara ayirtayim zaten ziyaretini yapıo. Bide yaşlanınca biz nolcaz demiycekler benim zor zamanımda kolunu kaldırmayana bende kılımı kıpırdatmam 
(26 puan) tarafından
Canım aynen öyle de bn mesafe koysam onlara eşimle aram bozulyor yada eşime onlarla ilgili bişey desem bana onun suratını 2 ay yapar aileisni asla ezdirmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 367 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianne99 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 718 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 460 göst.