0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Önceki postumda teyzem herkesi eleştiriyor milletin hayatına sürekli yorum yapıyor demiştim 

Bende dayanamayıp kızına bak kocası çok pinti kıza bakmıyor birşey almıyor kaç kez kaçıp yanına gelmiş diyorlar dedim. Üst başı ihtiyaçları sen alıyormussun dedim çünkü her fırsatta açık arayan acayip biri Teyzem 

O laflardan 3 gün geçmedi kuzenim kocasına sarılmış şekilde iki gündür şarkılı paylaşımlar yapıyor 2 3 gün üst üste bir yerlere gidiyor anlamadığım şu ben 5 aydır şehir dışındayken bir yere gitmek paylaşım yok nasıl bu lafları dedim 3 gün geçmedi bi de üst üste ne demek oluyor bu arkadaşlar ben nerede yanlış yaptım 

4 Cevaplar

+1 oy
(119,610 puan) tarafından
belki paylasiyoduda senden gizliyodu  yaa bide teyzen milletin hayatina laf ettiyse sizde teyzenin hayatina edin işe kizi oglani niye karistiriyonuz
tamamda sende teyzene soyle lafini burda kizi damadi kel alaka simdi o damat arasada sana veya senin esine bisi dese adam ne diyceniz?
tarafından
Diyeceğiz ki biz size kasıtlı birşey söylemedik duyduk şundan şundan gidin onlara sorun bize söyleyen de o kişiler deriz illaki biri merhamet sahibi dürüst biridir ki evet doğru der demese de bize ders olur kendileri de o durumda ise zaten kendi kendilerine ne olduklarını biliyorlardır
neler oluyo neler tonla manyak adam var simdi o kizin kocasi senin esini arasada karin benim hakkimda boyle diyo hayirdir dese her yonden dusunmek lazim o dedi bundan duydumlar oyle durumda ise yaramaz kimsede cikip  hee biz dediydik demez ortada sen kalirsin bunada ava giderken avlanma denir olan sana olur
tarafından
Haklısınız aslında zaten öyle olmaya çok meyilli bir olay
Ama farz edinki o kişilerde biz bilmiyoruz deyip geri çekildi gerçekte de öyle birşey var vicdanen o kişiler baş başa kaldığında bu sorunun olduğunu biliyorlar hatta belki o ailede biliyor onların aklındaki sorun da öğrenmiş olmam olmayacakmı tabiki onlar böyle birşey var diye kabul etmeyecekler ama ya varsa o zamanda bilmem onları rahatsız etmiş olmayackmi
birak onlarin rahatsizligini adam esini ararsa esinin tavri ne olur elin damadi ne diyo noluyo der akillica dinlermi yoksa agrasifmi davranir bak iki ucu ...... deynek demisler kabak basina patlar bacim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Niye boyle bısey yaptın kı cok gereksız bır davranış yapan kendıne yapar sana mı yazılıyor gunah muhatap olmazsın olur biter evın ayrı yolun ayrı 
kafalar bir ☺️
tarafından
Aklın yolu bir canım resmen sidik yarıştırmıs teyzesıyle
0 oy
tarafından
Demekki sen bidaha öyle konuşma diye öyle yapmış yani nasıl anlatsam benim eltimin eşi çok kötü ona ben biliyorum ama o beni elti görüyor belki eşinin durumuna sevinirim diye hep eşim iyi diyor ama eşini herkes biliyor çok kötü oda öyle işte sana laf vermek istemiyor
tarafından
Yani biz çok iyiyiz pozları ama ben olsam böyle yapmam çünkü böyle yaparak sanki insanlari haklı çıkarmış oluyor demekki kulak asıyor ki ispatlamak gereği duyuyor
tarafından
Heh işte eltimde hep iyi der altı üstlü oturuyoruz akşamları bağırarak güler
0 oy
tarafından
Bak lafindan sonra barismislar :)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 349 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu