0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Anladım ki insanlarla samimi olmak hiç iyi bisey değil kendi kocanda olsa kardeşinde olsa hatta annen bile olsa hep biraz mesafe şart insanlara ne kadar taviz verirsek o kadar tepemize çıkıyorlar onlar mutlu olsun diye hep kendi mutlulugumuzdan ödün verirsek bize de yazık değil mi ??? Ayrıca fedakarlık yapmayanlar daha kıymetli bu da bir gerçek!!! 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklisin valla canim ben insanlarla cok cabuk samimi olan biriyim esimde bu huyuma cok sinir oluyor surekli uzulen ben oluyorum cunku kime iyilik yapsam hep ondan darbe aldim kime tardim etsem karailiginda kotuluk buldum esim de o yuzden surekli kizar bana ama artik bana nasil davraniyorlarsa onlara da oyle davranmaya karar verdim biz insanlari uzmuyoruz ama onlar bizi uzuyo biz uzulecegimize onlar uzulsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmayacaksın kardeş olmayacaksın samimi olunca herşeye evet diyince kabul ediyorlar allah kahretsin ki ben sa.lak olduğum için inanıyorum sonda da hayır diyemiyorum ondan sonra kendime zara veriyorum çünkü niye ben gerize.kaliyim da ondan
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kocam haric her kesle mesafeliyim..hic kimseye guvenmem yakinlikta etmem
0 oy
tarafından
Yani kısmen doğru değer bilen kisiker var hayatımda bazi kisierle aramda mesafe var 
0 oy
(15,654 puan) tarafından
Mesafe iyidir ne haddini aşan olur nede canını sıkan .
0 oy
tarafından

doğruya doğru tabi tek görüştüğüm gidip geldiğim kaynanam onla bile eskisi gibi değiliz :D gayet kafam kulağım rahat 

0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kime neye fedakarlik yaptığına göre durumlar değişir zaten adı ustunde  feda-kar 
0 oy
(725 puan) tarafından
Ailem eşim hariç kimseye güvenmem inanmam. Sırtım eşime dönük olsun o yeter çok şükür herkesle arama mesafe verdim rahatım ohhh
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Işte tüm bu dediklerini idrak ettim ve harika bir mesafe koydum su an eşim ve bebeğimle o kadar mutluyum ki anlatamam:)

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Mesafeli olmak en iyisi canim 
0 oy
tarafından

Boşver bu devirde herkesin gözünü cikartacaksin , değer verdin mi yerden yere vururlar...

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 418 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 200 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 441 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.