0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bir göğsüm küçük bir göğsün büyük küçükken geçirdiğim bir kazadan dolayı göğsümdeki üst kemikler eğrik olduğundan ve dışarıdan da belli oluyor bir göğsüm küçük olduğu ve bir göğsümün büyük olduğu ve şu an benim bebeğim yeni doğduğunda iki göğsümü emiyordu şu an küçük göğsümü hiç emmiyor sadece büyük göğsümü emiyor ve benim göğsümün içinde bir leke var o da çok ağrı yapıyor o küçük göğsümden de az süt geliyor bebeğim hiç orayı tutmuyor yani sadece büyük olan göğsüme emiyor gerçekten çok zoruma gidiyor yarım kadın gibi zoruma çok geliyor üzülüyorum ne yapacağımı bilmiyorum sütüm de zaten az mama da veriyorum var mı böyle başında olan:'(

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Benim tek göğsüm yok o zaman bn kadın değilim uzlmme .
(3,608 puan) tarafından
Herkes kendi derdini en zor dert sanirmis dimi
Çok geçmis olsun sizede:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarım kadın ne biçim bir yakıştırma kendine sen bir annesin bebeğin emsede annesin emmesede annesin göğsün olsada annesin olmasada annesin sen en başta annesin o bebeğin sağlığı iyi mi sen iyi misin tamam çıkar gerisini aklından bebeğini aç mı bırakıyorsun bu uğurda hayır onu en güzel şekilde besliyorsun
tarafından
Canim disardanda beli oluyor bu gosundede süt yok diyorlar kalın süngerli. Sudeyen giyersem beli olmaz aferdesin ama ben emziriyorum diye rahat yarım atlat giyorum oda beli oluyor diğerinden giysem sütüm gelmez
tarafından
Tamam canım da sen bunu isteyerek yapmadın senin elinde olan bişey değil kanser olup tek göğsü alınan kaç kadın var sen emzirmeyi bırakınca biraz daha dengelenecek onların hiç geri gelmeyecek bence kafana takma bu kadar sütyen giyebilirsin ben daha çok rahat ettim sütyenle sırtıma ağırlığı binmedi göğüslerimin
tarafından
Teşekkür canim:)
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Kız aynı sorun bendede var. Biri büyük biri küçük en çok nereyi verdiysen öyle oluyormus ama hiç takmadım bennya. Benimde emzirirken oldu  Belki emzirmeyi kesince düzelir inşallah 
tarafından
Bekarken de öyleydi evlendikten sonra emzrirmeye basladim sahada beli oldu
(7,951 puan) tarafından
Bilemiyorum ki ya. Benim emzirirken oldu
0 oy
(12,513 puan) tarafından
En büyük derdin bu olsun insallah
tarafından
Canim benim
0 oy
tarafından
Beni görsen kendine sukredersin destekli iç çamaşırı da kurtarmıyor iki tane çorap sıkıştırıyorum yine dışarıdan bakınca bariz belli o kadar belli ki yaklaşık bir buçuk yıldır bu halimi gorenler sütten kes artık sana da yazık ne hale gelmişsin diyorlar. Sütten kestikten sonra ne kadar düzelir bilmiyorum ama bende psikoloji falan kalmadı. 
tarafından
Kusura bakmayin istemsizce guldum corap olayina. Benimkide oyle ama coraplik degil.
tarafından
Gül kız ne olacak canın sağolsun  :)))
0 oy
(626 puan) tarafından
ben varım iki evladım var ikiside sağ göğsümü emiyor sağ kocaman sol ufacık bende süttenimin içini ağız bezi falan koyuyorum eşit gibi oluyo napayım evladımdan öte değil ya
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Kaza geçirmedim benimde sağ soldan büyük jsfjk 
0 oy
tarafından
Canım o nasıl söz ya.

Yarım kadın falan hiç yakışmıyor. 

Olmasa bile yarım olmayız. Sen kafana taktiğin için sana öyle geliyor. Dışardaki insan fark etmiyor belki.de
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Üzülme canım normaldede bu böyledir. Benim kızım büyük meme küçük meme diye seviyor çocuk bile farkediyor 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
E benimde biri küçük biri büyük bakınca net şekilde belli hiçte demedim ben yarım kadınim  herşey göğüs mu şükredin Rabbim başka dert vermesin 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benimde bir göğsümden daha az süt geliyordu oğlum 5 aylıkken bıraktı onu tek göğüs emdi arada mama da verdim bunda üzülecek ne var canları sağolsun 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bende emzirirken en çok sağdan emzirdim biri büyük biri küçük kaldı bellide oluyor ama kafama hiç takmıyorum 

Hem yarım ne demek öyle yakıştırmami olur 

Sen küçük olanida uyku halindeyken falan ver alışsın onada 
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Az da olsa emmiş sonuçta. Tamam zordur seninki de Allah şifa versin ama bebeğini emzirmek isteyip hiç sütü olmayan veya başka başka sebeplerden mama veren bir sürü anne var. Çok takma kafaya herşey nasip. 
0 oy
(448 puan) tarafından
Aynı sorun bir çok insanda var üzülme canim
0 oy
(770 puan) tarafından
Benim iki göğsümde aşiri küçük ve uçları da içe gömülü. Kızım ememedi nu yüzden. Bide beni düşün. Canını sıkma yani
0 oy
(489 puan) tarafından

Oglum 30 aylik oda hep sol memeyi alırdı sagu almak istemezdi sagardim verirdim sonra sağ memeyi sol meme de durur gibi yaparak kandırarak emzirirdim . Kendimi hiç öyle yarım anne gibi hissetmedim canim . Kendine neden bu eziyeti yapıyorsun bak sana ne diyem Allah korusun memesi alınan kadınlar var hiç sut olmayan emzirememis kadınlarda vardır . Öyle düşünme Allahin da zoruna gider . 30 aylik oldu bak oğlum hala sadece sol memeyi emiyor :D rahat ol takma bak sütün daha da gitmesin ha mutlaka emmedigi memeyi sagmayi unutma muhtemelen kucuk olduğu icin değil süt yetersiz geldiği için ondan sevmemiş olabilir damagina göre meme başı olmadığında da istemiyorlar . Sebebini anlamaya çalış lütfen.  

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 208 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
0 oy
7 cevap 109 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tgb58 (21 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap

34,862 kullanıcı

...