0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler eşim asker ve 10 aydır görevde uzayacakmis daha da evden çıkalı 10 ay oldu çocuklarım artık biz babamızı istiyoruz diye ağlıyorlar telefonda konuşmak yetmiyor sürekli babaları için iç çekip ağlıyorlar lütfen dua edin biran önce sagsaglim gelsin yüreğim dayanmıyor artık çocuklar baba diye inliyorlar resmen 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim kavuştursun canım çok zor durumun 
(584 puan) tarafından
Hemde nasıl Zor abla oğlum 5 yaşında Anne babamı sen eve almıyorsan hakkımı helal etmem diyor kaldıramıyorum
tarafından
Kız nerden öğrenmiş o lafı özlemiş demek ki kıyamam niye bu kadar uzun sürüyor ki acaba yani ailesi olanlar böyle mağdur oluyor
(584 puan) tarafından
Komando sutatusu abla jandarma olsa sürekli gelir ama bütün işi dağda taşta Hakkari'de olduğu için ev götüremiyor beş tane uzman cavusu zamanında ailesiyle birlikte şehit etmişler ozmaandan beri aile yasağı var görmek için Bile gidemiyoruz ancak o gelecek zırhlı araçla
tarafından
Anladım canım çok zor valla Allah yardımcın olsun
(584 puan) tarafından
Allah razı olsun ablacım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Allahım tez zamanda sağ salim kavuştursun size ve çocuklarınıza 
(584 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım Teşekkür ederim eksik olma
0 oy
tarafından
Rabbim kavuştursun tez zamanda inşallah canım

Benimde eşim askere gidecek 6 ay bakalım nasıl dayanacagim birde bebiş olcak 
(584 puan) tarafından
Ayrılamaz abla birsuru borç içindeyiz sözleşme imzaladı bırakırsa şimdiye kadar ödenen maaş lari devlet tazminat yoluyla geri alıyor
tarafından
Kıyamam ya Allah yardımcınız olsun eşinin görev yaptığı yere sizde gidebilirsiniz bir arkadaşım Kıbrıs'a gitti eşi orda diye
(584 puan) tarafından
Normalde Hakkari'de ama şuan 10 aydır Libya'da abla gidemiyorsun yasak var Hakkari'de olsa Bile gidemiyoruz zamanında ailesiyle birlikte şehit etmişler beş uzman çavuşu öğünden beri yasak var aile kesinlikle o bölgeye giremiyor ancak o gelecek zırhlı araç la
tarafından
İside çok tehlikeli Allah'ım korusun size bağışlasın
(584 puan) tarafından
Aminnnnn Allah razı olsun ablacım
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşaAllah tez zamanda kavuştursun 
(584 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım Teşekkür ederim eksik olma çok sağol
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim insallah cabuk biter seni cok cok iyi anliyorum nerede gorevde suriye mi
tarafından
Ben dogum yaptim 5gunlukken gitmisti canim 3 aylikken geldi kirk gun sonra libyaya gitti bi 6ayda oyle bekledik oglum 1 yasina bir ay kala babasi geldi zor olsa da geciyor sabret disarda da hayat zor maddi açıdan saglikli olsunlar yeter
(584 puan) tarafından
Bir önceki gelen eşiniz muhtemelen sizden sonra Benim eşim gitti yanı sızın birliği değiştirmeye Benim eşimin birliği gitti dün haber gelmiş herkesi ailesine haber salsın sızı biraz Daha gelecek diye beklemesinler göreviniz uzadı sizden SONRA gelecek birliklerde adam sıkıntısı oldu zamanı belli değil biraz Daha buradasınız demişler
tarafından
Dogrudur canim aynen esimin grupla degisim yapmis sizinkiler olabilir oyle sıkıntılar ama toparlarlar diye dusunuyorum cok cok uzun surmez insallah karartma icini en azindan orada cani guvende boyle.dusun miniklerine saril
(584 puan) tarafından
Öyle yapıyorum abla Allah razı OLSUN çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(14,989 puan) tarafından
Ah Yavrucuklar ya. Allah'ım bir an önce hayırlısıyla kavustursun sizleri 
(584 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun abla teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Seni en iyi ben anlarım rabbim tez zamanda hayırlısıyla kavuştursun canım. Piyade mi jandarma mı eşin
tarafından
Piyade gerçekten zor canım ya ama ne kadar uzun görevde olursa olsun sınır içindeymiş yukarıda anladığım kadarıyla çok şükür pençede falan değilmiş. Görev sürenizi bitmesi lazım beş yılda
uzatma falan vermedi ise. hayırlısıyla kavuşun canım inşallah tez vakitte.
(584 puan) tarafından
Libya'da ablaaaa şuan normalde Hakkari penceden önceki tüm harakatlara katıldı
tarafından
Doğru ya piyade olunca sınır içinde durmuyorlar zaten rabbim biranönce kavuştursun canım ama eşin piyadedeyken biraz zor olacak gibi
(584 puan) tarafından
Çok Zor abla allah razı OLSUN çok teşekkür ederim
tarafından
Cümlemizden inşallah canım benim ne demek.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 325 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 126 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 478 göst.
2 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lamia1008 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.

378,180 soru

11,318,882 cevap

34,764 kullanıcı

...