0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gece boyu memede idi memeyi ağzından cektigim an uyanıyor ağlıyor . Karnı tok yatirmistim sabaha  kadar böyle oldu en sonunda hepten uyandı. Gram uyumadım . Hala ayaktayız 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydınnnn Hiç uyumayan değilde 6.30 da uyanan olurmu canım❤️ oğlanı okula gönderdim bir pakette mısır patlattim ☺️akşam yapmistim ama az geldi öğretmen çocuklara film izletecekmis  artık onuda eşim götürür okula ☺️
tarafından
Bende sana kıyamam askomm ❤️ minnakin uyursa sen uyu gitsin daha saat erken balım
tarafından
O beni uyutmadi bende onu uyutmak istemiyorum sbhshshshh salıncakta sallıyorum gözleri kapanıyor shhdhdh
tarafından
Bu bebelerin ruh halini anlamak çok zor hshsh anam benim bebelerde ağzında meme ile uyurdu ama bende uyurdum ha yarı uyanık olurdum ama uykumu almış bir şekilde uyanirdim ☺️ şimdiki bebeler de uyumuyor zamane çocukları askomm valla bu zamanda çocuk buyutmek çok zor ☺️❤️☺️
tarafından
Zehram eşimle konusup tüplerimi bağlatmak istiyorum. Çocuk bana göre deilmis onu anladım ,:(. Yorgunluktan bitkinlikten çocuğu istediğim gibi sevemiyorum onunla enerjik bir şekilde ilgilenemiyorum
tarafından
Aysum demek bebek o kadar yormuş seni tüpleri bağlatmayi bile düşünüyorsun  balım ha :( sen spiral taktirdinmi eğer taktirmadiysan özele gidip hormonlu spiral taktir kuzum ben daha 1 hafta önce gidip spirali cikarttirdim çünkü süresi dolmustu onun korumasi diğerine göre daha iyi benim sağlık sorunum var diye takmıştı doktor tüpleri baglattigin zaman bir kaç sene sonra pişman olursun diye düşünüyorum ve yaşın çok genç tüpleri bağlı şekilde bile hamile kalanlar var balım
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Yarım yamalak sayiliyormuuu günaydın canım 
tarafından
Sayarız senin güzel hatrin için ndjdjdj
(2,886 puan) tarafından
Jsjjsjsjsjs
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Ayy bende aynıyım şu an bile memede ama uyumamak için direniyo tükendim valla
(3,479 puan) tarafından
Kucagimda uyuyo yerine koyunca uyaniyo boğulur diye korkuyorum ve benim bebeğim daha küçük önümüzde daha cooook zor günler var eminim
(3,479 puan) tarafından
Gözlerini öyle kocaman açmış bakiyo ki sanki günlerce uyumuş uykusunu almis iyice sinir oluyorum
tarafından
Kaç aylık canım. Allah'ım kolaylık versin:/
tarafından
Hahshsjhsjsjsj benim ki uyudu yerine koymaya korkuyorum :)
(3,479 puan) tarafından
50 günlük.  Yerine koyma bence basa sararsın ☺
0 oy
tarafından
Aysu bizim kaderimiz mi bu :⁠-⁠|.

Biz yine aynı devam.

Gece sürekli uyanıp meme istiyor 
tarafından
Memeyi emzik gibi kullanıyor meme bagimlisi olmuş Aysum ne kadarlık oldu  minnak :)
tarafından
11 aylık :(
tarafından
Aşkom sütun çok yoksa bir yada bir buçuk yaşına kadar emdir sonrada ayır memeden bu ikiniz içinde iyi olur
tarafından
Birde gece kalktığı zaman meme verme biraz ağlar ama gece emmeyi azalt bu şekilde nereye kadar bak akşam yediriyormussun zaten canım
tarafından
Bittim tükendim artık zehram şimdi bırak dese güle oynaya bırakırım :(
0 oy
tarafından
Memeden kestim çok rahat cano bence sende öyle yap kaç aylık bebişin 
tarafından
Kız benimkide gelmiyordu 14 ayına kadar anca verdim meme kolik olmuştu artık dayanamadım kestim
tarafından
Bende istiyorum ama eşim vs karşı çıkar ver der durmuyor ki memesiz nasıl başardın
tarafından
Kaynanamla kocam saolsun onlar baktılar kaynanam kaç gün yanımda uyudu çünkü kucağıma dahi alamıyordum göğsüm ağrıyordu şuanda da kocam geceleri bakıyor bide hamileyim uyu diyor:D kendisi istemişti ikinciyi ondan iyi davranıyor
tarafından
Ayyy Allah kolaylık versin ikinci mi geliyor.  Sağlıcakla büyüt ikisni de canım ❣️
tarafından
Allah razı olsun canım benim evet ama daha kontrole gitmedim 7 haftalık olduk bakalım
0 oy
(421 puan) tarafından
Bennn daha uyuyamadım :,) bebe şimdi sanki uyudu gibi ama güvenmiyorum
tarafından
Benimki de salıncakta sallıyorum gözleri kapanıyor ama bilmiyorum bende güvenmiyorum. Başımı yastığa koysam uyanır gibi
0 oy
tarafından
Günaydın güzelimmmm. Hayranım sabah sabah şöyle enerjik kadınlara ya:) Ben üçte yattım beşte kalktım sonra da uyumadım uyuyamadım :)
tarafından
Sence ben enerjik miyim djjdjd tükenmişlik sendromu yaşıyorum ben şuan dhsjhs
tarafından
Tabiri caizse hiç uyumadığını için ve sabaha kadar sömürüldüğün için fiziksel bir dinçlikten bahsetmiyorum zaten dödödödş. Ama duygu ve düşünce olarak pozitifisin ve minnoş minnoş post açıyorsun bu da mental bir enerji :))))
tarafından
Yaaaa o senin minnoslugun :) djdjjddj  dün uykumu almıştım bugün hiç uyumadım 11 den beri :( . Sanki 60 yaşındayim o derece bitkinim
tarafından
Biz anneler hep bitkin ne olacak bilmiyorum kuş kadar enerjimizle çocuklarımıza yetmeye çalışıyoruz işte. Rabbim güç kuvvet versin canım kaç aylık bebişin❤
tarafından
Amin canım inşallah. 11 aylık sütten kesmeyi dört gözle bekliyorum
0 oy
(613 puan) tarafından
Ah o uykusuz geceler benim için mazi oğlum 3 yaşında unuttum o günleri ama hamileyim tekrar benim içinde başlayacak Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin canım seninde yardımcın olsun :)
0 oy
tarafından
Öyle bir bayılmışım ki 10 da sabah 5 buçukta kalktım sorna geri uyudum
tarafından
Bende bayilsam keskebjsjsj
0 oy
tarafından
2 aydır gram uyku yok grammmm :)))
tarafından
Ne zaman düzelecek ya
0 oy
tarafından
Allahım yüzüme baktı. Haftalar sonra uyudum gece. Kızım 2.3 kere anca uyandı normalde 20 dakika da bir uyanmaya başlamıştı. Zombi gibiydim. Kız uyanalı oluyor 1.5 saat ben anca uyandım. Saldım onu odaya ölmüş gibi uyumuşum. 
tarafından
Çok sevindim senin adına
0 oy
tarafından
Ben de varım sabaha kadar emzik olmaktan başka bir işe yaramiyorum! 15 aydır gece uyumadım, belim sırtım omuzlarım benden bağımsızlaştı artık, valla çok yorgunum
tarafından
Aynı aynı sen yine yarılmışsin benim dört ayık daha var snsa yetişmek için
tarafından
Ben kızımda 5 sene uyumadım:) 3 yıl meme emdi, kesemedik bir türlü, sonra da geceleri ağlama krizine giriyordu, hiç biberon kullanmayan çocuk 3 yaşında  biberonla süte alıştı, gece bir de kalkıp süt ısıtıp iciriyorum hem de 2 kere :D yani bu da ona benziyorsa yandım ben, daha 3 buçuk yıl var gece uykularıma  :D
tarafından
İki yaşında niye kesmedin
tarafından
Kesemedim ki, gece yüzümü gözümü parçalıyordu, doktor da çok strese giriyor diye devam edebilirsin biraz daha dedi, öyle böyle 1 yıl daha emdi eşek sıpası:)
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Günaydın bı su emme olayini ben yasayamadim:Doglum bıraktı malesef 

tarafından
Keşke bıraksa sütte yok zaten
(13,821 puan) tarafından
Benimde az vardı ama erken bıraktı ya on aylık daha
tarafından
11 aylık işte venim ki de
0 oy
(790 puan) tarafından
Ben iki kziimda grip ateşleri var ayakta uyuycam neredeyse 
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim
0 oy
(10,039 puan) tarafından
En etkili yontem gece beslenmesini kesmek :) aksam yatiyor sabah kalkiyor
tarafından
Asko yaprim bir gece ama yok yok yok  savredemedim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızım atesliydi başında bekledim hiç uyumadım 
tarafından
Çok geçmiş olsun
(7,376 puan) tarafından
Saol canısı
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bebem doğduğundan beridir uyku ne unuttum inan .gece 2 de uyur 7 de uyanır o sürede sürekli ağlar.hep kucakta gezdiriyorum .meme ağzında duracak sabaha kadar .çok zorlanıyorum artık
tarafından
Çok iyi anlıyorum seni çok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 157 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 157 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 435 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...