0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (626 puan) tarafından
Annenin kaderi kızına çeyiz olur mu sizce kızlar

55 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
İnanmıyorum 
(3,246 puan) tarafından
İnanma
(7,121 puan) tarafından
Askimmmmm
(12,683 puan) tarafından
Bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence oluyor.

Kızlar annelerinin kaderini yaşarmış derler ve ben buna inanıyorum.
0 oy
(814 puan) tarafından
Ben inanmıyorum böyle şeylere .
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Anam ne gördüyse aynısını görüyorum kocamın evinde ama o susmuş ben sunuyorum susturuyorum 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Yok be ne alakası var her kesin kaderini ayrı yazmış Allah. Benm hayatım annemin çilekeş hayatına hiç benzemez. Babam halada aldatır annemi ama benm eşim kadına kafasını kaldırıp bakmaz.
0 oy
(2,187 puan) tarafından
Hayır değil bence
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Şans yönünden olabiir ama kader yönünden inanmıyorum 
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Ben inanmıyorum böyle şeylere. Anneannem çok zulüm görmüş zorluklar çekmiş. 5 tane kızı var. Hepsinin farklı farklı ve güzel hayatı var. 
(626 puan) tarafından
Kimlerden zulüm görmüş cnm
(8,961 puan) tarafından
Dedemden canım. Çok zor bir evlilik geçirmiş. Yaşlandılar iyice. Dedem hala bazen burnundan getirir kadının.
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Şimdi biz 5 kız kardeşiz hepimiz farklı farklı hayatlar yaşıyoruz öyle bişi olmaz 
0 oy
tarafından
Ewt oluyor bence eşim babama çok benziyor benimde kaderim anneme benziyor ni kızım olsun çok istiyorum ama kaderi benzer diye istemiyorum eyer birgün rabim nasip ederse inşallah kaderi benzemez
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hayır tabi ki herkesin kaderi ayrıdır. Babamla annem şu anda iyiler ama eskiden çok çekmiş annem şimdi biz 4 kız kardeşiz çok şükür hiçbirimiz annemin eski hayatını yaşamıyoruz 
0 oy
(15,246 puan) tarafından
Bence değil. Çok şükür elhamdülillah bana geçmedi. Babamın ailesi anneme çok çektirdi. Babam da onların ağzına baktığı çok oldu. Ama şükür 3sim de ailesi de öyle değildir hiç. 
0 oy
tarafından
Bu anneye bağlı. Böyle olmamasını cidden dilerse olmaz. Bizim annemle hayatlarımız çok çok farklı
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Hayatta annenle birebir aynı şeyleri yaşayamazsın bu anlamda soruyorsan değil bence. Mesela benim anneanemle kızlarının hayatları bambaşka. Ama annenin yaşadığı travmalar, sıkıntılar, yada gebelikte yaşadığı olaylar çocuğa genetik olarak aktarıldığı için anneden bazı izler taşır. Bu kız değil erkek çocuklar için de geçerlidir bu arada
tarafından
+++++++
0 oy
(7,959 puan) tarafından
İnşallah yalandır ya bence alakası yok 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Kızlar genelde annelerine benziyor galiba ama ben annemin kaderini yaşamadım şuana kadar ama karakter olarak ablamda bende annemize benziyoruz
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Herşey psikolojide bitiyor aslında, kendini neye odaklarsan beyin belli bir süre sonra öyle olması gerekiyor diye düşünüyor.. o yüzden güzel düşünüp öyle yaşamak gerekiyor. 
0 oy
(313 puan) tarafından
3 kız kardeşiz ablam biraz annemin kaderini yaşıyor. Ben tam tersi. Diğer ablam daha farklı. Yani bence alakası yok. Her insanın imtihanı kendine özel. 
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Annemle kaderimiz benzemiyor ama şansımız benziyor. Annem de şanssız biri benim de hiç şansım yok. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yuzde 80 yasıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 250 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 537 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 510 göst.