0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben oglumu ana sinifina giderken tek başını yıkayıp kendi kendine banyo yapması icn dışarı çıkardım 5yasinda felandi simdide 10 yasnda tek basna banyo yapmaya devam ediyo 

10 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Maşallah benim yegeb 8 yaşında hâlâ annesi yapar
tarafından
Hadi yaaa ama alışması gerekiyo çünkü kendinin özel oldgunu bilmesi gerek kizmda 5 yasnda oda yaz aylarında tek yapiyo banyosunu çünkü bizm ev sobalı oldgu icn kış aylarında odada yikaniyo kizm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçük oğlum 12 yaşında 3 senedir kendi yıkanır 
(44,718 puan) tarafından
Oooo kimleri görüyorum nerelerdeydin gızz
tarafından
Deryoşşşş buralardayım pek giremiyorum yaa vaktim yok :)
(44,718 puan) tarafından
Niye kız ne iş goruyonda sjsjsjj
tarafından
Hayat meşkalesi deryoş :) :)
(44,718 puan) tarafından
İyi hadi bakalım yokluğun belli oluyoda hemen :)
0 oy
(18 puan) tarafından
7 yaşında oğlum var bazen kendisi yapar bazende ben yaptırıyorum keseliyorum
tarafından
Buda güzel cnm
0 oy
tarafından
Oglum 9 yaşında iç çamaşırsiz asla banyo yaptırmadım bu ara anne ben kendim yaparim diyor ama sırtını yıkayamaz diye annecim biraz daha büyüde öyle diyorum bilmiyorum izin vermeli miyim 
(826 puan) tarafından
Bende onu düşünüyordum  heryerini yıkayıp oraslnıda kendisi yıkasın  hemde anlar artık ayıo olduğunu anne bile böyle davranıyosa demekki kötü bişey diye anlar
tarafından
Evt izn ver çünkü ben ana okuluna gönderdgm zamnlarda cantasna kıyafet koyuyoruz yaa ogun kendini kirlettgnde ogretmenine ben dgstrirm ustmu deyip ogretmenine izn vermemis iç camasirni felan dgstrmek icn beni arayıp ogretmeniyle konusmustk ogundur bugndur tek banyo ettiriyorum tek basni yıkarım geri tüm yikama isni kendi yapr sizde izn verin kendi basna yikasn bedenini
0 oy
tarafından
5 yaşında kızım çamaşırıyla girdiririm banyoya saçlarını şampuanlar lifler saç kremini çalar çıkarım 
tarafından
Anladm cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Büyük kızım 9 yaşında kendi yapıyor banyosunu canım.
tarafından
Cok güzel cnm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın arada keseye gitsen yeter :) bnm daha küçük ama bakalım bn ne zmn baslarm
tarafından
Tek basni yikatir erkk cocgu oldgu icn edebi adabi öğrenmesi cok önemli benim icn
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kızım 20 yaşinda hala sırtını yıkarım :)) 
tarafından
Yok artık ciddmisn
(1,327 puan) tarafından
Evet ciddiyim niye yalan söyliyimki bazen anne sirtimi keselermısın der keselerim canım :)
tarafından
Ben erkn evlndgmz icn bna tuaf geldi
(1,327 puan) tarafından
Herkesın görüşü buyume süreci farklıdır canım bu çok normal bende küçük yaşta evlendim kızımla arkadaş gibiyız anne kızdan ziyade kımsede inanmaz zaten
0 oy
(44,718 puan) tarafından
5 yaşında ben yıkıyorum  saçlarımız dolgun içinden kendi çıkamaz ☺️
tarafından
Saç tamm cnm saç zor oluyo
0 oy
tarafından
5 yaşındaki kızım a öğrettim kendisi yapıyor bazen ben keselemek için giriyorm sadce zaten kendisi istemyr artık ben kocaman abla oldum diyor :D
tarafından
Bak sen cadıya hele

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 331 göst.
0 oy
63 cevap 763 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.