+1 oy
507 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Geçen post açmıştı bir arkadaş. Kimsenin inanası gelmemişti. Çocuklardan ikisi iyileşmiş biri vefat etmiş bugün. Olay gerçek haberlere çıktı hatta. Çok dikkat etmek lazım. Belediyeden rica edince yoğunluk olan bölgelerde aşılama ve kısırlaştırma yapılıyor. Sadece haber vermek gerekiyor. Küçük de olsa büyük de olsa muhakkak çocuklarımıza ve etrafımıza dikkat edelim. Allah anneye sabır versin. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Köpek mi ısırmış ben görmedim o postu 
(13,202 puan) tarafından
Evet Gülom bayan anlatmıştı da kimse inanmadıydı
tarafından
Bitlis yada batmanda oldu hep karıştırıyorum ikisini,eşimde dedi dün akşam cocugun durumu kötüymüş diye bugünde ölmüş maalesef
tarafından
Offf Allah rahmet eylesin anasına sabır versin çok zor çok
tarafından
Bitlis'te olmuş Ankara'da tedavi olmuşlar ama biri taburcu olmuş biri kurtulamadı maalesef..burda da paylaşıldı kimse inanmadı tedavisi vardır illa ki diye
(13,202 puan) tarafından
Evet Bitliste.
-Reklam-
0 oy
tarafından
O, o çocuk mu ya. Bende biraz önce gördüm vefat haberini ve hemen buradaki post geldi aklıma ☹️☹️☹️
tarafından
Birisi post açmıştı abla. Çocuğu köpek ısırmış kuduz olmuş geç fark edilmiş sanırım. Tüm mahalle karantinaya alınmış tedavisi yok denmişti böyle hatırlıyorum
(13,202 puan) tarafından
Evet ikisi iyileşmiş biri vefat etmiş. Geç kalınmış tedaviye
(13,821 puan) tarafından
Yaa Allah'ım koru ☹️Rabbim sabır versin
(48,660 puan) tarafından
boyle bir Türk filmi vardı o geldi aklima
(13,202 puan) tarafından
Evet eskiden çok korkardık izlerken
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Evet yaa bende gördüm uyutmuşlardi çocuğu ölmüş 
(13,202 puan) tarafından
Evet yaa az önce gördüm ben de
0 oy
(7,675 puan) tarafından

Allah ailesine sabır versin, cocuk olumlerine ayri bir uzuluyorum :'(

(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum ben de öyle
0 oy
tarafından
Bir kaç gün önce haberlere çıkmıştı çocuk gözlem altındaydı bu o habermi acaba rabbim korusun 
(13,202 puan) tarafından
Evet kuzum yaa.
0 oy
tarafından
Amin canım amin postu görmedim ama az önce bende haberlerde gördüm Allah rahmet eylesin 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum. Sen yokken açıldı post. Herkes hikaye yazıyorsun demişti kadına
tarafından
Zaten tepki göstermeye linçlemeye hazırlar hemen tetikte bekliyor burdaki millet
(13,202 puan) tarafından
He valla yaa. Kuduzu griple sandılar. Bir de Bitliste yaşanmış olay kadın eski yöntemleri bildiği için onları anlatmış kızına. O da öyle anlattı. Ha değişik olan neydi burada hastanede uyuyup ölmesini beklediler vurmak yerine. Daha kibarcası
tarafından
Çok üzüldüm yaa hele çocuk olunca daha çok üzülüyorum Allah ailesine sabır versin balım
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Haberde görmüştüm 2 çocuğu ısırmış çocuklar dememiş sonra rahatsızlaninca hastaneye götürülmüş orda öğrenmiş aile. Allah sabır versin 
(13,202 puan) tarafından
Evet ben de gördüm haberi. Amin inşallah
0 oy
(1,405 puan) tarafından
haberler de görmüştüm çok üzülmüştüm saldirgamlasti sudan korkuyor ondan uyutuyrouz demişti Dr. inanmıyorum ya. Allah ailesine sabır versin 
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah. Anlatana senaryo yazıyorsun demişlerdi bir de
(1,405 puan) tarafından
postu görmedim ama yani niye yalan söylesin çok aci
(13,202 puan) tarafından
Öyle de burada covidden kızım öldü diye çıkan oldu üç senedir üzülüyorduk geçen gün yalanmış ortaya çıktı. Kendini öldü diye ilan edeni mi ararsın.
0 oy
(48,660 puan) tarafından
Allah sabir versin ailesine 
(13,202 puan) tarafından
Öyle valla

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,794 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,087 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu