0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar normalde de ağrım vardı ama iki gündür ağrıyor bugün akşam üstünden bu yana şiddetlendi sanki biraz ama ağrımi tarif edemiyorum karnımın en alt kısmı rahmim ağrıyor ayaklarımı birbirinden ayıramıyorum direk rahmime vuruyor yürürken aynı şekilde çok ağrıyor ama oturunca uzaninca sancım yok hareketlerimi kısıtlıyor bebeğim hareket ediyor 37 hafta olacam yarın bide sanırım basur oluştu bende akşam üstü lavaboya gittiğimde makattan çok az bir kan geldi öde bile değmedi iki üç küçük damla sadece peceteme geldi az önce gene o şekilde çok çok küçük bı kan lekesi makattan geldi bir hafta olmadı hastaneden geleli o zaman 1 cm e yakın açılman var dedi  sıkışık Kalamıyorum rahmim ağırlasiyor ağrı yapıyor sizce doğruyor muyum öyle dayanılmaycak ağrım olmadığı için hastaneye de gitmek istemiyorum bize 15/20 daka uzakta iki gün sonra kontrolum var ne yapayım sizce böyle olup doğuran var mı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence bı hastaneye git herkesin ağrı eşiği farklı sana dayanılmaz değil gibi olabilir ancak şiddetli de demişsin bı görün. Geçmiş olsun 
(77 puan) tarafından
Yani durduk yere ağrım yok yürüyünce oluyor ağrı eşigimin düşük olduğunu düşünüyorum ama rahmimdeki ağrıyı anlamadım bı türlü
tarafından
Sen sakin ol ve dinlen bakalım son haftalarda olduğun için dikkat etmek lazım şiddetli ağrıları ihmal etmemek gerek. Benimde ağrı eşiğim düşük derim hep en ufak hastalık yatak döşek eder beni ama burda doğum yapacağım gün bile dayanılmaz sancim yok suyum gelmedi dedim çoğu anne git dedi gerçekten de doğum yaptım o gün. Tabi bilemeyiz ama kendini fazla yorma bu haftalarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başlı okudum sadece , tabi ki git senin ağrı şiddetini biz bilemeyiz 
(77 puan) tarafından
Tecrübesi olan anneler vardır başına gelen diye yazdım korkutmak istemiyorum kendimi
tarafından
Olsun canım sen her ihtimale karşı git
(77 puan) tarafından
Öyle bir imkanım yok şuan canım koydeyim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
28 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...