0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Kızlar bilenler bilir eski posttan geçmiş olsuna gittim başıma gelmeyen kalmadı  kaynanam hastanede ben kalıcam diyor ben annemi istiyorum bide eşimi hayır pazartesi doğuma giricem salı günüde akrabalarının düğünü varmış kadın düğüne gider sonra gelir evdede kalırım demiş ben istemiyorum evim zaten 1+1 küçücük annemler Allahtan aynı sokakta onlar bile kendi evinde sabaha kadar lambamiz açık birşey olursa alo de diyor o kadar insanın içine girip göbek atıp benim evime geri gelecek eşime diyorum tamam ya tamam diyor ama yalan yani o an kalın der sonrada o halimle ben sinir krizi geçiririm bu insanlar benim yatak odamda yatacak bide bana çok ters geliyor yanlış mı düşünüyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Karışık anlatmışsın ama eşinle konuş istemediğini net bir şekilde şöyle 
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından

herşey bir kenara, insan kimin yaninda kendini iyi hissediyorsa o olmalı çünkü o gun senin günün zor olacak ve sana iyi gelecek kişi seni motive eder <3

(96 puan) tarafından
Sinirden o halimle beni mahvederler kuzu  evim küçücük zaten herşeye karışıyor da
0 oy
(803 puan) tarafından
Anneniz bakma gücü varsa kendi anneniz daha iyi kayinvalidenizedi kırmadan güzelce söyleyin 
0 oy
(106 puan) tarafından
Kaynanana söyle ben doğumdan sonra annemin yanında rahat edebilirim diğer türlü çekinirim o yüzden kusura bakma anne diye söyle, bunda ne var ben kaynanama aynen böyle söylemiştim sezeryan olmuştu benim, tuvalete bile tek başıma gidemiyodum kaynanamla gidecek halim yok ya anlayış göstersinler biraz eşine de böyle söyle ikiniz de bir ağızdan diyin kaynanaya 
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Emin ol o kadar ihtiyacın oluyorki onlara biraz alttan alsan eşinin annesi zaten onun hatrına herkez mutlu olabilir daha ileride kendi annenleri yardım iateyeceğin çok zaman olacak emin ol
(96 puan) tarafından
Bu kadın sütun kesilir çocuğu söyle yap böyle yap diyecek ki dedi de düşünsene düğüne gidicek onca kişinin arasına sonra geri gelecek saçmalık yani evime gelip koltuğumun yeri değiştirmişlerdi tertemiz evimin şeklini değiştirdiler bide koltuğu kırdılar eziyet canım bunlar o halimle hizmet etmez hizmet ettirirler bana gelip bir bardağa kaldirmadilar 9 ay içinde birşeye ihtiyacım var mı diye aramadilar bile şimdi doğum olucak meyvesini sevmeye gelecekler sen olsan sende istemessin
(1,071 puan) tarafından
Haklısın canım seni çok iyi anlıyorum. İstemiyorum de geç doğumdan sonra daha kötü olur. Şimdi hayır demEzsen doğum yaptıktan sonra kavga olur Allah korusun.
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Ara kaynanayi evim küçük senin yanında rahat edemiyorum.bir de yatak odamda kalacaksın rahat edemem de geç 
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Bizde yatacak yer mi var yatak odasında biz yatıyoruz sizi nerde yatırayim de bebegi de al sen yatak odasında yat gelirse de o kalsın salonda ne münasebet sen yatak odanı onlara vereceksin 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla benim kaynnamda anneye haram kızının kanını görmek ben kalırım falan dedi bende anne ben senin yanında rahat edemem tuvalete dahi gidemiyorum Allah razı olsun düşündün ama ben ya annemi yada ablamı istiyorum dedim kırıldıysada kırıldı valla herşeyimi kaynanama gostecek değildim 
(1,750 puan) tarafından
Öyleymiş işde  kendi uydurması orası ayrıda bende keyfimden açmadım evet şöyle haram anneye diz kapakdan üstü sadece eşe helal ya öyle haram hastalık olmadığı sürece sonuçda doğum yapmışm annem gormeyeckde kim görecek
(462 puan) tarafından
Aynen bi anne bi eş yardımcı olabilir o zaman. Anneye o kısım haram ama mecbur olunca yapacak birsey yok bana da annem yardımcı oldu esim tiksinir diye yaptırmadım
(96 puan) tarafından
O kadar haklısın ki pardonda bebekken gençlikte annemiz herşeyimizi biliyor ne haramı Allah için benim kaynanam köydeki yeğeninin eşinin meme ucunu benle konuştu ceviz kadar çocuk ağzına alıp ememedi diye kim bilir bana neler derde kimin dilinde olurum o yüzden olmasın daha iyi
(96 puan) tarafından
Bende kişisel temizliğimi bile eşime yaptırmadım eşim tiksinir diye
(462 puan) tarafından
En iyisi erkekler yaparım hallederim diyo ama is yapmaya gelince laf atiyo ya da tiksiniyor
0 oy
tarafından
Niye senin yatağında yatıyor anlamadım 
(96 puan) tarafından
Canım sadece salon ve yatak odam var ev küçük ondan
tarafından
Ay salonda yatsınlar olur mu öyle şey
(96 puan) tarafından
Evde ısınma sadece klimayla kuzum mecbur bebegimle ben kalacam valla bakalım ne olacak gene buraya kafayı yedim diye post açarım
0 oy
tarafından
Bence de annen yakınsa kesinlikle kabul etme. Hiç kimse anne gibi olmuyor.

Yaşamış birisi olarak söylüyorum katiyyen kabul etme.

Hem pardon da neden senin yatak odan da yatacak ki onu anlamadım ben
(96 puan) tarafından
Kuzu benim ev 1+1 ben klima var diye salonda kalıcam diğer odam soğuk kocam olacak şahısta ne var orda kalsın diyor oldu dedim bende zaten odamda toplu iğne buldum durdum bu sefer kim bilir neler bulurum
tarafından
Ay Allah'ım ya.
Valla benim odam sıcaktı canım yatak odamda kocamla yattım. Kaynanam niye onun yanında yatmadım diye trip attı ama umrumda değil. O halimle ben eşimden başkasının yanında rahat edemezdim.
Senin ki mecburiyet onun için annen gelsin ☺️☺️☺️
(96 puan) tarafından
İnşallah kuzum bakalım artık kafayi yedim diye post açarım muhtemelen buraya :D
tarafından
Allah göstermesin canım. Kim gelirse gelsin sen bebeğine odaklan. Tek düşüncen o olsun.
Hiç birşeyi duyma görme ☺️☺️
0 oy
(133 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın. Ama tepkini yeterince koy ve sunu sakin unutma sen hamilesin 3 gun sonra dogurcaksın Bu cok cok onemlı bir mevzu. Senı iplememesine izin verme yumruğunu vur masaya erkekler zaten Bı karısı hamileyken kıymet verir Baska da vermezler benim eşim oyle gebeyken iyi davrandı dogurdum gene aynı. Yanı sen kendini baskın goster ayyy fenalık gecırcem de kocana bagır cagır net ol de. Hamile halimle ahımı alma de. Yardır valla agzına geleni say. Kuserse küssün bu kadar onları dusunmeyelım. Onlar cunku sadece annesini düşünür
(96 puan) tarafından
O kadar haklısın ki yemin ederim içime bir cesaret geldi okuyunca :D yapıcam kız bu zamana kadar sustukta noldu
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Cesaretli ol kocana değil kaynana söyle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fisela (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
28 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nloto16 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.