0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Iyi aksamlar kizlar eslerinizin arkadaslari ile ailecek evli olanlarla bir araya gelince esinizin erkek arkadasi ile konusurmusunuz ? Ya ben konuskan bir insanim mesela icimden konusmuycam diyorum mesela ama bir bakiyorum konusan benim ortada yani kotu maskatli degil asla ama mesela benim esim sessiz e diger arkadasin karisida pek konusmuyor geriye ben birde esin erkek arkadasi kaliyor ama soyle sosyal konularda ortada konusma oluyor. Ozel konular degil is hayati aile hayati falan. Tabi bana abla veya yenge diyorlar bende yerine gore kardesim derim. Ama sonrasinda kendimi kotu hisseduyorum nedense. Ya su cenemi toptan tutmak istiyorum sizde konuskan biriyseniz nasil tutuyorsunuz kendinizi bazi konularda ?

37 Cevaplar

0 oy
(4,627 puan) tarafından
Ben bu tür görüşmelere karsiyim evli bir kadinin ailesi ve esi disinda sosyal yasamda dahil erkek arkadasi olamaz olmamali
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ya bende konuşkan biriyim ayrıca yanımda eşim var ve o kişiyle de özel olarak konuşmuyorum sınırlar asilmadigi sürece ama benim eşimde sessiz değil yani herkes konuşuyor bir ortamda 
0 oy
(4,113 puan) tarafından
Ben rahatsız olurdum en iyisi kadın erkek ayrı oturmak o zaman onun esi de konusur belki rahat bi şekil 
0 oy
(2,662 puan) tarafından
Evlendigimde eşimin çok samimi 2 arkadaşı vardı çocukluk onlarla gorusurduk bı kaç aydır kusululer kafamda dinç bende rahat ohh dünya varmış bı de hafta sonları buluşuyorlar di rahatladım valla ama birinin eşiyle telde konuşuruz watshapta cuma msj i atarız birbirimize arada sırada da halimizi sorarızo değil benim iki ceyregim gitti çocukları oldu ikisine götürdüm kızım 1.5 yas eşlerimiz kus diye getirmediler 
0 oy
(7,156 puan) tarafından
Bizde herkes ortaya konuşur canım o yüzden sıkıntı olmuyor. 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Konuşurum tabi bunda yanlış olan ne?
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşimin bir arkadaşı var ortamda eşimden çok benimle konuşur aynı kafadayız modayı falanda takip eder konuşacak konu çıkıyor eşim fransız kalıyor tabi:D
0 oy
tarafından
Konusmucak san aynı odada oturma zaten haremlik selamlık olsun 
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Çok yakın olmadığı sürece bir araya gelince ayrı odalarda oturuyoruz yani merhaba merhaba 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bende konuşurum yani ne dedigimi bildikten sonra neden susalimki hem bir araya sohpet etmek için geliniyo tanımadığım biriyse lagabali olmam daha ciddi konuşurum tanıdığımız bildiğimiz insansa daha rahat ama hic pişman olmadım konuştum diye
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ya eşimin arkadaslari var kimi de bekar. Konusurum yani bende nolacak ki. Bide yillarca çalıştım ettim aliskanlikta var tabi. Sınırlarına dikkat ediyorsundur, esinde yaninda. Sen kendini kötü hissedecegin bir durum yok bence
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Nolcak canım sus pus oturunca illa birileri konuşacak kötü hissedeceğin bir şey yok bence 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bizde ailecek çok görüşüyoruz eşimin arkadaslari ile eşleri ile erkekler ayrı kadınlar ayrı oturuyoruz rahat etmek için eşim kızmaz arkadaşı ile konusuyorum diye çünkü bilir mesafemi ama herkes susar ben konuşur ben öyle sevmiyorum geçen eşimin ünv arkadaşı ile buluştuk ben çok konuşmadım çünkü kadını hiç tanımıyordum naber nasılsın öyle konuştuk ama kadın sürekli erkeklerin muhabbetine dahil oldu dışardan bakınca hiç hoş görüntü olmadı cıvık bir muhabbet tarzı yapmaya çalışıyordu 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sacma geldi bana biraz biz toplu olarak tatile gittik yedik ictik güldük oynadik ne varki bunda düşüncen cok yanlış o zaman ayni ortama hic girmicen konusmicaksaniz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Konusurumda hiç eşlerle taısmadım
0 oy
(48,952 puan) tarafından
bizde herkes konuşuyor ☺️
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Benim kocam da çok konuşan biri değil bende erkeğin olduğu bı ortamda rahat edip konuşamam bana soru sorulmadığı halde bu sebepten genelde ayrı oturuyoruz bir olduğumuz zamanda mesafeli şekilde cevabını veriyorum bende her zaman abi demeye özen gösteriyorum zaten arkadaşlarının biriyle konuşursam konuşurum diğerleriyle.hos geldin güle güle :D arkadaşlarının hepsi edepli erkek yüzümüze bile bakmazlar 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 886 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,169 göst.
30 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,732 soru

11,508,457 cevap

35,165 kullanıcı

...