0 oy
853 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından
Bi kucuk yanlis anlasilma olmuatu kaynanamgille aramda gorumcelerimle vatzap gurubumuz vardi baktim cikmislar guruptan sora kaynanmlara geldik kayinvalidem tlf hep oryada birakirdi bende meraktn catldim tabi ilk firsatta baktim benimle ilgili bisey konustular mi diye konusmayi gec gurup kurmslar sirf bunun icin vay bee ben neymisim bu arada evin tek geliniyim. Gorumcelrmle yuzyuze bakacagiz yaptiklari ayip degil mi sizce

21 Cevaplar

+18 oy
tarafından
Peki bşr başkasının telefonunu kurcalamak özel mesajlarını okumak grupta silinen mesajlara benim hakkımda konuşmuşlar demek mantıklı ve doğru mu? 
-Reklam-
+3 oy
(3,167 puan) tarafından
Peki senin başkasının tlfonun kurcalaman ayıp değil mi bide msjlar silinmiş diyorsun nerden biliyorsun seninle ilgili konuştuklarını 
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Sensiz grub kurabilir ler bence ne var bunda hakkında bi yazisma okumadı isen grubda olmak zorunda değilsin o kızları senden gizli konuşmaları da olabilir ben annemle grub kurars özel konjsacak ve kırgınlık da varsa gelinin ne işi var onlar degil sen ayıp etmişsin telefonlarını kurcalayarak 
0 oy
tarafından
Ne konuşmuşlar peki?
(178 puan) tarafından
Mesjlar silinmis:))
tarafından
Kiz gunah alma nerden biliceksin senden konusmuslar ana kizlari, belki sen olmani istememisler ha o ayri tabi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ayıp tabiki eşinize soylediniz mi böyle birşeyi
(492 puan) tarafından
Eşine ne diyecek ki annenin telefonunu kurcaladım mi diyecek:)
(6,047 puan) tarafından
Hayır yanımdaydı telefon ekrana bildirim geldi bakınca gördüm diyebilir.
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben olsam çatır çatır suratlarına vururdum bence mesafe koy eğer eşin kızmayacaksa bun durumdan bahset ama niye karıştırdın diyicek biriyse bise de diyemezsin ki ne kadar dengesizler ya..aman boşver konuşsunlar günahları bol olsun :D

(678 puan) tarafından
Neyi suratlarına vuracak ki kadın kızlarıyla grup kurabilir ne var bunda ne biliyo onu konuştuklarını telefon karıştırdığını bence ayıp ettim diye kendisi kocasına söylesin:)
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Cok ayip ama otur keyfini sur, ne kadar gunahini aliyorlar hesap et :) yeri gelincede imada bulun, millet usenmeyip grup kuruyor sirf dedikoduya diye. ama simdi yoeumlari okudum mwsajlari silmis diosun bu durumdada sen gunahlarini aliyorsun...yani pel farkiniz kalmadi sanki alinma ama 

0 oy
tarafından
İkinizde haklsnz
0 oy
(189 puan) tarafından
Off ne sacma seyleri takiyonuz anam ya kaynanam gormcem grup kurmus banane ya bi kere elimi atip kaynanamin telefonuna bakmadm bile ben evdeykende hep ortadadir ne diye bakaym kac kere bana verr bunu yap bunu sil doye okumam acmam bakmam bile dedigini yapar verirrm hemen hizlica onn demesine ragmen utanirm sklrm elime alirken valla hicde takmm bizimde bi grup vardı kaynanam acmsti gormcelerm eltilerm ben kaynanam kaynanamn bacisi falan sonra birden grubu kapattlar hic umursamadm kaynanam aradi baban kizdi kizim dedi ustune bile dusmedm sonra bi baktm pesi sira ne olaylar olmus ii kide uzak kalms dedm takmm ya cogu bende engellidir konusmm bile bi kaynanmla konusrm bide iki kucuk kaynmla diğerlernn numarasi yok olanlarda engelli o derece hzagm kafam rahat aman benm derdm bana yetio ya baskasiylan mi ugrasacam 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Dert aramayın bacım böyle şeyleri takmayın..

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Senin  yaptığın  daha  çok  ayıp  anne kız konusabilirler seni  eklemek zorunda değiller  birde mesajlar silinmiş  diyorsun  insanların  günahını  alma  bence gözünle gormedikten sonra 
0 oy
(325 puan) tarafından
Tabiki ayıppp ama senin yaptığın davranışı dahsda ayıpladım her ne olursa olsun sana ait olmayan bir telefonu kurcalaman hiç yakışık almamış.. 
0 oy
tarafından
Silinen mesajlarda seni konuştuklarını nerden biliyorsun ki günahlarını alma bence
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Vatzap değil whatsap
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Sen milletin telefonunu kurcalarken utanmadın mı peki? 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kendinizi ne çok önemsiyosunuz, bizimde aile grubumuz var gelini almak zorundamıyız. Senle ilgili konuştuklarını ne biliyosun herşeyide kendinize yontup şişirmeyin kendinizi ya
0 oy
tarafından

Sen de wp durum yap :D 

Birakin isteyen herkes arkanizdan konussun, marti bokuyla deniz kirlenmez. :woot:

0 oy
tarafından
Hiç umrumda olmaz illaki konuşurlar grup olmayınca konuşmuyor mu sanıyorsun 
0 oy
(156 puan) tarafından
Benimde halalrim bizi grupta konusmus bende gordum halama dedim soyle onlarara benim b.k yiyip durmasinlar diye direp ben surata bam bam bam
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bir annenin kızlarıyla özel konuşması bence gayet normal bir durum fakat senin başkasının özeline dalman çok ayıp.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 725 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tuba.ka (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,127 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 659 göst.
0 oy
5 cevap 527 göst.

379,210 soru