0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
aHhdhnvjjfjkfjnf

11 Cevaplar

+1 oy
(781 puan) tarafından
Niyetin barışmak ise git Yozgat'a hayırlısı olur inşallah ama yok illa bosanacam diyisan git bir avukata protokolü hazirlat evrakları eşine gönder dava günüde sen gidersin birde Tv'de falan. Çok var boşa ak eşine gel deyipte neler oluyor sen bilirsin yapabileceği şeyleri dikkatli ol nafakani falan alırsın zaten her türlü ama onun bulduğu avukata gidersen bişey bilmeden etmeden haklarını tam alamazsin
(781 puan) tarafından
Sen bir protokol hazirlat yolla bana bende buradan bir avukatla goruseyim sonrasında anlaşırsak anlaşmalı açarız de
(781 puan) tarafından
Avukat seni kandırır sonrasında itiraz hakkın yok mantıklı adımlar at lutfen
(816 puan) tarafından
Artı arkadaşa çok doğru demiş yazacaklarım bunlardı eşin seni iyi niyetle çağırmış gibi gelmedi bana uzaktanda avukat yoluyla hallet ama mutlaka avukat tutun

Avukatinla okuyun herşeyi okumadan bişey imzalama Allah yardımcın olsun ♥️
-Reklam-
0 oy
(393 puan) tarafından
Anlaşmalı olursa bir sey alamazsın sonuna kadsr tum haklarını al hic bir seyden vazgeçme.  Uzamaz iki taraf da isterse hemen bosar.
(48 puan) tarafından
Anlaşmalı olursa hemen biter buraya gel diyor talepte bulunursan  alırsın diyor nafaka vermem demiyor ille buraya hel yoksa boşanma uzar diyo
(393 puan) tarafından
Anlaşmalı da illaki bi eksiklik olur yipranma parasini filan alamazsin die biliyorum. Bence avukata danis
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Çekişmeli olsun canım. Sonuna kadar haklarını alırsın 
(48 puan) tarafından
Anlaşmalı olursa alamam mi ama o kendi diyor ki nafaka vericem Anlaşmalı olursa diyor yoksa sen bilin çekişmeli olsun diyo
tarafından
Alırsın canim.  Çekişmeli de sen nafaka almak istiyorsun o vermek istemiyor. Anlasmali  da sonuçta ikinizde nafaka da hem fikirsiniz.  I
Maddi durumun yoksa rizede baro ya git yardım al. Bilmediğin okumadığın birseye imza atma sakın. Hani eşin derse Anlasma da istediğin maddeler vat imzala derse oku öyle imzala canim
0 oy
(3,466 puan) tarafından
O gelsin o zaman 
(48 puan) tarafından
Oyle drdim bende
0 oy
(5,150 puan) tarafından
Anlaşmalıda da nafaka vermek zorunda. Eğer nafakada anlaşırsanız yine sıkıntı çıkmaz. Onun uzatası var belli. Geri adım atma çok istiyorsa kendisi gelsin 
(48 puan) tarafından
Oyke yapacağım insallah
0 oy
tarafından
Çekismeli oldugunda 7 8 ay suruyor ama simdi ikinizde bosanmak istiyoruz derseniz zaman kisalabilir ki cekismelide olsa nafaka verecek ama mahkeme sonuclaninca oda ne kadar surer bilemem..
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Aman gitme bacım haberleri görüyoruz konuşmak için çağırıyor neler yapıyorlar. Kimseye güven yok artık 
0 oy
tarafından
Kız sürsün boş ver,belki ki tutuşmuş ,seni kandırmaya çalışıyor
0 oy
(5,459 puan) tarafından
Anlasmali bosanmada iki tarafta sart evet ama haklarindan feragat etme sakın dilekçeye istediğin seyleri nafakani yazdır canim
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Anlaşmalı istiyorsan gitmen lazım protokol hazırlicaksınız ikinizin hakim karşına çıkmanız lazım avukatınla birlikte git protokol hazırlayın çekişmelide 7 8 ay değil 4 5 yıl sürer 
0 oy
tarafından
Bu kadar ısrar ediyorsa kötü bir şey yapabilir sana emin ol öldürebilir bile amacı boşanmak olsaydı bosanirdi her turlu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 239 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde defnee13 (1,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
2 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde E.m.hs (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 110 göst.