0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (649 puan) tarafından
Ya annemgilin bir komşusu var **** oluyorum. Terasta oturuyorlar baya geniş aile 5 -6 tane torun var. Ama çocukları bir görün sefil gibi muamele görüyolar daha bugün ayazda kisa kollu ile sokakta koşturuyorlardi. Maddi durumlari çok iyi ama insanin elinde bi poşet görsünler içine düşecek gibi bakıyorlar. Yani cocuktur bazen birşeyi bir iki tane alıyorum vallahi görmesinler hak gecer diye anneme balkondan veriyorum. Neyse kadin bugün kizimi gördü 7 aylik bebeğim. Ayyğğ kızzzz ananda seni kedi yavrusu gibi içenlerde büyüttü dedi. Bir anda içim kalkti kadına. Bende dedim ki köpek yavrusu gibi sokakta buyuyeceklerine kedi yavrusu gibi evde büyüsün daha iyi :D kadinin bir bakışı vardi yüzüme yani aradaki elektrikten annem bile şok oldu :) düşündükçe içim eriyor resmen. Yani sinir oluyorum ya öyle böyle degil çok garip bir insan sürekli uyaniklik yapıyor. Binadakileri kullanıyor ben bile hazmedemiyorum bugün tüm hırsım geçti :)

11 Cevaplar

+2 oy
(3,879 puan) tarafından
cok ayip soyledigin bence , cok kirici 
tarafından
Onun yaptığı ne peki ?? Sanki şiir mi okudu yüzüne karşı
(649 puan) tarafından
Neden ikisinde de h-ayvan yavrusu olmuyor mu çocuklar. Yani 7 aylık bebek  niye gereksiz konuşuyor 40 ı cikinca sokağamı salsaydim çocugu
-Reklam-
+1 oy
(2,630 puan) tarafından
Iyi yapmişsin dengesiz mi ne
+1 oy
tarafından
Ağzına sağlık valla 
+1 oy
(119,666 puan) tarafından
en sevdigim hazir cevap insan ☺️
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ay görüşmeyin tuhafmis 
(649 puan) tarafından
Sadece bir kez 2 dakika gitmişliğim var evine o da kayınvalidesi evde yatakta vefat etmişti bir ihtiyaç var mi diye onun dışında asla gitmem. Kiz kardesim evlendi  ona evinde kullandığı tabağı poşete koyup gelmiş pinti insani da ayri sevmiyorum zaten
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Ay sinir olurum öyle tiplere çocuklarınida kendileri gibi yetiştiriyor onlar sürekli başkalarinin yiyecek içeceklerinde gözleri ben de kirada oturuyordum her mahallede var onlardan ev değiştirmek istemiyorum 
(649 puan) tarafından
Onlarda ev sahibi annemde. Yani mesela bunlar bütün yaz çer çöp topladi soba  yakmak için. Ama burda soba kültürü yok daha iki ay evvel annemgilin ana gazı mühürlendi kaçak sebebi ile simdi de ona sinir oluyorum yine bir kacak olsa komple bina havaya uçacak vallahi evleri kendinin evde 3 mâas var simdi gelinde baslamis işe 4 maaş olacak. Çocukların bursu var yani imkanları çok fazla neden insanlari tehlikeye atiyolar anlamiyorum üstelik yasak
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Ohhh benim içimin yağları eridi valla. İyi demişsin. 
0 oy
(790 puan) tarafından
7 aylık bebeği ya nerde büyütecekmissij kendisi posa milleti de öyle görüyor 
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Soylemek isteyip söyleyemediğin bir laf bence kedi yavrusu gibi icerde büyüttü cümlesi daha hafif ama köpek agir cümle kurduguna inanmiyorum  yirtarlar adamı yani..

Şahsen ben desem kedi yavrusu gibi bana cvp köpek yavrusu gibi  birisi dese o ağzı yırtarım  
tarafından
O zaman herkes haddini bilip kimseye dil uzatmamalı ister kedi ister köpek ikiside ******
(5,952 puan) tarafından
Kedi bir nevi  kopek cumlesi daha itici doğru bir cumleler degil bana dense kedi yavrusu gibi   sinir olmussam bozarim ama kopek lafi cirkinnnn yani.. baska sekildede boza bilirdi benim gozumde ha diyen ha soykeyen ikiside vasat yani
(649 puan) tarafından
Sizin fikriniz saygi duyarim. Benimle en ufak samimiyeti olmayan birisinden beklemediğim bir cümleydi ne yazik ki dilin kemiği yok.
0 oy
(3,955 puan) tarafından
İyi cevap                    
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Vurdu gol oldu. Cok iyi demissin canim agzina saglik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 303 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 218 göst.