0 oy
1,651 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Benim düğünüm tam bi fiyaskoydu şimdiki aklım olsa düğün falan yapmazdım zaten kuzenimin gelinliğini giydim oysa dügünümde görümcemin giydiği kıyafet nerdeyse bir gelinlik parasıydı :( ***** kuaför benim istediğimden tamamen farklı kendi kafasindaki modeli yaptı zaman kalmadığı için bisey diyemedim :( Kayın baba kapı da 20 tl vermiş kardeşim de kapıyı açmamış Kaynana da açmıyorlarsa hadi gidelim demiş sonra teyzemde kapıyı açtırmış tabi benim bundan sonradan haberim oldu :( Düğünde erkek tarafından neredeyse kimse gelmemişti cunki hiç sevenleri yok :( Bizim taraftan gelenlerde fazla salonu doldurmadı nerdeyse salon boş gibiydi :( Takı takılırken kayınbaba incecik bir tane bilecik taktı başka da bisey takmadılar oysa durumları yerinde :( Herneyse düğün bitti eşime balayına gidelim dedim ama ailesinin yanına gitti neymiş düğün izninde ailesini görecekmiş !!! Bunlar yaşanalı çok zaman oldu ama hiçbirini unutmadım şimdi de torununu görmek istiyorlar yani ben onlara göstermesem haksız mıyım?? 

23 Cevaplar

+1 oy
(52 puan) tarafından
Onlara kalsaydı tam da senin anlattigin gibi düğün yapacaklardı. Ama ben 1 yıl boyunca her şey istediğim gibi olacak diye olay çıkardım. Her şeyi istediğim gibi yapmak zorunda kaldılar. Düğünüm gelinligim masal gibiydi her şey inanılmaz güzeldi. Güzeldi ama gel gelelim ki evliliğimde hiç mutlu değilim. Keşke düğünüm ve evimin eşyası iyi olmasaydı da mutlu olsaydım. Mutluluk ve huzur kadar bence hiçbirinin önemi yok...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok haklısın nın cokk
0 oy
tarafından
Cok aradin mi o aileyi
0 oy
(119,340 puan) tarafından
Benim dugunum tam istedigim gibi oldu icime sinen gelinligi aldim senin icin uzuldum yaa
0 oy
tarafından
Bunlar için göstermemezlik yaparsan  olmaz bence

Ben eşinin balayı anlayışına takıldım ne kadar saçma bir şey :/
0 oy
tarafından

Benim istediğim gibi oldu çok şükür ama balayına girmedim kimse 15 gün boyunca rahatsız etmedi bizi hatta daha fazla:)senin ki gerçekten baya zorlu olmuş

0 oy
(2,616 puan) tarafından
Benim hayalimdeku gibi olmadi cnm anlatsam uzun olur gelinlik saç bas bi suru kavga atismalar heycan esimin annesi hasta o yuzden dayisinin esleri her seyi yonetiyo tamam Allalh razi olsunda el okduklari belli ne bilim Allahtaln esim iyi yoksa napardim zaten bitanesiylede konusmuyom 
0 oy
tarafından
Benim düğünümde istediğim gibi olmadi 
0 oy
tarafından
düğünüm istediğim gibi olmadı ams neyse ki kınam güzel oldu böyle avutuyorum kendımı
0 oy
(18 puan) tarafından
Bence geçmişte  kalan olumsuzlukları  geleceğe  taşımak  sizi  mutsuz eder.Unutun affedin önünüze bakın sonuçta geçmiş değişmeyecek bugünü  düşünmek lazım ayrıca onlar size ne yaparsa yapsın  bebeğinizin elinden arabalarını almak doğru değil kendi  hesaplarımızı bebek üzerinden ödetmek doğru degil
0 oy
tarafından
Sen unutabilirsin Allah unutmaz sen hayatına devam et Allah senin yerine hesap sorar canım merak etme. 
0 oy
tarafından
Ahh ahh o kadar ki yazasım bile gelmedi, unutmuştum ne güzel 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cok haklisin sana bir gelinligi cok goren aileye kimi neyi gosterceksin ben dugunden sonra gorusmezdim bile ama herseyden once o gelinligide onlarada aldirtirdim yani sen yapmamissin
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Benim istediğim  gibi opmayo bırak düğünüm bile olmadı kayınpederim beni baştan beri istemedi eşime demiş ben sana o kızı almam  ama eşim vazgeçmedi benden isteme oldu eşime abisinin kıyafetlerini giydirmişler üstelik cuval gibi alakasız renkler  ondan sonra babaannesi daha götünü yere koyar  koymaz  istedi geçti daha ortada  ne kahve var ne bişi  eşim gelsi mutfaga verdiler dedi neyi dedim seni dedi eee kahve gelmedi ya dedim çüşşşş

Ondan sonra baktık  düğün konuşulmuo drdim sen bana düğün yapıcanmı ben  sana düğün yapmam dedi neden desim eltimden neyim eksik ona yapmışsın ben dul muyum körmü topalmı neyse eşim kendi çalıştı işi yoktu hurda işi yaptı topladı  sattı para biriktirdi 1 sene içinde annemlerinde yardımıyla düğünümüz  oldu   eşim biriktirdiği paralarla bileziklerimide yaptı ama neymiş babaaı takcakmış el gün  ne dermiş eşimde dediki olöaz sen bişi yapmadın ben takcam neyse babasına taktırmadı zaten kına gibi bişi oldu camide okudular o   başkada bişi yok ertesi gün yemek verildi kayınpederimgil misafir gibi geldiler birde giderken tutturdu gelini bize getir hem bişi yapma hem eve geleyim oldu  dedim gitmem dedim gitmedim de ondan sonra  biz eşimle sadece gelin arabasıyla cıktık gittik yolsa babaannesi durdurmazmı neymiş efendim ilk gece bizde kalcakmış çarşaf görcekmiş bak bak bak  eşimde  ben aldım merali kimsenin bişi görme hakkı yok dedi velhasıl biz eşimle dımdızlak çıktık gittik şimdide oğulları durumunu düzeltince evladı oldu yalakalar ...
0 oy
tarafından
Benim dugunum kuaforum gelinligim hersey istedigimden daha guzeldi tabi bunu yapana kadar cok aci cektim cok agladim gelinlik icin dugun icin ama yinede istedigim oldu 
0 oy
(61 puan) tarafından
düğünüm olmadi gelinlik bile giyemedim
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Düğünüm istediğimden fazla bile oldu. Bunlar bir kere yaşanan şeyler. Senin adına üzüldüm cnm
0 oy
(79 puan) tarafından
Evet çok farklı yapmışlar düğünü olmuş bitmiş cnm artık aldırma ama hata sende niye giydin başkasının gelinliğini keşke giymeseydin ama onlarda o düşünce de yokmuş acaba kendi kızları olsa  giydirirmiydiler baskasinin gelinliğini ilahi adalet üzüldüm benim 2009 da oldu benim herşey istediğim gibi oldu görümcelerim çomak sokmaya çalıştılar tabi ama ben fırsat vermedim kır düğünü yaptırdım çok da güzel oldu onların beğendikleri gelinlik eskiydi ikinci eldi ben sıfır hiç giyilmemiş bir gelinlik aldım onlar farklı kuaför seçti ben en gözde kuaföre  gittim herşeyimi onların gözüne şoka şoka yapdım iyide yapdım benim görümcem evlendi 5 bin sadece gelinliğe verdi dedim kayınvalidem ben olsaydım verimiydin bana dediği şey senin zamanın ayrı dedim gören diyicek 70 li yıllardan geliyorum neyse dedim doğru diyosun sizin gelinliği giymedim diye içinde kalmış ay sağol ya bende içimi döktüm:)
(79 puan) tarafından
Torunlarını göster sen onlar gibi olma kuzum
0 oy
tarafından
Benim de istediğim gibi olmadı eşim düğüne kadar aylarca bütün çalıştığını babasına verdi düğüne iki ay kala babası döndü dedi sen bana para falan vermedin bende para yok yetmiyo eşya falan almıcem düğün falan yapmıyom dedi eşim de kavga etti babasıyla abisi eşya aldı sözde ama düğünden sonra bileziklerini aldı keşke bileziği bozup eşyayı sonra alsaydım hem istediğim gibi olurdu neyse ben kadınlar arasında kına istiyodum evin önünde karışık kına yapıldı düğünde oynamalı istemiyodum yemek olsun sonrasında nikah takı semazen gösterisi ney dinletisi istiyodum ama düğün de bi okul bahçesinde oynamalı karışık oldu. Neyse ki kaftan ve gelinliği istediğim gibiydi kuaför de iyiydi sadece düğünde çok terlediğim için parladı yüzüm ama olsun güzeldi 
0 oy
(266 puan) tarafından
Haklsn canm ama esinle sorun yasamaya degmez.bu arada benm de nişan kına tam kafama gore oldu düğün mevlutlu idi herkes  dirdir edip durdy hocayu dinlemediler 1 saat anca surdu.eğlenceli degildi.bizden taraf calgili yapar esimden taraf mevlutlu mevlutlu düğün e hayatmda gitmedim ilk gittigim kendi dugunum oldu :( dualarla evlenmek iyi hos ama aliskin olmadigimizdan garip geldi.onun disinda guzeldi

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 192 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 979 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (712 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 600 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,975 cevap

34,863 kullanıcı

...