0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (201 puan) tarafından
Kızlar merhaba adetim 5 gün gecikti normalde ne gibi belirtiler olması lazım ben iki hamilelik geçirdim ama belirti olmadı tek belirti adet gecikmesiydi şimdi ise çok iştahım artmaya başladı bazı şeyler midemi bulandırıyo belki psikolojik olarak oluyodur ama sizler de oluyo muydu yardımcı olabilir misiniz rica etsem birde kan versem çıkar mı acaba

7 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Kan verirsem netleşir canım
(201 puan) tarafından
Kan vercem canım inşallah sağol
-Reklam-
0 oy
(720 puan) tarafından
Adetiniz 5 gün gecikmiş zaten kan da verseniz çıkar eczaneden test alıp yapsanız da çıkar mide bulantısı da hamileyseniz olur yani psikolojik değilse dediğiniz gibi :)
(201 puan) tarafından
Ya bilmiyorum belki öyledir dedim kendimce ama korunmuyoruz o yüzden hamile gibi hissediyorum kendimi eşimde bana biraz öyleymişim gibi konuştu kafam karıştı :)
(720 puan) tarafından
Korunmuyorsaniz olabilir canım neden olmasın ki :) hayırlısı olur inşallah hakkınızda
(201 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Adet öncesi iştahım cok acıktı özellikle sabahları bal yerdim canım istedigi icin birde sık sık idrara cıkardım geceleri belirtiler bunlardı ama herkeste farklı oluyor kimisinde iştahsızlık oluyormuş hakkında hayırlısı olsun canım 
(201 puan) tarafından
Canım bende çok sık idrara çıkıyorum normalde tatlı yemem pek dişlerim biraz ağrıyor yediğim zaman ama inanır mısın çikolatayı aldım kaşık kaşık yedim üzerine tuzlu bişeyler yedim çok aşırı bişeyler yemeye başladım
0 oy
(1,752 puan) tarafından
5 gün gecikme var gebelik varsa kanda kesin çıkar.
(201 puan) tarafından
Anladım o zaman kan veriyim ben ilk hamileliğimde hamile olduğum halde testte çıkmadı o yüzden kan en iyisi
(1,752 puan) tarafından
Kan en kesin sonuç hayırlısı olsun inşallah
(201 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Kan verirsen çıkar benim ilk hamileliğimde hiç belirti olmadı ikincide bel ağrım olmuştu 
(201 puan) tarafından
Bende şimdi bel ağrısı da var canım
(3,095 puan) tarafından
Kan ver belli olur
(201 puan) tarafından
Tamam sağol
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Olur bu belirtiler yeterli test yap
0 oy
(279 puan) tarafından
Cikar tabi  senin bugün regli tarihimdi tes yaptısm  hamileyim seninde 5 gün geçmiş kesin çıkar 

Belirtileri yok gibi sadece karnımın altına bıçak saplanır gibi okuyordu okadar
(201 puan) tarafından
Ben adet oldum canım
(279 puan) tarafından
Adetin duzensizse programlar var yükle yumurtlama tarihini falan takip et belki vücut kendini hazırlıyordur cunki bendede bazen bazı belirtiler vardı ama 2 ay olmadı regl oldum hep ama 3. Ay hamile kaldım yumurtlama günlerine bak derim

İlgili bir soru bulunamadı

379,877 soru

11,371,785 cevap

34,854 kullanıcı

...