0 oy
1,073 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Evden dişarı çıkmayan birisiyim alişverişe bile yalniz çıkmam tüm gün evde ayni şeyler alişverişe yalnız çıkmakdan başka hiç yapmiyorumda yani anlayacaginiz tum gun evde olan birisi kocasinin ilgisini cekmek beni ne yaptim diye metak etmesini istiyorum yani dozunda abartmadan nasıl yapa bilirim hem ilgisini cekeyim hem kiskansin

41 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bazı insanlarda bu ters teper. Bilerek kiskandirildigimi anladığım anda ışık hızında sogurum kocam da böyledir. Bence eşinin karakterine göre hareket et. Hareketlilik olsun diye başına bela alma 
-Reklam-
0 oy
tarafından
mesela şöyle söyleyeyim esim çok fazla laga luga yapiyodu bu konuda.yani olur olmadik beni kızdırıyor guya kiskandiriyor istedigime istedigim zaman bakarim alirim vs.bana da cok güvenir bu konuda kıskandıracak hicbir davranışın olmadi.neyse bende TVde beğendiğim birinin (erkek) programi var onu izliyordum.kanali değiştirdi o an ne kapatyorsun dedim neyini izliyon programın kotu falan ddi.nerden biliyon programi izledgimi dedim ac da gözümüz gönlümüz acilsin turkiyenin zenginliklerini gorelim ddm.afalladi hic beklemiyordu bisey de diyemedi kıskandığı belli olmasin dye.kumandayı aldi bi o kanali aciyor bi bu kanali.oo parçaya bak dyo ama aklinda benim dediklerim var uzun uzun dusundu.gözüme bakiyor icerliyor ama kizamiyor kıskandığı belli olmasin dye.hala o kanali acmaz hic.ohh dedim icimden simdi sen dusun.
(11 puan) tarafından
Bizdede oyle benim se kocam kiskandiriyo mesala bu kadin bu yaşında nasıl genç görunuyo falan filan disarrida oldukda kadınlar yaklasiyo filan diye ama Ben yuz vermiyorum diyor biraz isterim bende kiskandirayim
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Suslen puslen o zaten çatlar:))))
0 oy
tarafından
Bende diyorum ne yapsamda artık kiskanmasa otur haline şükret valla ufacık birseyde bile kıskançlık krizine giriyor ve insan daralıyor 
0 oy
(285 puan) tarafından
İnstagramda parodi anne diye sayfa var akşam eşin gelince o sayfaya gir otururken çay içerken falan sayfada gezin zaten gülmeye başlarsın :D ama ona bakma o sana bakar bakar bakar ne oldugunu anlayamaz yanına gelir tlfnuna bakmaya çalışır falan :) al sana en masum kıskandırma şekli... Başka türlü şeyler deneme aman diyim kaş yaparken göz çıkarırsın falan evin içinde onu görmezden gel o yeterli diye düşünüyorum ilgiyi tamamen kes 
(11 puan) tarafından
Yok ya bazilari kiskandirmayi yalniş anladi Ben böyle masum kiskandıracak öneriler istiyorum hep o kiskandıracak degil ya tesekkur ederim
(285 puan) tarafından
Kıskandırma diyince herkesn aklına baska erkek gelyor direk :) ama ben anladım seni sadece dikkatni çekmek istyorsun ilgisini çekcek birşey yapmak istyorsun.. Onla ilgilenme bütün ilgini kes konusurken yüzüne bakma mesela ilgilenmyormuş pek umursamıyormuş gbi kısa kısa cevaplar ver.. Uzak dur yanına git yanına otur ama onla konusma :) tlfnla ugras yada tlvzyona odaklan ona bakma hiç emin ol çekersin dikkatni :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Zaten kıskanıyormus evden dışarıya çıkmana karışıyormus bence ilgisini yada kıskandırmaya çalışmak yerine eşinin bu tavrını davranışını yok etmeye çalış evde sürekli insan bunalıma girer çık gez arkadaşların ile vakit geçir 
0 oy
(775 puan) tarafından
Sen gelsin gümbür gümbür güven problemi kavga tartışma hoppaaa nur topu gibi boşanma kağıdı evli erkek kiskandirilmaz canim başına bela alma
(11 puan) tarafından
Ya öyle kiskandırmak degil ya masum kiskandırmalar zaten öylr kiskandıracak birisi degil I'm o mesala TV ya bakarkrn Aa bu kadin nasil genc disariya cikinca bana yanaşıyolar ama yuz vermiyorum diyor o beni kiskandırıyor bende isterim biraz onla ugrasayim birazda o kiskansın)
(285 puan) tarafından
Öyle dyorsa oda senden ilgi beklyordur :) orasıda var :)
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yani sen ne yaparsan yap adamın içinde olmazsa ilgi de cekemezsin ilgide göremezsin mesela bende tüm gun evdeyim eşim bir gün evde bir gün nöbette ama nöbetteyken günde belki 10 defa arar hem normal hem görüntülü kıskanır da ama bu kıyafet falan konusunda değil .. mesela arkadsmn eşi var o hiç arayıp sormazmis gideceği yeri bile söylemez mis yani kişilik meselesi 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Merak etsin özlesin yanımda olmak istesin ayrı konu, beni kıskansın ayrı konu. Dikkat et tehlikeli sular bunlar.
(11 puan) tarafından
Yok ya masum kiskanmalar evet yani merak etsin oda biraz yani ona sikici gelmek istemiyorum
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Saçmalık....
0 oy
(40 puan) tarafından
Ne gerek var boşver ya bende beni merak etsin arasın isterdim 8 yıllık evliyiz dışarı çıkınca bazen bikaç kere arar sinirlenirim ne o küçük çocukmuyum güvenmiyor gibi gerek yokmuş yani haber veririm yeter gerisine karışmasın valla dara gelemiyorum 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
İlgisiz kalmışsın anlaşılan ama kıskandırmak mide bulantısı yaratır tavsiye etmem ne bana yapılsın isterim ne yaparım 
0 oy
(48,629 puan) tarafından
evden kiskandiramazsin ki o geleceği zaman markete git evde bulamasin 
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Saçını yap makyaj yap suslen merak etsin bı sorarsa bunaldım kendimi güzel görmek istedim akşama kadar evdeyim sıkılıyorum dersin
0 oy
(96 puan) tarafından
Gün içerisinde ararsa çalsın çalsın bekle sonra aç ben seni arıycam 2 dk de kapat sonra 5 dk sonra geri dön ara tuvalete gitmiştim çok sıkıştım vs de emin ol deli oluyorlar :D hamilelik insana neler yaptırıyor ya :D
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Aklıma direk müge anlı daki kadın geldi kusura bakmada sinir oldm kıskançlık güzel bisiy dgl hastalık bnce 
(11 puan) tarafından
Ya öyle kiskandırmak degil ya masum o bana evde TVSA nekada da genc kaliyo diyor disati cikinca kendisi eve geldikden sonra bana yanaşıyolar ama Ben yuz vermiyorum diyor Ben kiskaniyorum birazda o merak etsin kiskansın ya) ama Ben tüm gün evde nasil akli bende kalsinnki ama şunuda vurgulayimki kendisi aldatmiyo bundan 100 faiz Eminim sadece bana ilişiyo) bende isterim biraz onunda akli meraki bende kalsin böyle bişey Ben kotu amacli kiskandırmak demiyorum ki
0 oy
(11 puan) tarafından
Ya arkadaşlar ablalarim Ben kötü amaçlı kiskandırmak demiyorum ki..... tum gün evdeyim hamileyim  oda biraz beni merak etsin akli kalsin. Diye tavsiyeler istedim Kendisi aldatma ama oda bana sataşıyo o beni kiskandırıyor TV da mesala diyo bu kadin nasıl genç kala biliyo ve yahud dişarı dan geldikde diyo yanaşıyolar bana ama Ben yüz vermiyorum Ben kiskanıyor um yani birazda o kiskansın merak etsin beni istiyorum) bende onu masumdan sataşayim diye  yani öyle kotu anlamayin lutfen tüm gün evde olan biri nasil yapa bilir diye tavsiye istedim sadece 
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Merak etmesini mi yoksa kıskanmasını mj istiyorsun ama neden bunları istiyorsun ki ne gerek var
(8,900 puan) tarafından
Bulundugun şehrin halkegitim kurslarına katil akşam grubunda olarak kendin çık alışverişe niye eşinle çıkıyorsun ki sürekli evde olmak insanı boğar  sen bunalmiyor musun
(11 puan) tarafından
Bunaliyorum tabi ki ne bileyim bizde böyle 4 yillik evliyim ama hala tez biraz 30 35 yaşında olunca anca čika biliriz
(8,900 puan) tarafından
Niye ki özel değilse tabi
(11 puan) tarafından
Genç  evli kiz çıkamazmiş yani çikanlar var ama bizde alişverişi her işi zaten kayinvalidem yapiyo diye biz çıkmiyoruz çıkınca kocam iz annemizle tek başına degil  yani bende öyle çünki yalnız tek başına yaşamiyoruz
(8,900 puan) tarafından
Kusura bakma elbet tercih meselesi ama bu resmen saçmalık ayrıca kayinvalidenle yaşıyorsun anladığım kadarıyla o mu karar veriyor bunlara
0 oy
(3,375 puan) tarafından
Valla yapı meselesi kuzum eşim 20 dakika da bir arar hatunum napıyorsun diye  aşırı da kiskanctir zaten 
0 oy
(113 puan) tarafından
Bende bütün gün evdeyim ise gittiğinde günde 2 sefer arar molalarda birde gelirken hep arar istediğin bişey varmı diye seninki aramıyorum bu şekilde ilgilenmiyormu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 400 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Seda55 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 579 göst.
0 oy
8 cevap 446 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Seda55 (4 puan) tarafından soruldu