0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim elinde telefonla tuvalete , tuvaletten çıkınca kafasını kaldırmadan salona .. hiç oyunlari bitmiyo . Bende istiyorum ki biraz sohbet edelim birlikte bı aktivite yapalım. Evde 2 çocukla yoruluyorum sıkılıyorum zaten. Birşey söyleyecem sana diyorum dinliyorum seni diyo.  Bende istiyorum ki yüzüme bakarak beni dinlesin . Artık eşimden sogudum gerçekten . Ne yapmalıyım sizce .?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senden soğudum diyebilirsin sonra da onunla hiç konuşma ilgilenme bir sure sonra illaki kaçan kovalanır 
(4 puan) tarafından
Söyleyecem aslında belki ona göre kendini bı sirkeler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyarıyı nıye vermişler onu anlamadım
(9,626 puan) tarafından
İki kere aynı postu açmış ondan vermişler galiba
0 oy
tarafından
Pubg oynuyorsa uyuyunca kontrol et derim mutlaka
(4 puan) tarafından
Yok okey ile bilardo oynuyo yada araba oyunları flan
0 oy
(9,626 puan) tarafından
O sana nasıl davraniyosa sende ona o şekilde davran sen peşinden gittikçe kendini bi nane zannetmesin..benim eşim öyle değil ama bazen youtube'da bi video çok ilgisini çekiyo eski zamanların hikayelerini izlemeyi çok sever onlari izler bazen ve bütün odağını oraya veriyo ben bise anlatırken anlamiyodu bunu bi iki kere tekrar etti karşıma alıp konuşmuştum bidaha da yapmadı yani videoyu izlemesi sorun değil izleyebilir ama beraber vakit geçirdiğimiz zamanda değil yatağında uyumadan önce uykuya dalmak için acar izler günlük yaşantımız da işten geldikten sonra evde beraber otururken ikimizde telefonları almayız elimize 
(4 puan) tarafından
Keşke bizimki de bıraksa ..
(9,626 puan) tarafından
Onu karşına al güzelce konus laftan anlamazsa sende onun gibi davran..deki bu durumunda rahatsiz oluyorum gün içinde zaten bunalıyorum senin gelmeni bekliyorum sende gelir gelmez telefona sarılıyosun hic mi düşünmüyosun ben bütün gün evde nasıl vakit geçiriyorum neler yapıyorum diye,biz neden oturup iki sohbet edemiyoruz neden bana vakit ayirmiyosun telefonda vakit harcadığın şeyler benden daha mı kıymetli biz önemli degilmiyiz senin için de azcık damardan gir belki düzelir valla aklıma bunlar geldi bi dene istersen ama baktın ki bu laflarına bile seni ters tepiyo hic tartışma bise deme bu sefer onun gibi ol o bise anlattığında da sen dinleme tek kelime etme o zaman anlar hatasını ama bunlara rağmen de anlamazsa kocanda anlama sıkıntısı var demekki
(4 puan) tarafından
Dedim kaç sefer hep aynı terhane . Belki de vardır anlama sıkıntısi
(9,626 puan) tarafından
O zaman sende onun gibi olmayı dene canim onlari da anlamadıysa tek yol bu kaldı
(4 puan) tarafından
Sağol abla teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,065 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Asena20 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 576 göst.
0 oy