0 oy
1,066 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Evden dişarı çıkmayan birisiyim alişverişe bile yalniz çıkmam tüm gün evde ayni şeyler alişverişe yalnız çıkmakdan başka hiç yapmiyorumda yani anlayacaginiz tum gun evde olan birisi kocasinin ilgisini cekmek beni ne yaptim diye metak etmesini istiyorum yani dozunda abartmadan nasıl yapa bilirim hem ilgisini cekeyim hem kiskansin

41 Cevaplar

+1 oy
(8,960 puan) tarafından
Kıskansın mi istiyorsun merak etsin mi istiyosun. Kiskandirma çok farklı anlam kazanabilir 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O yapı bence 
(2,562 puan) tarafından
Bencede bazilarina ne yaparsan yap gormuyolar
0 oy
(11 puan) tarafından
Bu arada ekleyim hamileyim ve son 2 ayim kaldi
(248 puan) tarafından
Kuzum benim de aynı son iki ay senin gibi depresyon dayım sıkıldım ama çözüm bunlar değil
0 oy
tarafından
Ne gerek var kıskanınca ne olacak 

Müge anlı da ki kadın kıskandirayim derken bütün köyü bi araya karmış 2 kişiyi de hayatından etmis
(11 puan) tarafından
Nasıl yani bi sorun yok aramızda şukur  sirf bi erkekle zaten aklimdan gecmez yani ilgisi bi meraki olsun
tarafından
Yokk senin için demedim de gerek yok seni seviyorsa zorla ilgisini cekemezsin ya
Yada naz niyaz et ne bilim
0 oy
tarafından
Bilemedim ki
0 oy
(803 puan) tarafından
Ne gerek var?? Sacma sacma şeyler düşünüyorsun 
0 oy
(27,332 puan) tarafından

Aman deyin kalkışma öyle şeye yapan kafası dalgalanıyor yalan yanlış hersey oluyor sonuçları ise çok ağır oluyor

0 oy
(14,932 puan) tarafından
Bence saçma olur. Ne gerek var ki. Evden neden çıkmıyorsun. Eşin mi istemiyor cikmani sen mi
(11 puan) tarafından
Eşim tabiki
(14,932 puan) tarafından
Adam zaten hasta derecesinde kıskanç birisi demek ki. Daha ne kiskandirmaya çalışıyorsun ki. Sen dışarı çıksan yeter kiskanmasina
(11 puan) tarafından
Haklisin bacım zaten ayda bir dafa doktora gittikde süslenince kiskanıyor neden süsleniyosun diye
0 oy
(1,878 puan) tarafından
Kıskandırmak yerine seni özlemesini sağlayabilirsin. Gün içinde sık sık arıyorsan aramayı kesebilirsin mesela ya da mesajlaşıyorsanız biraz geç yazabilirsin. Buna vur kaç taktiği diyorlar günlük rutinden farklı davranışlar yaparsan bir süre sonra fark edip merak eder. Ya da normalde fazla ilgi göstermiyorsan evde sevdiği yemekleri tatlıları vs yapabilirsin ne bileyim biraz süslenirsin ya da güzel bir sohbet olabilir. Bir adam evde gördüğü ilgiden memnun olursa işten eve koşa koşa gelir.
(11 puan) tarafından
Teşekkur ederim xanim uygularim
0 oy
(6,212 puan) tarafından
Buna neden ihtiyaç duyuyorsun sana zaman ayırmıyor mu ilgi göstermiyor mu ? 

Yani bir iş hayatın, sosyal hayatın arkadaş ortamın yoksa, bir kursa gitmiyorsan nasıl ne için merak edecek ki. Hastaneye kontrole gittiğinde bir merak eder naptın gittin mi diye ne dedi doktor diye. 
0 oy
(2,845 puan) tarafından
Hiç olgunca bı davranış değil mantıksız ve basit kadının yapacağı şeyler seviyosa bitti iş yapayım derken çiş yapmak 
0 oy
tarafından
İlgisi nincekmek istebilirsin ama kiskandirma biraz. Saçma adamı bağlayın derken tamamen koparirsin mesala kendine bak makyajını yap güzel giyin onu ovecek sözler şöyle güzel yemekler yap sevdiği filmleri aç oturduğunuz hiç durma hizmet et Kahve yap oturun beraber zaman geçirin canim hediye sipariş edebilirsin internetten ❤️
(11 puan) tarafından
Teşekkur ederim canim evet yani öyle bişey yani metak etsin beni ona sikici gelmek istemiyorum
tarafından
Bak dedilkerimi yap canım ozeleden mesaj atarsın fayda ederse anladım sen bunları yapsan bağlanır zaten  sevgisi artar sevgi artimi kıskanması da olud canim ozaman bir taşla iki kuş misali ama hamilesin bişey olmaz ya
(11 puan) tarafından
Nasıl anlatsam kiskandırmayı biraz kötü düşünüyolar ama Ben öylr degil yani demem şu ki a ramiz iyi ama Ben o mutlu oldukda ya kimlese arkadaş ile ailesiyle konuşdukda işe ve alişverişe gittikde merak ediyorum niye mutlu orada ne yaptim ne konuşdu diye ama benim yaptiklarimin hepsini biliyoru zaten evdeyim oda merak etsin niye bu kadar neşeli parliyor diye..
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Hamileymissin ve son aylarinmis bence bu fazlasıyla yeter eşinin ilgisini çekmeye ve seni napdini nasıl oldunu merak etmesine  

Benim hamileliğin başından beri akşama kadar kaç kere arardı eşim napdin nasılsin istediğin bisi varmi diye ve hamile olmadan öncede arardı napiyon nasıl sin diye dışarı falan ciksamda  arardı napdin geldinmi eve haber ett diye 

Esin aramiyormu sormuyormu seni hiç de bu düşüncelere kapildin:ermm:

(11 puan) tarafından
Tüm gün yaninda bacim oda işine bir aylik ara verdi diye tum gun evde biraradayiz))
(2,562 puan) tarafından
Haaa ben istede seni aramiyo sormuyo sandım:):)
Kız suram agriyo buram ağrıyo de  ;):)
(11 puan) tarafından
O benden cok agriyo))) diyor yine ay of başladı))
0 oy
(248 puan) tarafından
Hic böyle şeylere girme nasıl kiskandirmyi düşünüyorsun kocacgim bugün alışverişte bi adam bana mı baktı yada ewe geçmi gitcen bunlar çok tuhaf şeyler canım bosweer daha kötü olabilir 
0 oy
(3,229 puan) tarafından
Kıskandırmaya çalışmak kötü bişey bence. 

Güzel giyin, bakımlı ol. Alış verişe çıktığınızda bile yanından o tarafa durmadın ki, bu güzel bakımlı kadın benim eşim.
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Normalde sakin biriysen daha neşeli, daha esprili hayattan keyif alarak davranabilirsin ve evdeysen giyimine renk katarak ufak tefek değişikler yapabilirsin hafif makyajlar vs ama zaten böyleysen tam tersi bir değişim yapabilirsin sende ki değişikliği kısa sürede farkadecektir hayırdır vs diyebilir aldığın aksiyona göre de ilerlersin ben olsam öyle yaparım ki 1. Uygularsan aranizdaki iletişim de katlanarak artar :))
0 oy
(912 puan) tarafından
Arama geç cevap ver hafif soğumuş gibi yap ama abartmadan yanında çok oturma biraz mesafe koy peşinde kuyruk olsun denendi 
(11 puan) tarafından
Teşekkur canım
0 oy
(774 puan) tarafından

Bende diyorum acaba napsam ki kiskanmasa artık çünkü bezdimmmm:ninja:

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Dışarı çıksan zaten aklı sende kalır :)) erkekler öyle çünkü benim dışarı çıktığım gün sürekli arar geçen doktora gittim eve gelene kadar 6 7 kere aradı :)) gün içinde evdeyken de öyle sürekli arar sorar zaten ama dışarıda olunca daha farklı oluyo arada pazara falan çık tek başına  
(11 puan) tarafından
İşin aslida o ya cikamiyorum
(1,529 puan) tarafından
Bu erkekler niye böyle kız kendileri çıkarken çıkıyo biz çıkacağımız zaman olay çıkıyo:)) ama işim varsa kesin çıkarım artık yeni evliyken çok baskı yapardı şimdi o kadar değil Allaha şükür
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Bence hiç kendine macera arama sevgili değilsin evlisin ,adam yanlış birşeyler anlar sonra basına bela alirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 399 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Seda55 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Derin1616 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 576 göst.
0 oy
8 cevap 443 göst.
2 Aralık 2021 Aile kategorisinde Seda55 (4 puan) tarafından soruldu