0 oy
55 göst.
Aile kategorisinde (1,392 puan) tarafından

Kızım 20 günlükken beri philips avetin emziğini emiyordu. Artık silikonlarının eskidiğini ve yenisini alalım demiştim eşime. O da eczaneden hoşuma gitti diye we babynin damaklı emziğini almış. Dün kızıma verdim ama biraz emdi attı. Damaklı olunca ağzını yorar mı bilemedim. Alması için birkaç kere daha zorlamalı mıyım sizce? 

image

image

1 cevap

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Emzikler 3 ay da bir değişmeli. Bu yüzden avent ikili. İlk 3 ay 1 ini sonra ki 3 ay birini kullanıyosun. Wee damagini yormaz ama dış yapısı için bişey diyemem. Ben büyük kızımda 2,5 sene avent kullandım dişleri ağız yapısı çok düzgün . Şuan 39 günlük bebeğim var ama avent i tutmuyo. Wee nin full silikonu deniycem onunla alistirp aventle devam edicem.
(1,392 puan) tarafından
Kızımla hastanede yattık 20 gün ve emziklerin bir tanesini orada cok kullandık. Şimdi de onu tekrar vermek istemiyorum. Şuan kullandığımızı da iki kere dedesi ve babannesi ağzına aldı. Defalarca kaynattım ama yenilemek istiyorum. Eşime demiştim o da markayı bilememiş pembe emziği görünce almış. Ama kızım normalde çok istekşo emzik emer hiç sevmedi gibi. Hemen çıkardı bilemedim
(1,103 puan) tarafından
Canım 20 günde emzik eskimez. Kaynattigunda da mikroplar gider . Ama illa alcam diyosan alabilirsin. Şuan çok pahalanmis bende ona üzülüyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 143 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Alya.1 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 368 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.