0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa arkadaşlar geçen gün eşim darp edildi komşumuz tarafından. Aileler felan bilmesin dedi kimseye söylemedim. 2.bir emre kadar komşularla da konuşmayacaksın dedi zaten ben bir tane komşumla konuşuyorum o da kız adaletli ve beni bizi anlayıp ona göre davranan kız. Herkes tepki gösterirken o kız benim yanımdaydı. O kişiyle bile 2.bir emre kadar konuşmayacaksın dedi. Zaten ben de bir tek onunla konuşuyorum diğerleriyle pek aram yok. Neyse o komşum o gün gün boyu aradı açmadım mesaj attı cenap yazmadım. Sonunda da bir hatam olduysa seni rahatsız etmem dedi bende mesaj yazdım ki senle alakası yok. Şimdi eşim kalkmış diyor ki ben sana ikinci bir emre kadar kimseyle konuşma dedim bu benim hayatım ben senin kocanım git hocalara sor ki kocam görüşme dedi ama ben mesaj attım felan diye diye tüne beni suçladı. 3 gündür eşim için deli oldum herkese kafa tuttum nereye giderse yanında destek oldum onu rencide edecek birşey demedim. Şimdi kalkmış bana cephe alıyor tepki gösteriyor ki niye o kişiye mesaj attın konuştun. Sizce ben mi hata yaptım yaa yoksa eşim mi abartıyor 

7 Cevaplar

+5 oy
tarafından
B.okunu çıkarma diyeydin, ikinci emre kadarmiş, sanki askeriye orası 
-Reklam-
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
Ay bu sacma cumle be ya ne kadar benımsemıssın 5 kez yazdın ve onune gelenede dıyormusun. 2. bir emre kadar konusmaymışş
tarafından
Neyi 5 kez yazdım ve neyi benimsemişim?
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Görüştüğün komşunun darp eden komşuyla alakası yoksa eşin saçmalıyor bacım 
tarafından
Hayır yoktur tabiki de kız da eşide tanımaz etmez. Ama eşim güya onun sözünü dinlemedim diye kalkmış bu halde bile bana cephe alıyor
(5,704 puan) tarafından
Saçmalıyor gerçekten
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Konustugunu niye söyledinki durumu anlat komsunda anlayis gosterirdi kocanunda haberi olmaz ve sacma sapan konusmazdi
tarafından
Ben söylemedim mesajları okudu arama kaydını gördü. Öfff bıktım artık yaa valla ne yapayım artık
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Bokunu çıkarmış.
0 oy
(14,472 puan) tarafından
Eşin abartmış . Nolacak ya sanki devlet sırrı mi verdin de 
tarafından
O kimseyle görüşme konuşma demiş ben neden o komşuma iletişime geçmişim. Yaa kız bir gün boyunca mesaj attı aradı cevap yazmadım. En sonunda baktım o da yanlış anlıyor mesaj attım. Eşimde diyorki bana gelip sorsaydın ben sana konuşma dedim sen niye mesaj yazdın
(14,472 puan) tarafından
Eşin saçmalamış bence

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 535 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Gadasini aldigim (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 300 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,373 puan) tarafından soruldu