0 oy
1,295 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
Kizlar daha ben aldatmayı hazmedemedim yine küfür yine yüzsüz git dedi 

Bugün çocuklar hastaydı tır sofiru servise gittiği için kaynanamda kaldım çocuklar hasta diye neyse çocukla ilgileniyor um kaynanam konusuyo ilgilenmesem iş konusunda konuşuyor kahvaltı yapıyorduk kızımı uyuttum bir yudum çay almadım kızım uyandı bende yine uyandım dedim niye o arada ablama msj attım diye tlf elinde düşmüyor diyo bismillah yeni aldim öyle tlf gezen tıp de değilim neyse bu konuşmaya başladı bende sinirlendim kızdım oğlum babasıyla konusuyo o arada duymuş tabi bu olaydan öncede kaynanam sürekli çocuklara bagiriyor ses etmiyorum kiziyo ses etmiyorum oğlum kız kardeşini itti diye vuruyo susmam diyordum sustum içinde birşey kalmış bende patlak vermesin diye eşim asker olacak neymiş ben onunla yasayacakmosim sizden kaçıyorum zaten birde gelip yine birlik uasayacahim akşama doğru eşim aradı normal konuştuk sonra kıza niye kızdın dedi bende annen tavrı yüzünde iki gündür burdayım resmen lokmaları sayıyor öyle dediğim için küfretti anneci ya bende güldüm önce sonra babama aileme dil uzattı bende patladım kimsin diye bana dediği gelişme üç kere seni istemiyorum defol git gelince seni görmek istemiyorum vs. Tmm dedim anneme anlatınca kaymanam o se.ref.sizi aradı diyo ki kaynani ara sen haksız çıkıyorsun kendini haksız çıkarma deli oldum dedim git kendini haklı çıkar ben haksız olayım yeter dedim 5 sene içinde 6 defa aldattı çocuklar için ailem arkamda durmadı için sustum dayak yedim ama yeter ailem yine çocukları kabul etmiyor ama böyle de dayanmıyor um gidecem nasıl olacak bilmiyorum canıma tak etti aglayrak yazıyorum nerden tutacagimi bilmiyorum 

( Okuduğunuz için hakkınızı helal edin )

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Helal olsun 
(618 puan) tarafından
Neye cnm
tarafından
Hakkımızı helal edin demişsin ya helal olsun canim
(618 puan) tarafından
Sağol cnm güldürdün :)
tarafından
Hep gül ♥️
(618 puan) tarafından
İnşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun .Helal olsun kuzu.
(618 puan) tarafından
Cnm çocuklar konusunda için rahat değil onlarsiz nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(178 puan) tarafından
Çocukların kaç yaşında kuzum 
(618 puan) tarafından
Biri 3 yaşına 3 ayvar 1 iki yaşına 4 ay var ataları 1 yaş 1 ay var çok küçük ama artık kaldıramıyorum hep sustum olmuyor bu sefer de yuzsuz oluyor um
(178 puan) tarafından
Ah be kuzum hepsi çok küçük daha o yavruların al çocuklarıni git çalışırsın bakarsın diyicem de 3 bebeyld de bu zamanda nasil yapicn birinin kol kanat germesi lazım Rabbim yardimcin olsun inşallah
0 oy
tarafından
Canım Allah yardımcın olsun ailen arkanda olmazsa çok zor cocuklara hasretlik cok zor 
(618 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum onlar da bakamaz küçük getirirler ailem kabul etmez arada kaldım off
tarafından
Canim nafaka mecbur verecek
(618 puan) tarafından
Herşey babasi adına
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ne demek kabul etmiyor lar yaa

Bunlar nasıl anne baba 
(618 puan) tarafından
Bilmiyorum kaç oldu gittim kabul etmiyor bıraktım bir kere kaynanam babamon kapısına bırakıp kaçtılar annem iki çocukla başında kalacam diye yisuzluk yapıp onu aradı gelip tekrar beni alıp eve getirdi kaynanam fırsat istafaden dovdurdu çok şey yaşadım 27 yaşındayım kendi 70 lik hissediyorum
(6,512 puan) tarafından
Bacım seni bilmem de ben senin yerinde oluyum hayatta annemin kapısına gitmem kadın sığınma evleri ordan daha iyidir emin ol Allah'ın cezalari
(1,643 puan) tarafından
Sonra da bu kadin çocukları alıp kaçtığı zaman esra erol a çıkıp ağlıyorlar Allah anne baba nin da hayırlısını versin
0 oy
(4,966 puan) tarafından
Nasıl anneler var hem kaynanan hem senin ailen inan beş kuruş etmiyor ne demek evlatlarını istemiyorlar çok günahlar ya . Bide o kaynanan cadısı  nasıl oğlunun yuvasını bozmaya meyilli anlayamym Rabbim yardımcın olsun 
(618 puan) tarafından
Cnm kayonpederle anlaşıyor hep o eve bakmış kardeşlere babalık etkis eski devire gibi yaşıyorlar ne yapsa ben susacak 4 ay hamile kalmadim adımi kisira çikarti annem aynı bilmiyorum a ara kalıyorum
(4,966 puan) tarafından
Allah  yardımcın olsun cnm ne dym ki
0 oy
(192 puan) tarafından
Durumuna üzüldüm ama ailene bel bağlama çocuklari istemiyorlarsa.kendine bir hayat kur yeniden başla gerekirse kadın sığınma evine yerles bir süre . Allah yardımcın olsun 
(192 puan) tarafından
Ne yapacaksın peki.  Bende doguluyum bizdede boşanma gbi bir durum da kadın ailesinin evine döner ama çocuklarına yazık bırakma onları sakin
(618 puan) tarafından
İşte beni anlarsın gidince ne tür olaylar olur bırakmasam döver döver kadın peşinde ailesine hizmetçilik yapan biri olurum
(192 puan) tarafından
Kalmani bende tavsiye etmem yıllarca annemden bilirim ne o ne biz bir hayat yasamadik babam da öyle olduğu için. Allah yardımcın olsun seninde çocuklarıninda iyi düşün
(618 puan) tarafından
Bakalım cnm dua et beni m için ❤️
(192 puan) tarafından
Ederm tabi
0 oy
(439 puan) tarafından
Evinde kal neden kaynanaya gidyosun ki ben olsam adım atmam bide çocuklarıma vuracak ha 
(439 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım biraz burnu surtsun serefsizn sabret eşk gibi gelir kapına merak etme
(618 puan) tarafından
Annem de öyle diyo ama babam vermeyecem diyo yeter artık diyo
(439 puan) tarafından
Verir sinirle diyo az biraz zaman geçsin bekle sabret
(618 puan) tarafından
Bakalım cnm teyzem aradı kaynanam bambaşka şeyler anlatmış kafam çok karışık :(
(439 puan) tarafından
Ne demiski Allahindan bulsun ya
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Çok uzun ve karman çorman geldi tek anladığım aileniz çocukları istemiyor o konuda istemiyor lar da siz nasıl sigacaksiniz cocuklari nasıl sığdıracaksiniz zor. Yani işiniz gücünüz yok sa
(1,783 puan) tarafından
İşiniz varsa anneniz çocuk lariniza bakar evin giderlerine katkıda bulunursaniz bakar bakmaz mı 8
(1,783 puan) tarafından
Yani çocuklar la her şekilde zor bu hayat tek başınızına sürdürebilmek nebilim şartlar olsun falan bir dünya insan cocuklari için nelere katlanıyor kadın olmak çok zor ayrıca birde anne isen dahada çok zor güçlü olmak zorundayiz
(618 puan) tarafından
Cnm çok şeye katlandim dövmek sövmek tek olsa başka kadınlarla görüntülü acik konuşma msj para birçok şey dayanamıyorum annesi bile destek veriyor
(1,783 puan) tarafından
Annesi destek veriyor gibi olur sonrada oğlu kıymetli olur siz Kabahatli olursunuz kimse yoğurdum eksi demez oğlum bunu yaptı mi dicek cokda güvenmeyin derim
(618 puan) tarafından
Bana değil cnm oğluna kaynani ara haksız çıkma diyo
0 oy
tarafından
Maalesef bireyleri sineye çekince taviz verince tavizler artıyor hakkında hayırlısı olsun. 

En çok üzüldüğüm nokta evlatlarına yapılanlara susman kabullenmen ve fırsat vermen kismi
(618 puan) tarafından
Susmazdim cnm önceden belli etti kendi benden patlak çıksın annen dövdü diyence yapmaz diyo o burda olunca ayrı gidince ayrı
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yani çok uzuldum boşanmak da tabi çok üzücü bi durum ama aldatılma ve bu denli konuşmalar varsa en uygunu boşanma gibi duruyor ama boşanma sürecinde ailen kabul etmesede devlet evsiz boşanmış kimsesi olmayan bayanlara kira yardımı iş bulman için destek bile oluyor ağlama da ayakta nasil dururum diye düşün kac yaşında çocuklar 
(618 puan) tarafından
Veriyor mu gerçekten öyleyse başımın çaresine bakarim
Çocuklar çok küçük biri 3 yaş olacak diğeri 2 yas arada 1yas 1 ay var
(1,254 puan) tarafından
Tabiki ama maddiyat araştırması yapılıyor ondan sonra yardım yapılıyor kreş imkanı bile sunuyor anne çalışabilsin diye düzen kurduktan sonra eskisi kadar lmuyordesteği kesiyorlar
(618 puan) tarafından
Düzen kursam tam zaten dua edin lütfen
(1,254 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun canim Rabbım eşine akıl fikir versin
(618 puan) tarafından
Ben çok dua ettim duzetmeye calistim sustum konuştu m alttan aldım olmadı sağol cnm duan icin
0 oy
(6,332 puan) tarafından
Asla çocuklarını bırakma sensiz ne yaparlar. Onların en çok sana ihtiyacı var. Sen resmen kendin için onları feda etmeyi düşünüyorsun inşallah ben yanlış anlamışımdır. Çocuklarını da al seni defalarca aldatan, ailesinin karşısında seni eden kocandan boşan

Ailen seni mecbur kabul etmek zorunda

Onlarada resti çek ya bizi kabul edin ya da sizi de silerim hayatımdan de git kadın sığınma evine
(618 puan) tarafından
Bırakmayı düşünmüyorum sadece şimdi gidecem mahkemede Alaçam cocuklari borakmayacam simdi düzen kurmaya calisacag
tarafından
Çocuğu bırakıp gidene hakim bırakmasaydın diyor yalnız o konuda haksız konuma düşüp çocuğu tamamen kaybetme riske atma çocukları al sığınma evine git en kötü
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Çocukların çok küçük canım kararlıysan ailende arkanda değilse çık Esra Erol'da sana destek olsun boşanırsn sana maddi destekte olur aklıma başka bir şey gelmedi 
(2,785 puan) tarafından
Olabilir aşiret olman hiç bir şey değiştirmez canım insan gibi kol kanat gerecekler sana öyle höt hötlükle aşiret olunmaz namus meselesiyle kızına sahip çıkacak seni ezdirmicek aşiretiniz
(618 puan) tarafından
Cnm eğer öyle birşey olursa benim haklı olmam birseyi değiştirmez iki bir olup sikarlar gerçi olsem birşey olmaz zaten
(2,785 puan) tarafından
Bacım sen ölsen o çocuklar ne olcak kapanın elinde kalır
(618 puan) tarafından
Böyle uzakta ne olacak bakalım Allah'ım nasipye ne yazmış
(2,785 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun
0 oy
(613 puan) tarafından
Çocukları da al git annenlerin kapısına beni böyle kabul ediyorsanız edin etmiyorsanız artık sokakta kalıyoruz de ne demek çocukları istememek yaa 
(618 puan) tarafından
Cnm gittim aynı dk geri gönderdi akşama kadar iki çocukla kaldim kimse kabul etmedi akrabalar bile
0 oy
tarafından
Rabbim sana ve çocuklarına hayırlı bir kapı açsın. Ağlama canım benim ya. Bir yol çıkar inşaallah. Ama Allah kimsenin yanına bırakmaz içini ferah tut. Rezil insanlar ya. Vallahi ölmez de sağ kalırsam benim oğluma öğreteceğim ilk şey eşinin kıymetini bilmesi olacak. Kıza kötü birşey desin ben ona ne yaparım.  Bu nedir ya ana kuzuları büyüyüp de evlenseler keşke. Eski kafa olacak analara da Allah vicdan merhamet versin. 
(618 puan) tarafından
Amin cnm sağol bencede karısını Kızini bajamataxak ise evleesin
tarafından
Üzülme canım. Evlatlarını da asla bırakma. Bazen bende " ya ölürsem kim bakar diye düşündüğümde kaynananın ağzında mısır çiğneyip çıkarıp çocuğun ağzına verdiği görüntü geliyor nefes aldığım sürece çocuğumu kimseye bırakmayacam diyorum anneden başka kimse iyi bakamaz çocuğa
(618 puan) tarafından
Böyle nasıl olacak onu bilmiyorum cnm
tarafından
Evlilikler bu dünyanın cehennemi haline geldi. Allah kolaylık versin. Evlatlarından da asla vazgeçme canım.
0 oy
(301 puan) tarafından
Ztn Allah katında seni boşamis bir erkek 3 kere bosuyorum veya istemiyorum diyorsa nikah düşüyor Allah yardımcınız olsun yolunuzu açık etsin inşallah 
(618 puan) tarafından
Bende onu diyorum cnm zaten boşamis ne diye onun için kaylanayim ki tek derdim çocuklar
(301 puan) tarafından
Ailen destekse yani boşanmak istiyorum dediğinde o gücü kendinde görüyorsan durma hicte
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Böyle bir adam dan neden üç çocuk be kardeşim bizi gectim o çocuklardan helallik işte yazık değil mi onlara böyle bir baba sen tek başına zaten bakamazsin Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çocukların çok küçük sensiz napicaklar =( ama böylede yaşanmaz biliyorum sevgisizlik çok zor Rabbim yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Senin yerinde olsam o serefsizi ve ailesini, sonrada kendi ailemi silerim birdaha da kimseyle muhattap olmam. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Helal olsun.. Tır şöförleri genelde aldatyor eşini benm tanıdıgım aldatmayan tır şöförü yok eşimin sülalesi şöför çnkü eşim hariç :) git demiş sana annene duyurma bile ya git evine otur eşin gelince söyle o defolsun gitsin annesiyle kalsın madem o kadar sevyo bu çocuklarada banada eşşek gbi bakcaksın de.. Alma evine otur evinde gitme biyere sakın mecbur gelcek zaten braz burnunu sürt aynı şeyi tekrar etmesin... Ailen arkanda olmayınca çok zor çocukların için yap bunu sen onu kov bak nasıl dolanıp kalcak gör 
(285 puan) tarafından
Valla dava aç o zaman.. Madem öyle bir insanmış.. Git barodan avukat iste maddi manevi tazminat davası aç tehdt, hakaret, aldatma hepsni anlat tlfnunda vardır illaki açığı onlar bulurlar.. Hakkını savun çocuklarınla yeni bir hayat kurcak kadar tazminat iste
(618 puan) tarafından
Var cnm pazartesi dava acacam butun herşey tlf kayıtlı
(285 puan) tarafından
Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin yavrularından ayırmasınlar inşallahhhh
(618 puan) tarafından
Amin cnm şimdiden çocuklarımı özledim :((((
(285 puan) tarafından
Et tırnaktan ayrılır mı ya.. Erkek olsan nyse ama anne ayrılamaz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 977 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,142 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Meryem.meryem (22 puan) tarafından soruldu
0 oy