0 oy
1,186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gerçekten çok bunaldım. Neredeyse 3 ay olacak doğum yapalı. Emzirmiyorum. Hala lafını ediyorlar. Sanki ben isteyerek emzirmiyorum. Halamın kızı geldi onun da küçük çocuğu var. Benim kızı aldılar sevmek için oğlana sordular annesi kim falan diye. Halam hemen şey diyo "emzirmiyorsun bir şey yapmıyorsun, annesi gibi değilsin ki çocuk ne bilsin sen olduğunu" diyor. Aşırı üzüldüm ne kadar çaktırmasam da. O an yerin dibine girdim. Kalabalığız bir de. O ortamda denecek laf mı Allah aşkına. İlk doğum yaptığımda da aynısı oluyordu hala da devam ediyor. Daha akşam yemeğinde bile Bi yemek kaldı ortada kimse yemedi annem " kızım sen ye sütün umar, sütün gelir" dalga geçer gibi. Kardeşim sağ olsun deşme kızın yarasını falan dedi ama ister istemez üzüldüm. Çok kırılıyorum ve kimse farkında değil... 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşver cahil kafası 

Kizm üç ay emedi kendi isteği ile Zatn erkn dogmstu tutrcm diye annam agldi kan emzrdm 3ay göz yaşı akitm yaram iylesck diye hergun post açıp yardm istedim nasıl geçer diye 4aylik olunca kızım Kendi bıraktı şuan 8aylik emse kendi alır emerdi tutabilirdi ama olmadı mama almyn onca insan var şükür durmmz var çiftler çift ler geliyor maması 
tarafından
Aptamil genel hepsine zam gelecek ama
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim :)
tarafından
Ne oldu cnm
tarafından
Siz zam gelecek deyince ben de toplu almayı düşündüm o yüzden sordum
tarafından
He evet gelckms marketler kaldrdi biz internet den alıyoruz eczne de daha pahalı 50 TL'ye
-Reklam-
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Yani ağızlarına tükürür kovmaktan beter ederim kaynanam dedi bana bende her emziren her doğuran anne olamıyor dedim lafımı ona soktum sustu sürekli bırak bebeği zaten mamalı bebek diyordu rabbim dediği her kelimeyi kızının önünden getirsin bende çok ağladım bu yüzden seni çok iyi anlıyorum sustukça tepene çıkarlar izin verme bebek nasıl bilmez hastanede koynuma giriyordu 3 aylıktı kimseye inandıramadım yan yana yattığım kadın gece uyanıkmış ne oldu abla dedim üşüdüm dedi bebeğinde üşümüş yavaş yavaş sana sokuluyor dedi bilmeyen bebek bunu yapar mı pislikler
tarafından
Cidden insanlar o kadar acımasız ki. Kırılmıyoruz sanıyorlar ama ben her emziren anne gördüğümde bile ağlıyorum. Bunu düşünmem çok yanlış biliyorum ama benden 1 ay sonra yakın arkadaşım da doğum yaptı onunki de emmedi. Çok utanarak söylüyorum ama sevindim açıkçası. Çünkü bana bir ben böyleymişim gibi muamele yapılıyordu. Eltim de benden 1 ay önce doğum yaptı onunki de emmedi açıkçası ona da sevindim.. Yalnız kalmıyorum diye
(6,440 puan) tarafından
Bide seninki yaptı mı bilmem 40ım çıkmadı lohusayım hiç bi faydaları olmadı konu komşuyu toplamış gelende elini kolunu sallayarak gelmiş bi kek yap çay benden olsun yok kaynanam bebeği bırak kısır yap diyor tersledim herkesi aldı gitti evine kısır yedi bana göndermedi lohusayım ya bir sürü dikişim var kış günü evde tekim hiç insan yerine koymadı kıskanç bizde doğurduk diyor bide şimdi kızına yapsaya allahın cezası Rabbime havale ediyorum kızının önünden gelsin anneme ikide bir ne zaman gideceksin diyormuş annem yengeme demiş o dedi duysam rezil ederdim daha 50 yaşında aciz pislik
0 oy
(5,504 puan) tarafından
Annelik sadece emzirmek mi. Emzirmeye Bi çok anne var . Cevap ver neden susuyorsun. Ben bile sinirlendim ya. Kim 9 ay taşıdı doğurdu bakıyor. Allah akıl versin dusuncesizler
0 oy
tarafından

Hepsini s.....r et:ermm:

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Niye susuyorsun hepsinin de cevabını verirdim yerinde olsam aynı sorunu bende yaşadım kimse ağzını açamadı bi iki sorun çıkarmamdan sonra sanki keyfimizden emziremedik terbiyesizler
0 oy
(3,122 puan) tarafından
O da ananjn görümcesi sonuçta patavstsız kendi kuzının da kesilirse sütü o zamn anlar
0 oy
(1,498 puan) tarafından

Allah onların cezasını versin nefret ediyorum o p.isliklerden bana da hep keşke emzirseydin diyolar sanki ben bile isteye emzirmedim yoktu işte yoktu sütüm zorla sıkınca bir damla ıslatır di göğsümü oğlum iki üç gün emmezdi ama göğsüm hep yumuşak sanki hiç doğum etmemiş gibiydim onların sözleri o kadar dokunuyordu ki bazen kendime kızıyordum ama ne yapsam olmadı işte naapsin çocuk süt olmayan memeyi neden emsin nasıl emsin şimdi on aylık oldu dört aya kadar az az emdi sonra hiç emmedi ama bu aralar göğsümü açıp açıp oynuyor öyle vicdan azabı çekiyorum ki elliyor oynuyor ısırıyor sanki özlemiş gibi :'(

0 oy
(1,750 puan) tarafından
İlla emzirmek mi. Şart ya elinde olan bişey değilki ne saçma insanlar var ya şu hayatta Snden çıkmış çoçuk emzirmeyle anne olunuyosa herkes birini emzirsn anneseym desin halanın azına terliği yapıştırasım geldi valla kusura bakma 
0 oy
tarafından
off gerçekten köstek tayfası sanki.benim kizim da emmedi kaynanam diyordu ki sen emzirirken ayaklarını, kendini sıkıyorsun da sütün gelmiyor.bir insanın canı acıyınca kendini nasıl rahat bırakabilir ya da bir bebeği annesi kadar kim düşünebilir.sanki keyfimizden oluyor bunlar.g.güs ucum yoktu benim utanmasa bunun içinde beni suçlayacakti 
tarafından
Kaynanamın ucum yok diye dalga geçtiğini de bilirim...
0 oy
(13,847 puan) tarafından
He hala sen bir taraflarını yırtarak doğurdun sensin annesi diyeydin adları büyük aile büyüğü ama beyinleri cücük kadar onu napacagiz 
0 oy
tarafından
Seninde onlara kırıcı konuşman gerekiyor demekki canım yoksa susmazlar
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Benimde görümcem oğlum doğduğunda çirkin demişti kaşı gözü bana benziyo diye bende durdum ve ceneside aynı babana benziyo dedim ortamda bi sessizlik ondan sonra çirkin diyemedi babana benzeyen çeneni yerim dedi bazen laf sokmak gerekir 
tarafından
O nasıl laf Allah aşkına? Benim kızın kulağı da bana benziyor kıkırdak kısmı kemikli. Çok göze batmıyor ama farklı. Herkesin gözüne batıyor çok kötü bir şey cidden :/
(1,596 puan) tarafından
Gelse şöyle ya çirkin bebek olur mu Allah aşkına
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Saçma sapan iş bunların ki ya emmiyorsa bu annelerin suçu değil en çok emmelerini anneleri ister yani ikide bir dile getirmeleri de sacma hem ne demek annesi sen olduğunu bilmiyor demek bebekler daha karnındayken annesine kokusundan tanıyorlar..
0 oy
tarafından
Kızım 22 atlık hiç emmedi gayette beni annesi olarak biliyodu biliyoda böyle şeylere takılma canm ağzı olan konuşuyo
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Bu modeller bitmez bacım.benimde kızım memeyi tutmadı.ben 6ay sahip verdim.haliyle 6ay zor dayandı süt kesildi.eskicesim 2kere sen çocuğu emzirdin mi sanki dedi.***** sanki biberondan içince aynı süt değil.simdi de oğlum var memeye çok düşkün.simdide bana kes bu çocuğu sütten iyice inek etti seni diyorlar.yanickonuaurlar bacım bu modeller her halukarda
tarafından
Çok kötü konuşmuş dediğin gibi sanki biberonla alınca süt süt olmuyor. Ben emzirmiyorum laf ediyorlar annem emziriyor ona da laf ediyorlar. Millet konuşmayı çok seviyor
0 oy
tarafından
Emzirmek ile anne olsaydı ooooooo benim kızda emmedi hadi bakim biri laf etseydi Allah'a havale et eninde sonunda cezasını keser ALLAH 
0 oy
(915 puan) tarafından
O hala bana öle dicek dakka evimde tutmam yollarim bı kadına söylenecek en son laf bile değil bı terbiyesiz  takma kimseyi seni bu şekilde yargılayanida kapı eşiğinden sokma 
tarafından
Kendi evimde değildim. Olsaydım belki bir şey söylerdim de o an ağzımı açmadım
0 oy
(48,967 puan) tarafından
vurcan agizlarina tuvalet terliği ile görecekler 
tarafından
Çoook haklısın
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bende sezaryen doğum yaptım banada sen doğurmadın ki karnından çıkardı doktorlar diye laf ediyorlardı halende ederler sanki onların karnından çıktı çocuklar boşver Allah görüyo
tarafından
Ay ne saçma ya. 9 ay sen taşıyorsun sen bakıyorsun. İlla normal doğum mu olması lazım doğurmak için
(1,529 puan) tarafından
Cahiller işte
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Öylelerine cvbin ver cekinme 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 627 göst.
0 oy
13 cevap 464 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,768 puan) tarafından soruldu
0 oy