0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızim 3 yaşında yanii evin ortalama sıcaklığı 22-23 derece gece belki 21 oluyordur ben uyku tulumu giydirmeye başladım sizce erken mi sadece atlet giyiniyor tulumun içine ama

14 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından

Biz Erzurum dayız giydiriyoyrum evde sobalı sabaha karşı buz oluyor mecbur giyiyoruz :ninja:

(345 puan) tarafından
Ben mersindeyim canım ben hala kısa kol giyiniyorum ama çocuk üşür yanii ona gündüz uzun kol giyiniyor yelek vs tulumu da 3 gün falan oldu alalı 3 gündür giyiniyor kontrol ediyorum terleme vs yok annem de şimdiden tulum giydirsen Ocak ta Şubat'ta ne giydirecen alıştırma öyle dedi şüpheye düştüm
(178 puan) tarafından
Hava farkı var bişey diyemiyorum biz donuyoruz da burda :D
-Reklam-
0 oy
(10,023 puan) tarafından

Erkenmi :D biz baslayali aylar oldu

(345 puan) tarafından
Yaaa ne bilim annem şimdi erken ya çok soğuk olduğu zaman ne yapacaksın dedi bende şüpheye düştüm
(10,023 puan) tarafından
Valla ben istanbuldayim gece cok ustunu aciyo 26 aylik. Ben yorganla yatiyorum usumuyorum ama o pijamayla usuyo gece. Giydiriyorum yani
0 oy
tarafından
Yok cnm daha almadım kızıma tulum
(345 puan) tarafından
Valla bende 3 gün önce aldım kızıma ama tereddüt ediyorm işte erken mi acep diye
0 oy
tarafından
Kaç tog kullanıyorsunuz 
(345 puan) tarafından
Ya bende alırken sordum kıza yazmıyor bunlarda dedi Polar değil ama aşırı kalinda değil içinde ince 1 yada 2 parmak kalınlığında elyaf var
tarafından
Bende smdi baktimds birşey yazmıyor çözemedim
(345 puan) tarafından
Evet bende baktım alirken kıza sordum o da baktı bilmiyorum yazmıyor dedi birde güya görüş bebe den aldık ama yazmamasi garip
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben erzurum dayım evimiz de merkezi sistem gece sönünce baya soğuk oluyor bende giydiriyorum
(345 puan) tarafından
Ben mersindeyim canım burası gündüz yaz havası gibi ama gece de biraz soğuk oluyor
(1,254 puan) tarafından
Dr çocuğun boyun bölgesi eve ayak altları na bakın der soğuksa giydirin der
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Oda 22 derece pijama takımı üstüne uyku tulumu giydiriyorum. 24 derecede atlet üstüne tulum 
0 oy
(561 puan) tarafından
Yaşadığın yer sicak olabilirmi alttan tek atletle birde. Ben başlayalı baya oldu üstünün kıyafetini çıkarmadan giydiriyorum tulumu birde
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bn giydireli baya oluyor gece soguk oluyor çünkü
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İki haftadır giydiriyorum geceleri çok soğuk oluyor 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bebeğim asla örtünmez o yüzden tulum giydiriyorum oda sıcaklığında yüksek tutuyorum işin garibi bende örtünmeyi sevmem bana çekmiş örtünmeden uyuyoruz 
0 oy
(15,184 puan) tarafından
Antalyadayim. Az önce bununla ilgili poşt açtım. Oda 21 derece. 2.5 tog tulumun içine orta kalınlıkta pijama giydirdim. 23 derecedeyken içine bişey giydirmiyodum. Tek zıbın giyiyordu. Sonra 22 de üşümeye başladı sanırım. Daha kalın giydirmeye başladım. Öksürüyor burnu akıyor hastalanmdi
0 oy
(66 puan) tarafından
Nasıl bir tulum giyiniyor ki canim ben geceleyin 2 togg içine de ince pijama oluyor. Ama dogalgaz yapmadığı için daha 2 togg giyiniyor. Üstünü açan bir bebek bizimki mecburum. O sıcaklıkta 1.5 togg değerli tulum cok normal 
0 oy
(622 puan) tarafından
İstanbul'dayim aylar oldu başlayalı hatta bu hafta tulumu altına tayt nadide giydirdim hep 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oda 21 22 arası oluyor daha giydirmedim hiç 2.5 tog bizim uyku tulumu. Ama yarın giydiririm herhalde geceleri soğuyor artik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
26 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sadiye (38 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı