0 oy
921 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar 10 aylik bebeğim  var. Çalıştığım için  bebegime bakıcı  bakiyor. Allah var cokta seviyor ilgileniyor.  Bugun öğlen arası eve geldim anahtarı almamisim kapıda kaldım.kadini arıyorum telefonu açmıyor,  zile basiyorum evde yok. Çok korktum.  Eşimi aradim.  Oda telaslandi. Meğer karşı komşuya gitmis. Bende biraz tavır yaptım neden bana haber vermedin diye.  Buda benden sonra eşimi aramış.  Karin bana trip attı benle konuşmadı, kendinize bakıcı bulun diye. Eşimde eyvallah etmemiş çık demiş.  Şimdi bende vicdan yaptim ağlıyorum.  Kadının ekmegiyle mi oynadım.  Bilmiyorum.  Ama keşke Eşimi aramasaydi.  Aramızda hallederdik. Cokta emeği var. Cocugun çeşit çeşit çorbasını yapiyor. Altını yıkıyor , çok seviyor.  Offff napacam ben simdi.  Kimi bulayım önümüz kış.  Geri gidip özür mü dileyim napiyim 

24 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından
Suç sizin degilki nrden özür diliceksin haber vermeden gidemez bence
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bakıcı bulmak aşırı zor annem bakmiyor kayinvalidem de yoruldu kime güvensem şaştım kaldim herkes kendi evinde bakmak istiyor çok zor cok oyuzden iyi biriyse ara konuş.
(2,849 puan) tarafından
Kamerayi fark eder de şikayetçi olursa siz suçlu oluyorsunuz umarım biliyorsunuzdur..
(790 puan) tarafından
Evet kamera olabilir evde ama bu kadının haberi olması lazım sonuçta bayan bu salonda üstünü çıkardı diyelim ki size dava bile açar
(811 puan) tarafından
Gizli kamera suç. Başınız çok ağrır. Bizim evde de var ama kadının gözünün önünde.
(10,337 puan) tarafından
Gizli kamera suç.
(799 puan) tarafından
Ay Tevbe tevbe gizli kamara mı var evde siz manyak mısınız acaba suçu geçtim kardeşim ne hakla böyle bir tutum sergilersiniz maaaş veriyor sun dıe esir mi aldın
Çok yazık
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Haber vermeden gidemezki suç sizin değilki eşini aramasıda çok saçma 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Neden sana değil de eşini arayıp eşine söylüyor ki birde kendisi suçlu haber vermesi gerekirdi 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kadın sizle konuşacağına esinle konuşuyor ve herseyde haber etmesi lazım bence yeni bakıcı bul canım 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Seninle iletisim kuramadigini düşündüğü için öyle esini aramıştır. Normalde her ogle arasinda eve geliyormusunuz.  Valla güvenilir birini bulmak gercekten zor. Iyi düşünün derim. Ama konusmaya kahveye çağırın ama yüz yüze konuşun. Tekrar anlaşamazsaniz yeni birini bulana kadar bakmasi gerektiğini de mutlaka söyleyin 
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Benim kızıma da bakıcı bakıyor 1 yaşından beri bakicida 3 yıldır aynı kişi bakıyor bende gözünün önünden ayırma yanında olsun istediğin yere git derdim şimdi raporluyum da o ayrı tabi bende tanıyınca güvenine izin verdim o ayrı 
0 oy
(775 puan) tarafından
İyi baktığına eminsen ya kendin yada annenler falan araya birini köy bence bu devirde birine güvenmek zor
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ev mi ariyorsun kız önümüz kış diyorsun sen haklısın 
(2,785 puan) tarafından
Kız bakıcı ne evi
(7,121 puan) tarafından
Anladım kız Eylül geçen aklıma geldin nerde bu kız diye
(2,785 puan) tarafından
Burdayımda sessiz duruyom ağır vasıta gibi 2. Bebeye hamileyim
(7,121 puan) tarafından
Anaaam ne kadarlik
(2,785 puan) tarafından
1o hafta ask
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Bide üstüne özür dile oldu yarabbim ya eşini niye srıyor sorunu senleyle senle konuşsun 
0 oy
(253 puan) tarafından
Ben benden hoslanmayan birine cocugumu neden koyayimki benide sevmeli bana kizip cocuktanda cikarabilir hem sizin 10 aylik cocugunuzu sizden habersiz komsuya neden gider simdi neler neler oluyorya ben akrabama bile cocuk koymakran cekinirim
0 oy
(302 puan) tarafından
Sana trip atmaya ne hakkı varmış kadının ayriyeten özür dilemesi gerekn biri varsa oda bakıcı sen değilsin. Seninle konuşmak varken Eşini neden arar ki ben kızardım iyi de düşünmezdim 
0 oy
(48,660 puan) tarafından
özür dilersen bu sefer alir msrkete gider gezmeye gider o suclu onun kusura bakmayin demesi lazimdi
0 oy
(392 puan) tarafından
Bide yalvar istiyosan kadın sevsin sevmesin senin evladın ve sana adım adım haber verecek ne yaptığını 
0 oy
tarafından
Herkese çocuk emanet edilmez komşuya gitmesi izinsiz doğru değil belki ama uyarıp isterseniz devam edelim diyebilirsiniz belki devam etmek ister sizinle 
0 oy
tarafından
Sen özürlük birşey yapmadın haksız olan o kapıya bile çıkarsa sana haber vermek zorunda başkasını bulursun 
0 oy
(3,855 puan) tarafından
Yanı kadının yaptıgı saçma. Çalışan olarak işini ekmeğini biraz da o düşünseymiş. Direkt eşini niye arıyor 
0 oy
(811 puan) tarafından
Bence çok haklısınız. Bakıcı bulmak ve çocuğun ona alışması çok zor evet ama size haber vermeden çocuğunuzu bir yere goturemez.
0 oy
(427 puan) tarafından
Hayir güzelim haklısın bebegini başkasına götüremez habersiz 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Tamam belki haber vermeliydi ama iki tarafta fevri davranmış arayıp konuşulabilir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 421 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 391 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 588 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 788 göst.