0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
Kızlar sabahtan beri stresten ağlıyorum kızım son 2 haftadır hep huysuz doğru düzgün uyumuyo kimsemde yok o kadar yoruluyorum ki artık sinirden kızıma bağırarak uyu diyorum kitap aldım sakinleşmek bilgilenmek için ama yemin ediyorum size kaç gündür baş agrım durmuyo cok üzülüyorum cok hırpalandım yıprandım bana nolur bir akıl verin artık sadece saatlerce oturup öylece durmak istiyorum lütfen akıl verin 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac aylik cnm
(2,589 puan) tarafından
1 yaşına yeni girdi
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Kay aylık canim kizin sakin olmaya çalış 
(2,589 puan) tarafından
1 yaşına yeni girdi
(883 puan) tarafından
Canım çok normal çok hevesliler inanki iki saattir ugrasiyorum daha yeni uyudu eşim diyo yuzun aşık dedimtabi asık olur sen uyudun dinlendim yemek yo evi topla şu  bu derlenn bana sıra geldimi dedimcocuk uyumuş ama hâla gerginim :) Rabbim eksikliklerini vermesin inşallah :)
(2,589 puan) tarafından
Aynen canım stresten baş ağrısı mide bulantısı üstüne bide regl oldum offf keşke annem yakın olaydı 1 saat kafa dinlemek bile yeterdi insan.. Amin canım Allah eksikliklerini göstermesin ❤️❤️
0 oy
(379 puan) tarafından
Ben bebek arabasinda uyuyordum o yaşta binene kadar canımı çıkartıyordu ama binince uyuyodu ;(( şuan yasak var ama eğer sokak arasında kimse görmeden bindir dene canım 
(2,589 puan) tarafından
Hava cok soğuk kuzum eşimde soğuk soğuk diyor izin vermez yoksa sitede oturuyorum sıkıntı olmazdı cıkarmam
(379 puan) tarafından
Canım sar sarmala bişi olmaz kalın battiye yap  dene kuzum ahh biz neler yapıyoduk
(2,589 puan) tarafından
Eşim gelsin söylicem ona bakalım eşimin de zaten maşallahı var kendi zor cıkar tır ben tek istesem mırın kırın ahhhhh
0 oy
tarafından
Kizz bende aynıyım 1 yaşında bitirdi beni. Günde tek uykuya düşürdük. Öğlen 12 den beri uyanık. Hala uyumuyor bende aglicamm
(2,589 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım nefes alıcak vakit yok dinlesem kendime gelicem ama fırsat vermiyor
0 oy
tarafından
Danusmandan uyku egıtımı al bende senin gibiydim canim 11 ay cektım aldım ve rahata erdım
(2,589 puan) tarafından
Kuzum uyku düzeni vardı 2 haftadır komple gitti hiç uyumuyo sürekli kafasını yere koyuyor uykusu geldiği için uyutmak isteyince de hırçınlaşıyo
tarafından
Acana bir yerı mı agrıyor canım
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm bende çok çektim kızımda Allah sabır versin sana gerçekten insan çıldırıyor
(2,589 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Amin aminnn
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Malesef ki aylarca bi çözüm aradım bulamadım su an 14 aylık hala öyle. Uyumayan bebek uyumuyor benimki doğduğundan beri böyle. 24 saatin toplam 5 6 saatini uyuyarak geçiriyor artık pes ettim bi cozumyok büyümesini bekliyorum sadece
(2,589 puan) tarafından
Allah senin de yardımcın olsun canım cok zor insan cok yoruluyor sonunda pes ediyor demek
0 oy
tarafından
Oluyor bazen.canim öyle donemlerden geçiyorlar oyun zamanları geldi bi yerinin agrimadigindan eminsen sabret bol bol oku 
0 oy
(431 puan) tarafından
Canım bir yeri ağrıyo olabilirmi yada diş falan 
0 oy
(321 puan) tarafından
Oğlumda öyle kuzum çarşamba günü 1 yaşına girecek. Uyku gerilemesi olur 1 yaşa girdiğinde demişlerdi doğruymuş 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 922 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde gggfffmmm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 421 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 588 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 789 göst.