0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kızlar  19 hafta  23 ve 24 haftalık bebeklerimi kaybettm 10 gün önce 23 haftalık kaybettm çok zor bir imtihan  hamile kalınca  20 leri geçmiyor çok üzgünüm :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim sana bol sabır versin canım. Kan uyuşmazlığı Tiroit gebelik zehirlenmesi gibi problemlerin mi var.
(123 puan) tarafından
Kan uyuşmazlıgı bilmiyrm ondan olabilir mi ki hiç bir fikrim yok doktor rahim ağzı yetmezliği var diyo ama tek sebep o değil bence :(
(763 puan) tarafından
Kan uyuşmazlığı ilk gebeliğinde bişey yapmaz canım ama ikincide yapar tabi
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Doktorlar bir şey demiyor mu bu konuyla ilgili mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır canım. Başın sağolsun rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah sana da bol sabırlar versin cennette kavuştursun inşallah evlatlarına
(123 puan) tarafından
rahim ağzı yetmezliği var diyo ama serklj dikiş de atılıyor dikişe rağmen açılmam oluyor :(
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Canım tüm tahlilleri yaptır kan uyuşmazlığı olabilir ama kan uyuşmazlığı bünye meselesi bizim var mesela benden kaynaklı çok şükür bir sıkıntı olmadı 

Kanın çok sulu ya da koyudur bunlar da sebep ve daha bir sürü sebep istersen gitmediysen infertilitesi polikliniği ne gidin
0 oy
(598 puan) tarafından
Dikiş atıldıktan sonra hiç yerinden kalkmaman lazım wc harici hep yatman lazım o zaman belki 30 lu haftalara  kadar kalabilir. Kuzenim de 18 haftalıkken kanama geldi dikiş atıldı yerinden asla kalkma dedi doktor aylarca yattı sırtında yaralar çıktı yatmaktan sadece wc için kalktı en son 32. haftada aldılar çocuğu tabi o güne kadar her gün progestan vuruldu son haftalarda ciğer geliştirici vuruldu
(123 puan) tarafından
Bende yaptm aynısını WC dışında hiç kalkmadm bir bardak dahi kaldrmadm yemeğimi yatakta yedim duş için 10 günde bir kalkardm çok zor şeyler yaşadm 19 haftalk kanamam olunca doktor yatış istedi 1 ay özel hastanede kaldım tedavi gördüm ama 23 e gelince bebek geldi
(598 puan) tarafından
Yaa kıyamam kuzum e doktor ne diyo
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım benim eltimde 23 haftada ikizlerin kaybetti baya doktora gitti tekrar hamile kalmadan önce doktorlqr hepsi sende rahim ağzı yetmezliği var dikiş atmalıyız dediler ama sorun o değilmiş meğersem kadında kan pıhtılaşma problwmi varmıs kadın tedavisini oldu şu an kızı 4 yaşında elahmdürillah sende bir doktoruna sor olabilir mi diye

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,494 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Asel lina (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.