0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar hayirli sabahlar, beni bilen bilir bayadir aktif degildim. 

Kizlar 40+1haftalik hamileyim. Esimle aram eskisi kadar kotu degil sukur ama hala pisgoloklara gidiyor...  Ama suan bende iyi degilim. Bebegim 10haftadir kanalda ama avilmam yok  bos bos sanci gelio gidio. Gecelerim haram oldu yatmasi dert kalkmasi dert oldu bana. Disarda yzrzmek ayri bir zulum, 5dk yurusem tuvaletim geliyor... Birazdan hastanede randevum var. 

Asil sorun su, kizlar oglum 23aylik olacak ama inanin ilgilenemiyorum, ufacik bir seye sinirlenir oldum. Sanki cocaga 24saat kizuyorum gibi hiss ediyorum kendimi... Mesela demin dis fircasni yerden kaldir ver dedim, dinlemedi. 1 dedim 2 dedim 3 dedim guluyor anne kalk diyor muz istiyor. Once sen laf dinle ben sana muz vercem dedim guldu ve yine anne kalk dedi bende sonununda dis fircasini kendim aldim ve biraz itikledim oglumu fircayi almak icin. Haliya dustu bisey olmadi ama icim ciz edio ben boyle sabirsiz sinirli biri degildim. Gece agladiginda susmayinca zirlama diye kiziyorum sanki akli eriyor gibi. Biberonla cay verince susuyor al zikkimlan diyorum. Gercekden kendimi anne olarak taniyamiyorum. Bu gebeligim beni cok yordu ondanmi, gunum gecti. Bir turlu doguramadim ondanmi yoksa lohuzalik yaklasio ondanmi. Dua edin benim icin gercekden tukenmos durumdayim cok sinirli sabirsiz oldum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun bacım bende 41 +5 de doğurdum çok çok zordu sinirli olman tamamen hormonlardan biraz daha sabır <3

(597 puan) tarafından
10gun daha beklemek demek benim cinnet gecirmem demek olur herhalde :D

Birazdan hastanede dicem napiolarsa yapsinlar cikarsinlar inanki gebelikden sogudum ya kendimi taniyamaz oldum
tarafından
Aynen canım ya ne zor günlerdi bende dayanamadım gittim hastaneye açılma varmış sunni sancı verdiler doğurdum
Yoksa gelesi yoktu:)
Allah senide  kurtarsın.
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
Canım zor durumdasın anlıyorum seni ama çocuğun bunda hiç bir kabahati yok nolur ona kızma biraz daha sabret lütfen :) Rabbim yardımcın olsun oğluşunu da üzme sen 1 ay sonra iyi olursun ama oğlunda bunların hasarı 1 ömür kalır 
(597 puan) tarafından
Biliyorum birde ustleik cocuj gelisimi okudum, egitimciyim buna ragmen boyle cahilce sinirli tavirlarim dahada uzuyor beni ama vallaha istem disi :(
(613 puan) tarafından
Bu tavırlar çocukken annelerimizin bize davranışlarından kaynaklanıyor aynı şeyi biz çocuklarıma yapmamalıyız git oğlundan özür dile sarıl öp anne bunları isteyerek yapmıyor seni üzdüğüm için üzgünüm de anlar o biraz daha sabırlı ol biran önce doğur :))
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Canım bak seni anlıyorum hamileliğin verdiği yorgunluk çok zor ama 

23 aylık daha cok küçük 10 yaşındaki çocik degilki o ben okurken çok üzüldüm kıyamam ne bilsin yavrucak olumlu düşün insAllah sağlıcakla ikinciyi de alırsın kucagina
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Surda doğuma günler kalmış sıkıntı stres normal ama bebisle arani iyi tut. Bı kaç gün sonra ona bir kardeş getireceksin ikinizi de aranızdaki ilişkiyi de kurması için önemli. İster inan ister inanma çocuklar çok akıllı ve o çocuk geldiği zaman bütün sinirinin sebebi olduğunu düşünecek onu istemesi zaman alacak. Bu da sana yük. Geleceğe yatırım yap ve sakin ol. Bırak herşey olduğu gibi kalsın. Burda çocuğu kardeşine hazirlaman gereken yerde ona kötü davraniyorsun
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben oğlumu 42 de doğurdum zor bi süreçten geçiyorsun ama oğlun bu durumdan etkilenebilir hircinlasabilir evet kötü bi dönem ama sabırlı olmaktan başka bir çözüm yok 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu

379,094 soru

11,348,003 cevap

34,814 kullanıcı

...