0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba kizlar oglumuz olacak eşim yiğit ali ismini dusunuyor.etrafimdakilar yiğit isminde cocuklar yaramaz inatci oluyor diyorlar.cocugunun ismi yigit olanlar yardimci olurmu bu konuda

25 Cevaplar

0 oy
(3,239 puan) tarafından
Gerçekten çok yaramaz oluyorlar ele avuca sigmagan cinsten tabi bu benim cevremde ki yiğitler 
(6 puan) tarafından
Anladmtesekkurler cevabiniz icin
-Reklam-
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ Erkek kardeşimin 1 aylık daha Yiğit bizim kuzunun isminde daha belli değil bizimki ama karşı komşunun oğlunun adı Yiğit çok mülayim çok saygılı çok çalışkan okulda derecesi falan var 
(6 puan) tarafından
İnsaallah bizimkide sakin  mulayim olur
0 oy
(2,127 puan) tarafından
İsme bağlı değil bence kız ama benim de yiğenim var ilk göz ağrımiz yiğit inatçı ve yemek yemez zorla yedirir annesi
(6 puan) tarafından
Anladm canim tesekkurler cevap icin
0 oy
(16,087 puan) tarafından

Çevremde hiç yiğit yok:Dama yaramaz çocuk çok 

(6 puan) tarafından
anladm canım
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Valla kuzenimin oğlu 2 yaşında millet çok yaramaz diyor :D
0 oy
tarafından
Bence her çocuk yaramazdır illakii :)) benim oğlumun adı yiğit okdr usluki çok şükür sessiz sakin bir çocuk yemek konusunda yemiyodu ama artık yiyo ve uykuya düşkün ağlamaz öyle hiçç zırlamaz oy annem yaa
(6 puan) tarafından
Oy maşaallah insaallah bizimkide uslu sakin bir cocuk olur yemek problemi bi cok cocukda oluyor aslinda.
(1,248 puan) tarafından
Maşallah benim oğlum da öyle yemek konusunda yeni yeni düzeliyor gibi Allabin izniyle
(6 puan) tarafından
Masaallah
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Oğlumun adı Yiğit Ali çok neşeli eğlenceli sevecen şuan 3 yaşında oğluşum eşim yiğit koydu ben Aliyi :))
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ah ah okadar istedim ki yiğit Ali eşim beğenmedi ama bende mert koydum 2. İsmide eşim koydu memnunuz oğlum adı gibi ck güzel bir çocuk maşallah 
0 oy
tarafından
 Benim de yiğidim var ☺️❤️ çok sakin ve uyumlu bebek ❤️
(6 puan) tarafından
Masaallah
0 oy
tarafından
Yiğit ismi olan çocuklar akıllı oluyor:) kuzenimin bebeğinden biliyorum 
0 oy
(806 puan) tarafından
Yeğenimin ismi yiğit Ali o kadar merhametli bir cocukki kurban olurum verene küçükken biraz yaramadı şimdi 6 yaşında çok farklı bir çocuk çok aşırı duyarlı 
(6 puan) tarafından
Ne guzel ya masaallah
0 oy
tarafından

Yiğit ismi çok güzel kuzenimin ismi hiç de öyle yaramaz değil olgun aklı başında baya :)

Bu arada hayırlı olsun canım sağ Salim kucağına al inşallah   

(6 puan) tarafından
Amin allah razi olsun kardesjm
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bnm oglum 3 bucuk yasinda babasi kucukken yaramazmis buda oyle  yaramaz bn cok inatim buda oyle inat ama bi o kadar zeki akilli yabancidan utanir kolay kolay ortama isinamaz ama cokta akilli masallh ins okul hayatida iyi olur diyecegim o ki isimle pek alakasi yok cocugun geninde var
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Bi tanıdık var. Evet aynen öyle cok şımarık yaramaz. Belki de yetiştirme tarzındandır. Benim bildğim tüm elifler akıllı usludur. O çocugun kardeşi de elif, aynı kendiai gibi :) 
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Tam tersi aşırı sakin tanıdıklarım 
0 oy
(2,115 puan) tarafından
İki yiğit biliyorum biri arkadaşımın biri teyzemin oğlu. Teyzemin oğlu çocukluktan beri hep akıllı bi çocuktu. Sessiz sakin hayva.n sever. Arkadaşımın çocuğu da akıllı ama çok mızmız, ağlak. İkiside babalarına benziyor. Karakterin önemli bi kısmını yetiştirme belirliyor bence. 
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Kardeşimin adını Yiğit koydum ben koymuştum 15 yaşında küçükken gerçekten yaramazdı ele avuca sigmazdi ama isminin özelliklernide taşıyor böyle yüreklidir gerçekten şimdiden 185 boyunda taşı sıksa suyunu çıkarır benim annemi falan korur korumacı yapısı var , mesela elimde bir agirlik olsun pat diye alır taşır benden , hiç birşeye mizmizlandigini görmedim tam bir yiğit yani ve  şu yanıda  var okulda çok saygılı aklilli bir çocuk fen lisesine gidiyor bu sene ama küçükken gerçekten çok yaramazdı  
0 oy
(643 puan) tarafından

Benim oğlumda Ali Yiğit. Şimdilik daha 4 aylık yaramaz denilmez. Bakalım büyüyünce nasıl olur :D

0 oy
(125 puan) tarafından
Vallahi oğlumun adı Muhammed yiğit bezdim yeminle huyundan suyundan inadindan dik basliligindan bezdim koyma bacım bari sen kendini kurtar
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Kuzenim çocuğu yiğit cok akıllı zeki ve uysal bir çocuktu bebekliginden beri öyle şuan10 yasinda mahsallah   bence isim le alakasi yok  çocuğuna bagli yetistirmeye bağlı

İlgili sorular

+11 oy
20 cevap 519 göst.
0 oy
36 cevap 440 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 281 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu

396,444 soru