0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar gece 4siralariydi uykuda babamın evinde birden elektrikler kesiliyor bende karanlıkta yürümeye baslyorum salona doğru yürüdüm sandalyenin üstüne çıktım sartelleri kontrol etmeye birden karanlıkta arkamdan biri kalçamı sıktı bende korkudan pis sapık diye bağırdım arkamdakine tokatı vurdum o korkuyla uyandım meğer kalçamı sıkan tokat attığım pis sapık dedigim esimmis o hareketle ben uyanıyorum kendimi rüya devam ediyormuş gibi sandım sabahtandr eşim bana gülüyor sen niye bana pis sapık dedin vurdun diye dalga geçiyor insan rüyadayken yaptığı hareketler nasıl gerçekleşiyo gerçek hayatta ben ruyamdakine vurdum meğer eşime vurmusum

10 Cevaplar

+2 oy
(1,937 puan) tarafından
Ay dur dur bizim bir akraba da rüyasında ayıyla güreşiyormuş üstüne oturmuş boğazını sıkmış adamcağız ölüyormuş az daha tokat atmış da uyandırabilmiş sjsjdjskdjdk
tarafından
Kim tokat atmış
(1,937 puan) tarafından
Adamcağız ölecekmiş ne yaptıysam uyanmadı tokat attım mecbur diyor:D
(5,112 puan) tarafından
Eşimin uykuda kafamı ısırdığı aklıma geldi :D
(497 puan) tarafından
Hahahahahqhqb
(1,937 puan) tarafından
Benimki de burnunu ağzıma koymuştu fark edip uyandım ama uyuyor gibi yaptım ısırdım bir güzel :D
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından

Kusura bakma çok güldüm :D

tarafından
Kız valla bilmeden vurdum burnu kırıldı açıdan
(965 puan) tarafından
Gözümde canlandırdım yaa vallahi komik:)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Pis sapık  :)))))
tarafından
He vi sana demedim diyorum kime dedin başka diyo
0 oy
tarafından
☺️☺️☺️☺️. Kız Allah seni iyi etsin güldüm valla kusura bakma
tarafından
Hikayede yanan eşim oldu
tarafından
Öyle olmuş cidden ☺️☺️
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Ahaha güzel yöntem akşam bende deneyim eşimde sjsjs 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben eşime böyle yapsam hatun der rüyaya çalınca esimi konuşuyorum bazen 
0 oy
(3,768 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zaman eşim rüyada kavga ediyormuş bana bir vurdu feleğim şaşmıştı 
(3,419 puan) tarafından
Post sahibine gülerken bu yoruma denk gelmem peki karnım ağrıdı gülmekten insAllah başıma gelmez :))
(3,768 puan) tarafından
Çok gülme kız başına gelir Allah korusun ☺️☺️
0 oy
(5,317 puan) tarafından
Bende dün öyle gözüm dalmis uyudum rüyamda doğum yapmisimn bebegim beşikte mi salincakta mi hatrlamym sonra bı anda bebeğin düştüğünü gördüm kendimi ona attım yetiseyim derken bnmde üzerime kızım düştü gerçekten öyle uyandım bı uyandım kendini üstüme atmış anne deyim burnumu ısırıyor eşek ;)
0 oy
(497 puan) tarafından
Benim hatırladığım ilk eşimdi gece ona sürekli tokat atiyormusum sesini cikarmiyormus öyle dedi bir gece uyandırdı bana dediki bana bir daha vurursan bende sana yumruk atarım demişti ama ben ona hiç vurmadimki rüyamda bile vurduğumu hatırlamıyorum sonra sene 2005 te bir deprem olmuştu izmirde hava sıcak diye yerde yatiyorduk deprem olunca ikimiz birden uyanıp kelimei Şahadet getirmiştik sonra ikimizde kendimize gelince neden böyle oldu dedik eşimde farkettinmi ikimiz aynı anda kelimei Şahadet getirdik dedi bende evet dedim sonra o evden korkup taşındık 
0 oy
(2,992 puan) tarafından
Bnde bidefasnda rüyamda eşime vurdum meğer gerçekte vurmuşum eşim dedi uykuhalinde olmasan yapacağımı biliyordum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 574 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 294 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mert ali (156 puan) tarafından soruldu

396,332 soru

11,855,560 cevap

35,949 kullanıcı

...