0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İkisi de benim canım ciğerim ayıramam tırnaklarına zarar gelmesin. 

Büyük kızım şimdi 6 yaşında küçük 1 yaşında. Büyük artık çoğu işini hallediyor küçük bakıma muhtaç.

Demek istediğim ister istemez küçüğü daha çok öpüyorum büyüğü bu yönden mahrum mu bırakıyorum ona da yapıyorum ama bebek doğmadan önce o böyle büyük kızım gözüme küçücük görünürdü ama bebek doğunca sanki bir anda büyüdü gözümde ondan beklentilerim de arttı eskiden olan ağlamaları mızlanmalrı normal gelirken şimdi sinirleniyorum mesela bazen kızarken buluyorum kendimi. Daha az öpüyorum onu hayat koşturmam arttı hemen sinirleniyorum sonra oturup üzülüyorum ne biçim bir annesin anneliği bile beceremiyorsun o da daha küçük neden bu kadar kızdın şimdi diyorum

Ne zormu 2 çocuk ya her bakımdan ama bu anlattığım bakımdan daha zor 

5 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Benim buyugu 13 kucugu 1.5 yasinda. Kac yas var aralari bak ona ragmen kucugu operken buyugun bana baktigini hissedebiliyorum. He asla bisi yapmaz demez belli etmez ama anneyim bi bakisindan yakaliyorum. Kaldi ki 6 yas hala cok kucuk hala anne kuzusu :) kac yasina gelirlerse gelsinler anne ilgisini sevgisini paylasmak onlar icin kolay degil. Buyugu de sev sar sarmala o da hala sana muhtac <3

(13,825 puan) tarafından
Bencede Zeynebim ne güzel söyledin❤️❤️
(1,754 puan) tarafından
Maşallah ya nasıl korundun tüyo alsak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Araları 15.5 ay ikiside bana muhtaç o yüzden ikisi ile aynı sekilde ilgileniyorum kızımı bol bol öpüyorum sonra oğluma geçiyorum bazen ikisini alıyorum yatıyorum yanıma öyle öpüyorum 
0 oy
(7,053 puan) tarafından
İşte bu yüzden 2inci çocuğa sıcak bakamıyorum oğlumun hakkına girerim gibi geliyo 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben de bebeğim ilk doğduğu zamanlar büyük kızıma biraz haksızlık yaptım, tahammülsuzlestim ama daha sonra elhamdülillah toparladım kendimi. Büyüğüm şu anda 4.5 yaşında ve mesela onu sebepsiz yere öpünce öyle mutlu oluyor ki o anlarda anlıyorum bana, sevgime, biricik olduğunu hissetmeye ne kadar ihtiyacı olduğunu. O yüzden dikkat etmemiz lazım canım. Her çocuk kendi başına bir dünya ve hepsi yaşı kaç olursa olsun en büyük ilgiliyi ve sevgiyi hakediyor❤️

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 379 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 375 göst.
5 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu