0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından

Sorum icin ozurdilerim kola icmek cokmu zararli ben kendimi tutamiyorum onlardan baska biseyde icmek istemiyorum napman gerek korkuyorumda:'(

25 Cevaplar

+1 oy
(11,968 puan) tarafından
Arada sırada bir çay bardağı kadar içtim normalde de faydalı bir şey değil ki hamilelikte olsun 
-Reklam-
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Tabiki zararlı 

Ben hiç içmedim hamileyken 

Canın çok çekiyorsa bir bardak iç 

Fazlası zararlı hem çocuğa hem sana
(79 puan) tarafından
Fazladan cok iciyorum ben napicam bilmiyorum:(
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Fazlası zararlı, minimuma indirmeye çalış onlar şekerden başka bişey değil 

Canın çektikçe birer bardak değil de birer ikişer yudum yönetim dene
0 oy
tarafından
Zararlı evet ama ben hamileligimde ictim kola 

1 bardak olmak ssrtiyla 

Gunluk icmedim tabikide 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bebeğe zararı olmaz ama sana zararlı olur zaten asitli içecekler başlı başına zararlı. Mide yanması yapabilir bence hiç içme soda iç 
(79 puan) tarafından
Ben hamilelik ilk aylarinda kola bakamazdim bile midem bulaniyordu sonradan ichmeye basladim ne olduysa
(5,108 puan) tarafından
Bir şey olmaz canım ama sana boş kilo yapar şekerin yükselir canın kola isteyince meyve suyu iç, meyve yemeye çalış yani içsen de çok içmemeye çalış
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Ablam ill.hamilelikte bı paket cips ne varsa yerdi bıdık gibi olduydu :D kolayda çok zararlı kendini tutman lazım canım 

0 oy
(3,413 puan) tarafından
Normal de 1 bardak bile içmeyen ben hamileyken her gün içtim, tutamadım bebiş şimdilik iyi Allah korusun tüm bebişlerimiz 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Ben de çok seviyorum canım istiyo ama eve almıyorum. Bi kere kaynanamlarda tek dayanamadım eşimin bardağından bir yudum içtim. Ama gerek yok canım ya soda iç meyve suyu iç. 
(79 puan) tarafından
Evet evde kola pepsiden baska bisey yokki
(8,782 puan) tarafından
Alma işte canım. Olanı da dök lavaboya tuvalete temizlik yap alma. Mandalina nar al suyunu sık iç. Kolayı aramayacaksın inan
(79 puan) tarafından
Tamam kuzum teshekkur ederim
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Canım ayda bir bı kaç yudum iç nefsin korelsin. Her gün bir litre içmek tabiki zarrali 
(79 puan) tarafından
Bir litreden fazladir benimki
0 oy
(462 puan) tarafından
Şimdi linç yicem ama.  Benim doktorum abartmadığın sürece  herşeyi yiyip içebilirsin dedi.  Hamilelikten önce nasıl yaşıyorsan gene öle yaşa dedi :)') seviyordum doktorumu ya keşke  doğumuma  da ona gitseydim :)')
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Zararlı benim canımda cekerdi çok nadir 1 bardak içerdim hergun değil tabi ayda filan öyle nescafede çok isterdi canım onuda aynı ayda iki haftada 1 bardak icmisimdir fazlası zararlı 
0 oy
(12,254 puan) tarafından
Allah bağışlasın öncelikle 

Ben sadece hamilelikte değil yıllardır içmiyorum, zararlı derler alakası var mi bilemedim ama hiç içmedim kızımında hiç gazı fln olmadı 
0 oy
(14,464 puan) tarafından
Arada bir iki bardak içiyorum ama onlardan başka bişey içemiyorum diyorsun. Bu çok kötü bı durum
0 oy
(154 puan) tarafından
Bence icmeyin ben tuketmedim bir kere çok canım istedi diye iki yudum içmiştim o kadar. Bende cok seviyordum ama zararlı diye içmedim doğum yaptim emziriyorum diye hala tuketmiyorum
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben içtim birkaç kere. Evet zararlı ama asla icemezsin diye de bir şey yok.
0 oy
(6,475 puan) tarafından
Ben arada iciyim valla
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben kızımda çok içmiştim bundads baya içiyorum ama sağlıklı değil tabiki benimki aşerme gibi 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bende bi kere canım çok cekmisti yarim bardak içtim 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Zararlı tabiki canım ben kola bağımlısıydım hamilelikte çok istediğim zamanlar çay bardağıyla içiyordum 
0 oy
(561 puan) tarafından
Bi kere canım çok istemişti o sefer içtim başka hatırlamıyorum fazlası zarar tabikide 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 196 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Haticeozcan (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 317 göst.
7 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annesinin bitanesi (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 185 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.

374,578 soru

11,202,993 cevap

34,502 kullanıcı

...