0 oy
1,072 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar akşam o kadar bunalmıştım ki oğlum hiç durmuyordu ve 8 aydır tek değil kendi ailem yanimdaydi yalnızlığa mi çocuğa tek mi bakmaya yoksa başka şehir dr gurbete mi alisim derken oturdum ağladım en sonunda yapamıyorum diye pes ettim  eşim işten geldi mutfağı evi topladı çocuğu oynattı stres yok git dinlen bakım biraz dedi  odaya girdum sana ev hediyesi aldım bak dedi tam düştüm derken hep kaldırıyor beni sanırım hayatta ki en büyük sansim çok şükür  bana dua edin su gurbetlige alisim kizlar n3 olur

image

Allah hepimizin yuvalarina huzur versin 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Anıl çok iyi Bi eş buse sende bunu biliyorsun :)en azından gönlünü almayı biliyor çocuksu Bi ruh bazen Kayra gibi onada bakman gerekiyor ama olsun rabbim yuvana huzursuzluk sokmasın inşallah canımın içi ❤❤❤❤❤❤❤❤

tarafından
Bilmem mi metom bazen çocukluk yapar bazen fe degil genel olarak evde 2 çocukla uğraşıyorum biliyorsunuz ama şükür Allah hepimize huzur versin bol bol canım ❤
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından
Amin bende gurbetteyim ailemden uzakta burda yabancı gibiyim 
tarafından
Çok zor canım aşırı hemde ya
(64 puan) tarafından
Evet hemde ne zor burayi tanimiyorsun ailenden kimse yok eşimin ailesi pek hoslanmaz benden onlarain kurallarina uymadigim icin benim dogrularim  bana dogru oyuzden dislaniyorum esimde aileci beni ezdirir onlara hep sozde arkamda ama sadece lafta
tarafından
Işte bu daha zor yavrum bende eşimin ailesiyle sıkıntı yaşadım ama eşim sildi attı kaynanam çok pislik benim şimdi kimsenin olmadığı bir sehideyiz
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kocan  nereden aldı ise bana da deyiver de benimkine msj atacam ☺️☺️☺️

Çok güzelmiş güle güle kullan 
(4,875 puan) tarafından
Attım bakalım ne diyecek ☺️☺️
tarafından
Ilkim beğenmiş de hatice:))
(4,875 puan) tarafından
Dur yazayım ☺️
(4,875 puan) tarafından
Adam alalım dedi ☺️☺️
tarafından
Hadi iyisin hatice cumayı bekleyin bari cuma  indirimi  var :)
0 oy
(79 puan) tarafından

Amin cnm amin inşallah bana da gurbet yolu gözümdü bende gidiyom 10 yıldı ailemle aynı şehirde kalıyordum şimdi gitmek çok zor olucakkk çok:'(

tarafından
Ah asıl ayrıldıktan sonra insanın içine işliyor kuzum Rabbim güç versin bize:(
(79 puan) tarafından
Öyle amin işde diyorum böyle yaparsanız gitmem diye bakıyom hemen annem şey diyo olurmu kocan nerde sen orda kızım ben anneyim ağlar ağlar dururum diyo, minnoş anam :)
tarafından
Hep öyle derler kuzum ama sonra gözyaşları sel olur da yine de durduramazsin ve zamanla herşey gibi buna da alisicaz seve seve:))
(79 puan) tarafından
Iñşallah buarada hayırlı olsun da diyemedim hediyeler için güzel günlerde kullan hep mutlu olun inşallah kuzum ağzımızın tadı hiç bozulmasın
tarafından
Amin canım Rabbim hepimize ağız tadı huzur versin
0 oy
tarafından
Rabbim muhabbettinizi artirsin canim benim. Gurbetin eksileri kadar artilari da var inan bana. Ben de gurbetteyim bosver canini skma. 
tarafından
Amin canım benim çok sagol❤ artıları da var canım ama yine de bir yanım hep buruk
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım inşallah sizin de Rabbim bağışlasın başımızdan eksik etmesin hepimizin inşallah ne güzel düşünmüş enişte sevindim senin adına canım iyi günler de kullan bebeğim 
tarafından
Derosum canım benim çok sağol melek kalplim prensese öpücük ❤❤❤
(4,759 puan) tarafından
Sende sağol kuzum benim öperim güzel teyzesi
0 oy
tarafından
Allah ayırmasın şükret kuzum şükret seni düşünen kocan var rabbim başımızdan eksik etmesin kocalarımızı 
tarafından
Amin yavrum. Amin tek dayanagim kocam ve oğlum
0 oy
tarafından

Ay bunun sarısı bende var <3 ama biraz parçası fazla benm :angel:

tarafından
Biz gurbete 2 kişi canım yeter be bize evde tek başına:))
tarafından
Yok kız benm de 2 kişilik :D
0 oy
tarafından

Ne guzel canim cok sanslisin sabret dua et allah mutlulugunuzu bozmasin <3

Bu arada nerede oturuyosun merak ettim niyeyse 

tarafından
Sağol canım benim amin cumlemizizin ❤ aslen samsunluyum ama trabzondayim artık:(
tarafından
Olsun kuzum nerde mutlu huzurluysan orasi yuvan sen icibi ferwh tut dualar et
0 oy
(320 puan) tarafından

O ğurbeti hiç sorma:ermm:

tarafından
Aman 1 hafta oldu ama icimi yaktı kavurdu canım resmen :(
(320 puan) tarafından
Zor canım valla ya nebileyim ki hepimiz öyleyiz
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Cok guzelmis gule gule kullan :) Eşleri başımızdan eksik etmesin rabbim iyiki varlar

tarafından
Amin canım çok sağol Rabbim yuvalarımızı korusun ❤
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Esinden Allah razı olsun canim boyle iyi insanlar cok az kaldi birbirinizin degerini bilin rabbim inshallah yubaniza bereket yagdirir mutlulugunuz hic bozulmasin inshallah amin
tarafından
Amin canım amin coo zorluklar yaşadık ama şükür artık yanyaniz❤
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Hep yardımcın olur inşallah cnm esin mutlu olursunuz inşallah hep 
tarafından
Amin canım benim çok sağol cümlemiz insallah ❤

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 398 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 433 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 625 göst.
30 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 150520 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,305 göst.
19 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...