0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
1 ay önce esimle kavga etmistik 2 arkadası 1rde annem vardı ben annemin evine gitmistim orda bana 3 kere bosal dedi 3 ksının huzurunda bosuyorum seni diyip 3 kere bosal dedi sinir liydi baya ama smdi Biz bosanmısmı olduk 

8 Cevaplar

0 oy
(6,121 puan) tarafından
Yani sinirli de olsa 3 kişinin önünde ve bayağı akli dengesi yerinde bir şekilde boşanmış seni
(1,762 puan) tarafından
Yeni üye buda dalga geçmeye gelmiş diyanete sorun
(6,121 puan) tarafından
Niye her gelen yeni üye dalga mı geçiyor gayet normal bir soru sormuş yani başkaları gibi saçma sapan bir soru sormamış Herkesin bir sorusu olduğu zaman diyanete mi koşuyor veya doktora öğretmene mi koşuyor önce buradan bilgi alıyorlar değil mi yani niye bu her gelene dalga geçiyor gözüyle bakılıyor anlamadım
(176 puan) tarafından
Dalga gecemiyorum burayı kullanıyordum silmistm sadce hamfendi neden dalga geciyim
-Reklam-
0 oy
(1,800 puan) tarafından
Sinir haliyle.soylediyse boşanmış olmuyorsunuz.
0 oy
(9,735 puan) tarafından
Evet bosamis oluyor diye biliyorum suan birliktemisiniz ve tekrar nikah kiymanin sartlari var
tarafından
3 talak bosadiysa tekrar evlenemez.evlfnmek için biriyle evlilik yapması gerek
(9,735 puan) tarafından
Aynen iste onu dedim sartlari var
0 oy
(453 puan) tarafından
Postun başlıktan dolayi kapanabilir canim bosanmayla ilgili sorum var gibi birsey yaz
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Ben 3 kere toplam 9 defa olavakediye bliyorum birinci hakkıydı iki hakkı kaldı diye yanlışda yoneltmeyim tabi bilen varsa soylesin postun yukarı çıksın İslam'a göre evli çiftler arasında üç bağ vardır. Buna göre koca, eşini en fazla iki defa boşamışsa onunla evliliğini sürdürebilir. Üçüncü kez boşamakla aralarındaki evlilik bağı tamamıyla ortadan kalkmış olur.bu şekilde 

tarafından
Dogru diyon diyanete aynisini bana dedi
0 oy
tarafından
Bunu eşin İsmail Ağa fetva hattını ariyarak sormalı 
tarafından
Attım bak canim
(176 puan) tarafından
Beni sordunuz deglmi
(176 puan) tarafından
Tanıdıgınız hoca varsa lütfen benide sorun
tarafından
Sorunu sordum Ttim aşağıda
tarafından
Attım SS aşağıda
0 oy
(611 puan) tarafından
Dinayeti ara sor canım onlar sana bilgi verir 
0 oy
tarafından

image

Üzüldüm bir anlık sinir nelere yol açıyor.rabbim hidayet versjn

tarafından
Büşra evet bir birliktelik olması gerekiyor
(1,138 puan) tarafından
Kadına talak hakkı yok diye biliyordum
tarafından
Sorduğumda 1 talak gitti 2 talak devam ediyorsunuz dedi birdaha nikah kıyıp 3 talak olabilir dedi ama eşim yok nikah tazeliyemem
(1,138 puan) tarafından
Esin nikah akdinde mi vermişti sana talak hakkı.boşa kadınlara vermemiş Allah :) bize kalsa ohoo sabredemeyip bosardik erkekler daha sabırlı oluyor diye sanırım tel onlara verilmiş fakat akid yapılırken kadın da isteyebiliyormus
tarafından
Bilemiyorum ama ben çok büyük bir yemin etmiştim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 687 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsraknc6544 (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 119 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayperi (79 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 114 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,652 soru

11,206,034 cevap

34,507 kullanıcı

...