0 oy
433 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Özelde mi doğum yapmayı düşünüyorsunuz devletteki? Özel çok tuzlu ama devlette de pek ilgi yok diyolar

30 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Devlette yaptım pişmanım özel uygun derse yılbaşından da sonra özelde yapacağım inşallah 
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
İki buçuk ay önce özelde yaptım canım devlette yaşadığım sıkıntıları ömrüm boyunca unutamam Allah oraya düşürmesin yokluğunu da göstermesin:(
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İkisini de özelde yaptım çok memnun kaldım yine hamile kalsam yine özele giderim 
0 oy
(75 puan) tarafından
İlki özel hastaneydi nasip olursa Buda öyle olacak inşallah 
0 oy
tarafından
Ankara şehir hastanesinde yaptım özelden tek farkı beleş olmasıydı :) 
(3,814 puan) tarafından
Bence de :))
(53 puan) tarafından
Bende 8 ay önce doğum yaptım bu kadar iyi olacağını tahmin edememiştim
tarafından
Bende tereddütlü gitmiştim ama çok memnun kaldım birde tam pandemi dönemiydi :)
(53 puan) tarafından
Benim özel istememdeki tek amaç eşimin yanımda olmasıydı ki şehir hastanesinde doğum anı hariç hep yanımdaydı böyle bir imkan bulmuşken şansımı deneyim dedim çok şükür herşey istediğim gibi oldu
tarafından
Bende martta doğum yaptım o kadar güzeldi ki 38 haftalıkken özelden geçiş yaptım doğum için iyikide öyle yapmışım
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Devlette ebeler heryerimi morartı dogumum zordu bacaklarıma bile vurdular ama her ebe öle diyemeyiz ii araştır canm
0 oy
(582 puan) tarafından
Benim kardeşimin eşi doğum yaptı, özelde yaptılar böyle ilgi görmedim ben hayatımda. Kadın yeni doğum yapmış, bebeği kucağında emzirirken saçını fönlüyorlardı vallahi :) Memorial hastanesi, İstanbul bahçelievlerdeki. 

Bir de eşimin kuzeni yaptı devlette, kızcağız hamile, hemşire buna abuk subuk sert davranmış, kızı ağlamış bildiğin.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İyiki özelde yapmışım diye düşünüyorum hem isteye bağlı sezeryan oldu hem gece ekstra çorba falan getirtip ağzımın içine baktılar. Kötü bir gece geçirdim hemşirelerin biri geldi biri gitti. Sondayım millet üç saatte çıkardı ben bir günde ayağa kalkamayınca. Yine sondayı ameliyathanede istedim epidural etki edince taktılar. Evet bu dönemde tuzlu ama hizmet cidden iyi
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ozelde yaptim ilkini. Bundan sonra olursa Rabbim nasip ederse yine ozel de yapmak isterim. Devlet h. İyisi denk gelmiyor malesef. Paran varsa söz sahibi oluyorsun gercekren. Ovur turlu eziyorlar 
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Devlette yaptim hersey cok güzeldi  gene hamileyim gene orayı  düşünüyorum 
(1,248 puan) tarafından
Neresi c nm
(2,652 puan) tarafından
Bursa şehir  hastanesi canim
0 oy
(440 puan) tarafından
Özelde yaptım yine olursa tercihim özel olur.  Çok ilgililerdi, temizlik, hijyen her şey çok güzel.
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İki doğumumuda özelde ve aynı doktorda yaptım
0 oy
(356 puan) tarafından
Büyük oğlumda özele gittim muaynelere doktor sezeryancıydı erken doğum oldu devlette temizliği ekipmanları harikaydı sezeryan odasına geçene kadar doktorlar ebeler hemşireler tam bir felaketti 2. Hamileliğimde başka özele gittim doktorum şok çok iyiydi. Doğum yapacak parada yoktu ama ondan vazgeçemezdim çok korkuyordum biliyordu özelde doğum yaptım doktorum hariç hiç bir şey iyi değildi hastane hemşire ebeler feciydi hastane pis ve eski 15 gün hastanede yattım göstermişler epidurali yanlış taktılar 24 saati dolmadan çıkardılar neler neler yaşadım 3. Doğursam aynı doktorumu devlet Hastanesi'nde isterim 
0 oy
tarafından
2 doğum yaptım devlette iyi ki de yaptırmışım..özelden farkı yoktu ben sıkıntı yaşamadım
0 oy
(448 puan) tarafından
İlk  kızım özel şuan 2. Ye hamileyim düşünüyorum ne yapsam diye ... kızımda hersey mukemmel di psikolojik olarak da çok konforlu gecti
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Şehir hastanesi olsaydı yapardım orası gayet güzel temiz. Bulunduğum yerde devlet hastanesi baya eski idi önermediler
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben devletfs yapmak zorunda kaldım ilgillerdi ama yine hamile kalsam özel isterim biraz şans işi aslında o an ***** ***** insanlara dnek gelirsen ozeldede rezil edebilirler devlette iyi insanlara gelirsen yine rezil olmazsın bir kere bsy icn ayaklarına gtmedim herşey icn hemen geldiler gazi hast de yaptım dogumumu ben Ankara 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Özelde ilgileniyorlar isteğe bağlı sezeryan yaptım ben özelde devlette düşünürsen şansına kalmış doktorun hemşirenin merhametine bağlı iyisi de var ama kötüsü daha çok malesef paran varsa el üstünde tutuluyorsun bu devirde
0 oy
(279 puan) tarafından
Ozelde yaptım insan gibi ilgi var orda seninle birebir ilgileniyorlar devlet gibi deyil Allah eksikliginide göstermesin tabi 
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende ilk doğumu devlete yaptım rezalet rezalet ya ilk doğum nasıl olacağını bilmiyorum ağrı olacak evet tamm ama 1cm ile de suni verilmez be  ve gelip bağırıp çağırıp kızıyor çabuk git çatala çık in ya ordan bakıyorlar yanimdakar ama kalkarken elinden tutmuyorlar be gelmiş piskolojik sidet uyguluyor neymiş buraya gelip 3 gün aç susuz suni yiyen varmis yok bı hafta burda acı çekip olmayınca sezeryana giden varmış falan falan şimdi kontrollerimi bazen şehir hastanesine yaptırıyorum ozeldeki doktor a gidiyirm doğuma özele giderim ya bu gittiğim şehir hastanesi iyi gibi ama dogumhanede neler bekler beni bilemem o yüzden tekrar ayni seyleri yaşamak istemem

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 94 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 190 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde 5757&&& (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 661 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 676 göst.