0 oy
2,673 göst.
Aile kategorisinde (468 puan) tarafından

eşinizi İlk karşılaşmaniz nasıl oldu. kafanızdan neler geçti

ben ilk resmini gördüm evlenceğim adam dedim <3:)

56 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından

Benim eşimin marketi var bende şans eseri gittim alışveriş felan yaptım kasaya gelince ikide bir bana bakıyordu .bende hic sevmem baskasi ile goz goze gelmeyi ne mal mal bakiyor demistim birkac gun sonrada sosyal medyadan yazmıştı bana. bir dahada pesimi bırakmadı. Kart ile alış veriş yaptığım için fişte adım yazıyormuş oradan bulmuş beni zalımmm oğlu :D:D

(468 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ha ha ha sonra şifreyi verdinmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ilk gördüğümde ne ***** biri bunu alan yandı demiştim hahahaha
(468 puan) tarafından
yandinmi yaktinmi Büşra :)))
tarafından
Yok ikisi de olmadı hahaha ama vallaha dedim yani şunun tipe bak kim evlenir bununla falan demiştim ama sonradan ben evlendim iyi ki evlenmişim canım kocisimmmmmm
(468 puan) tarafından
Allah başından eksik etmesin
tarafından
Cümlemizin inşallah
0 oy
(659 puan) tarafından
Ay bi an o zamana gitim ya  bizim gorucu usulu oldu ilk geldi hos geldin dedim oyle soguk bir sekilde hos bulduk dediki bir an buz tutum sndim sonra bizimkiler git konus diyince ben o buz dulabi ile konusmam dedim :D o buz dolabi simdi kocam oldu :D 
(468 puan) tarafından
ömür boyu garantili olsun markası ne canım :)))
(659 puan) tarafından
Markasini vermemem reklama giriyor : D
(468 puan) tarafından
:)))))))))))))))))
0 oy
tarafından

Eşimi ilk gördüğümde yüreğim ağzıma gelmişti keşke o an tükürseydim :ermm:

(468 puan) tarafından
ilk başta Anlasaydın keşke
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Anammm ne kadarda yakışıklı dedim ☺☺❤❤❤
(468 puan) tarafından
aldın hemen demi başkası kapatmadan :)))
(6,726 puan) tarafından
Aldım tabiki kiz☺☺❤❤
0 oy
tarafından
Hoşlandım :))) 
(468 puan) tarafından
en kisa cevap aşkınız uzun olsun canım :)))
tarafından
Amin canım teşekkür ederim:)
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Iyyy bu ne demsitim :D universiteydik ben yeni gelmistim okula gidip bi tanişalım kimmis demisti arkamdan sonra gelip hosgeldin ben tevfik demisti hosbulduk sagol demistim bende agzimi yuzumu eksiterek :D

(468 puan) tarafından
ha ha ;)))))))))) sevmediğin ot dibinde bitermis derler. Allah ayırmasın
(2,172 puan) tarafından
Oyle oldu valla bi baktım herseyim olmuş cok sukur ☺️ amiin canim kimseyi ayirmasin
0 oy
(738 puan) tarafından
Eşimle ilk karsilastigimda daha 17 yaşındaydım kim derdi ki onunla evlenicem bir de çocuk beklicem ilk gördüm dedim oha analar neler doguruyor beee sonra benimle aynı isyerinde çalışmaya başladı ve oda benden hoşlanmış meğer ilk görüşte o günden bu yana 5 yıl 9 ay geçti evlendik evleneli de 4 ay oldu şükür çok mutluyuz Allah herkesin mutluluğunu daim etsin 
(468 puan) tarafından
Allah ayırmasın. bebeğiniz hayırlı ve sağlıklı gelsin
0 oy
(1,164 puan) tarafından
İlk gördüğümde dedim ki bu benim olmalı tabi başta platonik aşktı benim ki sonra sevgili olduk falan filan bebişimiz 11 aylık oldu :)   ❤️❤️❤️
(468 puan) tarafından
massallah canım aşkta gurur olmaz şimdi acısını çıkar :)))
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben ilk.gördüğüm zaman ay bu ne minnos çocuk bildigin bu ya dedim :))) o zaman 27 ye girmemisti ama 20 yasinda gibiydi.Ayaklarm geri geri gitti.Hatta ilk oturtugumuzda bahane bulup kacaym en iyisi dedim ama olgunlugunu olgun bi sekilde konusmasini görünce onyargim kalmadi :) 
(468 puan) tarafından
önyargı iyi değil aslında ister istemez yapıyoruz
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Elim ayağım titremişti o an onu sevmeye başlamıştım utancımdan konuşamamıştım hep hi hi  falan demiştim ☺ o ne düşündü ne hissetti bilmiyorum zaten ikimizde evlenmeyi düşünmüyoduk bir an da gelişti herşey çok güzel oldu ❤
(468 puan) tarafından
maşallah canım bende utanırim bebeğin nasıl iyimi en son aşı olmuştu
(1,615 puan) tarafından
Unutmamış yaa canım benim iyi canım iyi aşı oldu sonra boğaz enfeksiyonu oldu o biraz geçti şimdi de balgamı öksürüğü var inşallah iyi olucaz
(468 puan) tarafından
ıhlamur ver Kara dut özü yada pekmezi ver. ayağının altına vikis sür çorap giydir evi havalandır canım geçmiş olsun
(1,615 puan) tarafından
Sağol canım ıhlamuru içiyodu önceden şimdi içkiyi ballı süt falan vercem vikis bizim kullandığımızdan mı süreyim bebek için olanı da var mı
(468 puan) tarafından
fark etmez canım
0 oy
tarafından
Evleneceğimiz aklımın ucundan geçmediği için bu adamla evlenen ne şanslı kadındır şimdi demiştim :) nasibimden habersiz 
(468 puan) tarafından
dilek kapıların açıkmış demekki
0 oy
tarafından
Karşıdan geliyordu. İçim aktı resmen. Yanındayken bile özledim hep.
(468 puan) tarafından
inşallah hep böyle devam eder
tarafından
10 sene oldu hâlâ öyle ondada bendede değişen azalan yok artan var aksine. Rabbim herkesin evine yuvasına huzur dirlik versin insallah. Ben hala o işten gelirken yolunu gözlerim uzaktan görünce heyecanlanirim. 9 sene üstüne çocuğumuz olacak neler yaşadık iyi kötü...
(468 puan) tarafından
massallah hayırlı ile bekliyoruz bebeğimizi
0 oy
(923 puan) tarafından
Benim görücü usulü oldu göz ucuyla ilk baktım gülüyordu ve kızarmıştı tipe bak dedim istemem bunu ama sonra aşık oldum evliyiz bebisimizi bekliyoruz ❤
(468 puan) tarafından
evet canım seni biliyorum hamile kalınca.cok sevinmiştim
(923 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤
0 oy
(13 puan) tarafından

Ben eşime abi dedim, o da içinden abi deme gerek olur demiş aha kızımız var 5 aylık:D

(468 puan) tarafından
sevdiğim kız bana abi deyince şarkısı geldi aklıma :))
0 oy
(51 puan) tarafından

Üniversitede rast gele attığı kartopunun kafama gelişiyle karşılaştık :D

(468 puan) tarafından
çok ilginçmiş Kader ağlarını örmüş desene
(51 puan) tarafından
Kesinlikle kavgayla başladı bizimkisi

İlgili sorular

0 oy
66 cevap 1,029 göst.
0 oy
37 cevap 1,177 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Oguzunannesi (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,534 göst.
16 Mart 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 890 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,853 soru

11,511,603 cevap

35,174 kullanıcı

...