0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Kızlar aşırı yoruluyorum bağırmak istiyorum yeterrrr diye ağlamak istiyorum dört duvarın arasında sürekli temizlik yemek bulaşık üstüne birde hiç durmayan bir oğlum var yemeği bile zor yapıyorum yetisemiyorum hiç bir şeye dinlenme yok gece uykusu yok oğlum çok yaramaz 1yas 1aylik ama hiç ağıtı bitmiyor ona ayrı yemek yapıyorum öğlen akşam bize ayrı niye diye sormayın yiyen bı çocuk değil artık bitkin düşüyorum herşeyden sıkıldım 

8 Cevaplar

0 oy
(8,363 puan) tarafından
Geçecek canım benim dönem dönem hepimiz aynı sorunu yaşıyoruz yaptıgını yap yapamadıgını düşünme.
(310 puan) tarafından
Hepsi olsun bı anda istiyorum ev temiz kalsın iste ne bileyim oğlumun yemeği saatinde hazır olsun bunlar çok yoruyor
-Reklam-
0 oy
(7,342 puan) tarafından
2 çocuk + 1 goca eşek ile bende aynı durumdayım
(310 puan) tarafından
Nasıl olucak bilmiyorum ikinci bı çocuk fikri artık epey uzak bana
(7,342 puan) tarafından
Sözde banada öyleydi:D
(310 puan) tarafından
Yok yok bende kırmızı çizgi şuan cocuk
0 oy
tarafından
Hepimiz oyleyiz 3 bucuk yasinda oglum var hic durmuyo bunlar iyi gunlerin bence :)buyudukce daha zorlasiyor ama sukur etmek lazim hep calisan anneler var evde olsamda dinlensem cocugumla olsam diyenler var uzulme yapabildigin kadar yap duzen oturtmaya calis gerisi geliyo sonra
(310 puan) tarafından
İnşallah bakalım nasıl olucak düzelir inşallah bee
0 oy
tarafından
Canım öncelikle hiç bir şey zaten yetişmek zorunda değil hepimizin biseyleri eksik. Kendine ve bebeğine daha çok vakit ayır canım hepsi geçecek bu günlerin 
(310 puan) tarafından
Sağol canım güzel mesajın icin
tarafından
Ne demek önce sen rahatla. Bebeğine kan testi ver vitamin değerleri normalde bırak acıktığı zaman gelmeyi ogrensin. Bende senin gibiydim çok ve gereksiz yiprandim.  Ben çocuklara yapıyorum yedikleri şeyi biz bazen tost lahvaltilik yada dışarıdan idare ediyoruz valla hersey dört dörtlük olamaz bırak oyuncak da dağılacak yemek de dökülecek
(310 puan) tarafından
Valla salicam yoksa basım ağrısı hiç durmaz
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Aaa aynı ben yemek haricinde ne yapsam yiyrlar sadece oğlum zor yiyo kız da 14 aylık vermeyince kızar zar zor yemek yaparım evi suoururken ikiside süpürgenin üstünde :ermm: yerlerinde o kar uyuyunca siliyorum bazende onlar uyurken yemek yaparım şimdi yıkadım onları uyudular yataklarına koyacam benimde duş almam lazım ama uyanırlar diye giremiyorum :angry: gece girecem artık kova evde olunca :devil:

(310 puan) tarafından
Ayy bende valla belim koptu iş tutmaktan
0 oy
(103 puan) tarafından

Valla canim benimde oglum yaramaz dun evi temizledim ayak altinda beni yedi bitirdi resmen  benimki 2 yasinda ustune hamileyim  bazen birseylere de yetismeyelim be  ev isi vs aman akisina birak kafani serin tut<3

(310 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yalnız değilmişim demek
0 oy
(337 puan) tarafından
Şikayet etme belki çoğu insanın hayalini ysyrsn 
(310 puan) tarafından
Sikayet değil yorgunluk
(337 puan) tarafından
Bilmem şikayet gibi geldi :⁠-⁠) bugünler.gececek saylli günler aklına gldgnde gulcen :⁠-⁠) bnde hamkleym ilk bslarda off yemek yyemyrm pisiriyorim iştahım gtmyr başka bsy yap sonra bulaşığı yıka eşim ayrı yemek çok oflamadm pufladkm bir ara da ddm doğum yapmak istyrm sonra Allah bir ders verdi bana bebeği kybedyrdm az klms sonra dedin kahrina da lutfuna da varım
(310 puan) tarafından
Orası gerçekten öyle ama işte bazen tukeniyoruz yoruluyoruz
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
(310 puan) tarafından
Sağol kuzim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 594 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 613 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 206 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...