0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben aşırı utangaç bir insanım çatı muayenesi nasıl yaptırıcam şuan erken ama hamile kaldımdan beri düşünüyorum doktorum erkek napıcam off 32 haftadayım bu arada

5 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından
Hiç utanmaya gerek yok sandığın gibi inceleyen inceleyen bakmıyor elini uzatıyor ekrana bakıyor. Onlar tüm gün aynı şeyi görüyorlar o kapıdan çıktığın an unutulur gidersin zaten boşuna kasma kendini canım. 
-Reklam-
0 oy
(1,553 puan) tarafından
Onlar için çok sıradan bir şey. Ben ama aşırı hassasım kendimi kastım zor oldu. Rahat olursan kısa sürede biter. Burda üniversite hastanesinde erkek doktor çatı muayenelerini ebelere yaptırıyordu.
0 oy
(954 puan) tarafından

İki kere doğum yaptım bi kere düşük çok kez o çatıya çıktım ve hala utanırım tüm gururum yere girmiş gibi hissediyorum ama mecbur dayaniyorum çünkü bu his sadece benimle alakalı doktora ne her gün onlarca kadına bakıyor :D

0 oy
(2,222 puan) tarafından
Çatı muayenesini normal doğum düşünüyorsan yapicaktir doktorun zaten doğum yaparken gorucek o zamanda mi utanicaksin :))
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben hiç olmadım ama alttan muayene oldum sancılarım başlayınca gittim altan muayene etti hissetmedim bile 4cm açilmam vardı belki de uyuşmuştu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 106 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 404 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gulsen.12 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 229 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nalankt (946 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,402 cevap

34,514 kullanıcı

...