0 oy
725 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Bugün oturmaya geldi ben denk gelmediği müddetçe hiç bir şu inflosor mudur nedir takip etmem ama o o kadar isim saydı ki hemde diyo ki benim niye böyle mükemmel olmuyo evim bende şunlardan almak istiyorum bazen kendimi onlar gibi hissetmek istiyorum neden sabah ilk uyandıklarında bile güzeller diyorum filitre var emin ol.o sadece gorünen yüzü illaki evleri dökülüyo eksikleri var sorunları yok ama ona ğore onlar çok mükemmel tıkır tıkır hayat yaşıyolar ve bu yüzden kendini yetersiz hissediyor sizcede bu psikoloj değil mi

12 Cevaplar

0 oy
(17,651 puan) tarafından
Ay bu sabah müge anlıda bundan bahsetti tam olarak aekadaşında inanmış sosyal medyanın mutlu resimlerine 
(606 puan) tarafından
Izlemedim.ya ama komşuma çok üzüldüm.kahveleri bile.farklı falan dedi
(17,651 puan) tarafından
İmrenmiş bence üzüldüm ama insan elindekiyle mutlu olmalı başkasının hiç bişeyi bizi mutlu etmez üzer aksine
(1,980 puan) tarafından
Ay okurken direk benmde.aklima muge anlinin sabah soyledikleri geldi sosyal medyada her paylasilan dogru deil diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne alaka psikolojisi bozuk çoğu insan kendisinde olmayan bir şeye başkasında var diye imreniyo hangimiz imreniyoruz yalan konuşmayalım lütfen. Güzel fizikli kızlara nasıl yapıyorlar bu fiziği bide doğum yapmış keske bende öyle olsam diye çoook içimden geçiriyorum 
(606 puan) tarafından
Moraliniz bozuk ağlayarak mı bahsediyorsunuz imreniyorsunuz bi farklılık var ki yazdım
tarafından
Ağlıyor mu komşun?
tarafından
Ben aglamiyorum tabi vay bee diyorum hoşuma gidiyor bakımlı ve zayıf olmalari insan bir şeyi istiyorsa harekete geçmeli diyete başladım bende umarım bende zayiflarim.
(606 puan) tarafından
Yani derdi kilo olsa anlarım niye evleri hep guzel neden kahveleri bile şaşalı bi kahvaltıları var sanirsın sarayda sofra
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Klasik boşluk hissi. Boş kalmış onlara sarmış. Ben de bakıyorum bazen adam fenomen olmak için o kadar ter döküyor kazandığı şey trandyol mola kazak
(606 puan) tarafından
:Dd kız bi anlatması var ağladı ben bu zamana kadar ñe elde wttim neýim düzgün kocası subay bide
(4,040 puan) tarafından
Haydaaaa :D akıllı insan iyice değerlendirir onları. Sadece birkaçı gerçekten zengin gerisi hava basıyor çok başka gösteriyorlar kendilerini.
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim bir arkadaşım var oda Instagram fenomenlerinden. İnan sabah akşam ondan mutlusu yok gibi paylaşım yapar. Ama ondan dertlisi yoktu bı ara ona rağmen mukkemmelmis gibi devam ederdi. Whatsaotan derdini yazar instada kocasını paylasirdi. Çokta ozenmemek lazim
(606 puan) tarafından
Anlattım dedim takip etme boşver ama yok acayip bağlanmş
0 oy
(540 puan) tarafından
Komşun sosyal medya bağımlısı bence 
(606 puan) tarafından
Benimde dikkatimi çekti
0 oy
(12,772 puan) tarafından
Sabah uyandıkları anın o olduğuna emin miyiz ki her şeyleri yapay onların 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Burdada açmıştı birisi böyle bir post hiç bir zaman başkasında olana bakmadım Allah herkese mutlu olduğu şeyi versin dedim benim şuan çay kasigim eksik 4 tane kalmış:) unutuyorum almayı ben kendimle mutluyum evimde bir minder var koltuk yok diye ağlamam ben o minderle sevgi dolu oyun oynarım kızımla o bana yeter derim 
(606 puan) tarafından
Nasip.bide herşey onun rızkı öyleymiş nasibinde o varmış seninde bu yani kimseyle bir olamazki.insan
(7,121 puan) tarafından
Öylede demek insanı yer balım aslında nasip demiceksin elimde bu ya bu bitti onunla mutlu olmuyorsa dolu dolu olsa yine mutlu olamaz ki o insan çünkü fazlasını isteyen daha fazlasını ister hep olsun der hep olsun hep olsun bir türlü o mutluluğu yakalayamaz
0 oy
tarafından
Sana da bişey söylenmiyo bidaha ağzımı açmam 
(2,562 puan) tarafından
Nasıl kiz sen misin komşusu :):)
(341 puan) tarafından
Kendinizi ifsa mi ettns
tarafından
Şaka şaka :D
0 oy
tarafından
İnsan devamlı onlara baktığı için özeniyor tabiki ama onlar gerçek yüzlerini göstermiyor ki sosyal medyada onların evinde yardımcıları var yemeklerini işlerini yapan çocuklarina bakan kocaları evde çalışmıyor ayriyeten o kadar çok bakım makyaj yapmalarına rağmen filtre kullanıyorlar ki pürüzsüz kusursuz görünsün ler ama hepsi yalan instagram'da anti fenomen var bi takip etsin arkadaşın da o süper fiziği yüzü olan kızlar 38 bedenim diye dolaşanlar aslında 50 beden filan :)) bide arkadaşın biri pek kazanmıyorlar diye yazmış sadece bir reklam için milyarlar alıyorlar fenomenler
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Antifenomen sayfaları var hayrına bul kadına atta görsün gerçek yüzlerini yazık günah kadına :) 
(1,371 puan) tarafından
İsimleri ne sayfaların
(7,177 puan) tarafından
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Insan elindekilerle mutlu olmayi bilmeli....
0 oy
tarafından
o kitle tam da bunu yapiyor kendi fikrimce.insanlari kendilerine yetersiz hissettirmek için varlar.bakinca hepsi çok mutlu dert,tasa yok.Içlerine girsen senden benden beter hayatları var çoğunun.Hersey maddiyat değil haksız kazançla hadi bu dünyada al,giy,gez bakalim.Nereye kadar? insallah arkadaşında bu (sözde)ışıltılı hayatlara ozenmekten vazgeçer.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 250 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
+4 oy
33 cevap 593 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 235 göst.