0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (1,680 puan) tarafından
3 yaşında inatları vurdum duymazlar anne babaya saygı yok bir yere gitsek rezil olup geliyorum vuruyor ağlıyor küfür ediyor ama öyle böyle değil alıp başını gidiyor oğlum gel desem bile dönüp bakmıyor öyle gidiyor azıcık boşluğuma gelse kaybolur ya bilmiyorum sendrom mu yoksa psikolojisi mi bozuk bilmiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(48,667 puan) tarafından
küfürü kimden öğrenmiş 
(1,680 puan) tarafından
Cnm eşim trafikte bir iki etti onu duydu adamın boşluğuna geldi ama o gündür bugün ediyor yapma ayıp oğlum desekte onu bişey yaptım zannediyor daha çok küfür ediyor şimarıyor
(48,667 puan) tarafından
unutur da insallah insan icinde demez
(1,680 puan) tarafından
Diyor işte :( oğlum yapma deme gel diyorum hiç oralı olmuyor bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küfürü nerden duyuyor ve size ediyor?
(1,680 puan) tarafından
Kuzu eşim trafikte sinirden bir ıkı kullandı o gündür bugün onu ezberledi unutturamıyoruz üstüne hayır ayıp dedikçe onu bısey yaptım sanıp daha çok küfür ediyor şimarıyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Üç yaşında ki çocuk yanında küfür edilmese küfürü bilmez yaşadığı ortam sesli kavgalı küfürlü ve gürültülü ise çocuk buna göre şekil alir.once küfürü öğrenmesine sebep olan kişiye öğüt verip düzeltilmesi lazım sonra ortamı hala çocuk aynı şeylere devam ederse o zaman çocuğa çare aranmalı 
(1,680 puan) tarafından
Cnm yok evde şükür kavga yok eşim trafikte bir iki küfür etti onu duydu öğrendi o gündür bu gün söylüyor yapma ayıp desekte onu bişey yaptım sanıyor
0 oy
(486 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama biraz da sizden kaynaklanmış sanki sonuçta üç yaşındaki çocuk nerden bilsin küfürü siz öğrettiniz demiyorum genel olarak birileri demiş ki öğrenmiş 
(1,680 puan) tarafından
Tamam cnm onu kabul ediyorum işte ama hayır oğlum ayıp deme desekte onu bişey yaptım sanıyor şimarıyor
0 oy
tarafından
Çocuk vurmayı kufretmeyi kimden ogrendi psikolojisi mi bozuk  demeden önce bunlarin kaynağını bul bence canım  benimkide 3 yaşına az kaldı o kadar çok çocuk anne babaya saygıyı ne bilsin ne görse onu yapar 
(1,680 puan) tarafından
Cnm benim sorun şu ki oğluma yanlışı değil de doğruyu öğrenemiyoruz evet küfürü babadan duydu ama adam bilinçli yapmadı bunu bir anlık boşlukta dedi duydu ama sorunum şu ki oğluma hayır annem gel ve ya yapma desem hiç oralı olmuyor herşeyi yapılıyor istediği herşey ama babası da bende ama dinlemiyor başına buyruk
tarafından
Anlıyorum seni dedim ya benimkide hemen hemen aynı önümüzdeki ay 3 yaşına girecek ama yap dediğimizi değilde yaptığımızı yapıyor yanlış anlama siz tabiki bilinçli ogretmezsiniz kufretmeyi bulunduğu ortamı da düzenlemek lazım ne görseler onu yapiyorlar bu zamanlarında benimki kayınvalidemlere ilk gittiğimizde tukurmeyi öğrendi yapma dedikçe inadına yapardı dikkate almadım unuttu öylece kaldı sende yapma ayıp vs deme tepkisiz kal elbet unutacak
(1,680 puan) tarafından
Şuan onu yapıyorum cnm bugün misafirliğe gittik herkes oturuyor bana herkesin içinde yüzme bir tekme attı anlatamam gözlerim doldu bir dakika oturmaz mi oturmuyor yapma gel dedikçe insanların herşeyini döktü vurdu nasil bir yol izlemeli bilmiyorum
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Tv tel tablet cocuklari bu hale getiriyo eger kullaniyosa yavas yavas degil birden kesin hepsin ilgi gösterin biraz dha hen düzelir
(1,680 puan) tarafından
İnşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 726 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
+4 oy
33 cevap 594 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 413 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu