+1 oy
137 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,237 puan) tarafından

image

kızlar bu fotonu internetden buldum. 

Saçlarımı geçen sene kendi rengine boyadım. Siyaha yakın, parlak koyu kahve rengi. Saçlarımın dibi nerdeyse bu kadar çıkmış halde. Ortadan uclara doğru da geçen seneki boyanın turunculaşmış hali. 

Şimdi benim yapmak istediğim şey röfle. Ama diblerindeki fotodakı kadar çıkmış kendi doğal saç rengime dokundurmamak. Orta kısımdan uclara doğru açıcıyla beyaz renge açtırmak. Kuaför dibe boya uygulamadan aradakı geçişi sağlaya bilirmi? Yani böyle birşey mümükünmü? Yoksa dib boyası şartmı?

Dediğim şey olursa, dib boyası derdi çekmiycem:D çok yaratıcıyım.

2 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Aslında kuaför boyada bile dip boyası gerektirmiyor. Ben onbte yaptırdım iki sene olacak nerdeyse yukardaki kahverengi boya aktı ama hiç sırıtmadı. 2 sene olmasına rağmen ortadan uçlara doğru sarı ve hiç sırıtmıyor. Bu arada kendi sac rengim siyaha yakın koyu kahve
(3,237 puan) tarafından
Yani ben diblere dokundurmamak istiyorum. Ortadan uca geçişi güzel yapması mümkün olurmu. Yoksa işlemin komple tüm saça yapılması şartmı?
Bulduğum kuaför çok iyi. Ama kendisiyle de iletişimim yok hen üz.
(5,108 puan) tarafından
Rofle ile ombre farkını çok bilmiyorum canım ama bence mümkündür. Ama genelde kuaförler tüm saça yapmayi tercih ediyorlar bütünlük olması açısından zaten yukarılara açıcı surmuyorlar istersen kendi saç renginin bir tık açık rengini tercih edebilirsin
(3,237 puan) tarafından
Teşekkür ederim❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(12,537 puan) tarafından

Eveeeeet 

Dersin hayatım diblere istemiyorum diye ,yapar niye yapmasın 

Bende baktım yırmı günde dip boyamaktan yıprandı saçlarım boyle boyadım ,keratin bakım yaptırdım geçen

imageartık dip boya derdi yoklkkk

Olsa nolacak bu gece 1de biniyor uçağa memleketten kız kardeşim geliyor onun yapmadığı bi şey yok kuaför o da :)

Meraktan uyuyamayacam gidemedim Defneyi bırakıp bi arkadaş havalandan alıp otobüse bindırecek zonguldaka

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 379 göst.
0 oy
3 cevap 126 göst.
25 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.

378,402 soru

11,326,585 cevap