0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (772 puan) tarafından
Ben daha önce hiç balık beslemedim. Çok hassaslar gibi geliyor. Eşim doğum günü hediyesi mavi siyah fosforlu Beta balığı almış. Besleyen varsa sorum yemleme hakkında olacak günde iki defa hangi saatlerde yem veriyorsunuz? 

8 Cevaplar

0 oy
(8,996 puan) tarafından
Benimde 2 tane var sabah aksam birer tane yem veriyorum fazla verince ölüyolarmis bizimki 1 yıl oldu bişey olmadı ben düzenli bakıyorum suyunu falan değiştiriyorum aman nolcak diyemiyorum onlar Allah'ın sessiz kulları
(772 puan) tarafından
Yemleri hangi saatlerde veriyorsunuz? Valla bende baya sinirlendim hiç bakmadığım birşey aldı diye hamileyim bide gözlerim doldu bu ölürse ben napıcam diye oturup ağlicaktım nerdeyse. Bitkiler ve hayvanlar ölünce çok üzülüyorum.
-Reklam-
0 oy
(689 puan) tarafından
Beta baska hic bir balikla yasamaz yer dikkat et bilmeden alip attim akvaryuma sabah hepsini isirip oldurmustu
(772 puan) tarafından
Doğrudur. :/
0 oy
(835 puan) tarafından
Anneminde 2 tane var sabah akşam birer tane yem veriyor çok verirsen ölür
(772 puan) tarafından
Evet onu biliyorum fakat kaç saatte vermem gerektiğini bilmiyorum. Yani sabah kaçta akşam kacta
0 oy
(410 puan) tarafından
Beta bendede var onlar yanina baska balik istemez yiyolar aklinda olsun bnmkide kirmizi aynidir cinsi herhalde 
(772 puan) tarafından
Çift kuyruklu bu
(410 puan) tarafından
Evet benimkide oyle adam oyle dedi alirken yalniz yasarlarmis ben sevmemde esim heves etti aldi oyle duruyor evde :))
(772 puan) tarafından
Kendi cinsini yemiyor diye biliyorum ben kendi cinsiyle yaşıyormuş galiba çünkü videodada aynı akvaryumda Beta balıkları gördüm çok.
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Beta balıgının bakımı zor degıldır yalnız yasar zaten baska balık barınamaz yanında.Gunluk az mıktar yemını verın haftada bır suyunu değişin tamam.
(772 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağol canım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Beta balığı en dayanikli balıklardan biridir küçücük bardakta bile yaşayabilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Selam canım ben şu irinleri mühendisiyim betalar sakın canavarlardir yanına başka balık koyma parçalar. Çiftleşme zamanında da yüzeyde köpükler oluşturur.ozaman yanına dişi erkek koyarain ama sendeki erkekse ciftlesmeden sonra dişiyi al içinden onuda parcalar
(772 puan) tarafından
Çok nadir sabit kalıyor günün çoğu hareketli. Dibe çöküp orda birşeyler arıyor ama çözemedim.
(772 puan) tarafından
Bir 12 de kalkınca birde akşam 9 da veriyorum eşim öyle ver demişti doğrumu yapıyorum?
(9,247 puan) tarafından
Dipte kırıntı arıyor bişey olmaz yeter o yem ona
(772 puan) tarafından
Beta yemi küçüçük rotifish betta & Tetra yazıyor üstünde yemin. Küçücük birşey 4 taneyi 3 parçaya bölüp veriyorum. Bir sabah bir aksam
(9,247 puan) tarafından
Ekmek bile yer o sıkıntı yapma.
0 oy
tarafından
Ayyy aklima getirdin. Bebde kizima alicamm
(772 puan) tarafından
Alın çok güzeller.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 512 göst.
0 oy
3 cevap 297 göst.