0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Alt komşum olacak kişiyle alakalı. Gece gündüz evdeki müzik seslerinden duramıyoruz gecenin 2si sabahın 9u hiç durmadan müzik son ses açık ama öyle böyle değil mahallede düğün var sanırsınız o derece. Neyse bi gün kapıda oturuyorum çocukları oynatıyorum adamı gördüm abi müzik sesi çok geliyor tam da çocukların uyuduğu oda biraz daha dikkat eder misiniz diye gayet kibar bir şekilde uyardım. Tabi müzik sesleri kesilmedi devam etti. Sonrasında inadına mı bilmiyorum o adamda sürekli eşimi aramaya başladı çocukların sesi geliyor uyuyamıyoruz vs halbuki ben çocuklarımı 9 10 gibi mutlaka uyumuş oluyorum. gündüzleri kabul ediyorum ses yapıyorlar ben sürekli uyarıyorum ama bağlayacak halim de yok illaki koşturmaca ses oluyor. Bu m.al adamın karısı da kocasının telinden eşime yazmış abi eşim işe gidiyor sesten bıktık evde hay.van mı var gibi şeyler yazmış halbuki biz o saatte uyuyoruz çocukları 9da uyuttum bende yanlarında uyumuşum 1 gibi uyandım eşimin teline baktım bu mesajı gördüm hemen eşimi de uyandırdım adamı arattım ağzıma geleni saydırdım kadına. Bize her neyse ama çocuklarıma hakaret edersen seni pişman ederim dedim bağırdım baya sonra suratına kapattım ama çok büyük yemin ettim ona o lafı öyle bir yediricem kii. Bundan sonra çocukları tutarsam ne olayım evi başlarına yıksınlar sesimi bile çıkarmam artık 

9 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kimse çocuklara öyle bişey diyemez de snede onu ima ederek söyleseydin arayıp bagirip cagirmakla olmaz 
(54 puan) tarafından
Herşeyi söyledim valla o kadar sinirlendim ki. Şuan sinirden uyuyamıyorum ne hakla hakaret edebilir tanımam etmem kadını. Küçücük çocuklara nasıl hay.vn der yaa
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var bu dünyada. Müziği açtıklarında sikayet edecektiniz uyarmadan polis gelecekti bir daha yapiyorlar mıydı acaba. Şimdi sikayet etseniz sizden geldiğini bilirler onlarda uğraşırlar sizle. Bazıları gerçekten sorunlu ya. 
0 oy
(8,969 puan) tarafından
B.eyinsiz karı sensin hayva.n valla ben de heralde sinirlerime hakim olamazdım ağzıma geleni sayardım. 
0 oy
(48,709 puan) tarafından
terbiyesizlik şikayet edicem sizi hakaret davasi acicam deseydin keşke 
0 oy
tarafından
Terbiyesiz kadın ya sende deseydin keşke açık açık söylememize rağmen müzik sesleri kesilmedi anlaşılan sizsiniz ****** deseydin
0 oy
tarafından
Hayvanın daniskasi siz ve sizin çocuklarınız, agzinizi burnunuzu kırarım deseydin, bide hiç uğraşma ara polisi gelsinler ne güzel tam da müzik çalarken 
0 oy
(16,032 puan) tarafından
Hayvanın dilinden ****** anlar biz sizi insan gibi uyarmıştık dinlemediniz demek ki insanlıktan anlamıyorsunuz deseydin
0 oy
(439 puan) tarafından
Mesajı niye savcıya vermiyon bnm eşim öyle mesajı gorcek o ewe gidipte neler yapardı düşünmek bile istemiyorum 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bence polise gidin şikayet edin yaptırımı var müzik keyfi bisey cocuk koşması ile kıyas edilmez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 233 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
23 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 440 göst.