0 oy
121 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba Hanımlar gözlerim bozuk lens kullanıyorum bu kez renkli denemek istedim ama astigmat olduğu için numaralı lens bulamadım. Astigmatın 1.75 direk miyop numaramla lens alsam görür müyüm ya da iki lensi üst üste mi taksam kendi numaralı lensimin üstüne renkli numara lensi taksam görebilir miyim

6 Cevaplar

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Göz doktoru bulursan bana da gönder ama sanmıyorum canım burda olacağını:))
(12 puan) tarafından
:))belki çıkar deneyen bile kafi :D
-Reklam-
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Görmüyorsun canım görüntü net olmuyor ben aldım takamıyorum  takınca bulanık oluyor her yer 
(12 puan) tarafından
İkisini üst üste mi.ay çok heves ettim ya kaynanam aklıma soktu :) beyaz tenliyim peynir gibi :) yeşil çok güzel olurdu gözlerim de iri
(1,715 puan) tarafından
Kız ikisi olmaz üst üste yapışır bende de astimat var ve lens aldım göremiyorum ama gözlükle görebiliyorum çünkü astimat demek göz bebeği kayması
0 oy
(194 puan) tarafından
Canım bi sorum olacaktı benimde gözümde miyop var Doktor lens kullanımı zor bence gözlük kullan diyor ama gözlüğe alışamadım bi türlü. Sence lens kullanımı kolay mı? Birde astigmat ne demek oluyor 
(12 puan) tarafından
Bence lens çook rahat ama benim gözlerim iri lensi rahatlıkla takıp çıkarabiliyorum ve neredeyse 9 yıldır lens kullanıyorum ama eşim hiç rahat edemedi takarken zorlandık sürekli gözüme bişey batıyo dedi alışamadı .ilk hafta batma olur dayansa yapardı aslında  Astigmat göz bebeğiyle alakalı bi sorun ışık ters düşüyor bulanık çift görme yapıyor.
(194 puan) tarafından
Benim gözlerimde iri alışırım inşallah canım  gözlüğe hiç alışamadım en iyisi çizdirmek aslında ya
(12 puan) tarafından
Ben de çizdirmeyi düşünüyorum da bir ara psikolojikman hazır değildim şimdi maddi olarak biraz beklemem gerekiyor
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Burda ne gezer kız :D
(12 puan) tarafından
:)belki göz doktoru olup bu siteyi kullanan bi anne bi ihtimal :D
0 oy
(763 puan) tarafından
İki lens üst üste takılmaz canım şefaflarda astigmat miyop var ama renkli lenslerde var mı bilmiyorum illa renkli takıcam dersen astigmatsızda takabilirsin görürsün tabi ama baş ağrın olur tam düzgün göremezsin 
(763 puan) tarafından
Kim dediyse saçmalamış bence ben 10 senedir lens kullanıyorum bu zamana kadar böyle bi saçmalık duymadım :)  ikisi üst üste gözün rahatsız olur hem lensler birbirine yapışır bu arada renkli lenste kullandım ama çok yapay duruyo senin göz rengin olduğunu düşünen çok insan oluyo evet ama bence yapay bi görüntü oluyo renkli lenste 3 sene kullandım lise zamanımda işte :) ben öyle mavi filan kullanmadım  hafif bi yeşil yada ela gibi renkler kullanmıştım bu senede çok şükür çizdirdim kurtuldum hepsinden :) rica ederim ne demek canım
(12 puan) tarafından
Nereye çizdirdin ve ne kadar tuttu
(763 puan) tarafından
Maya gözde çizdirdim ankarada ersin maviye yazın çizdirmiştim sıkı bi pazarlık ederek 5500 e çizdirmiştik tabi şuan fiyatlar ne kadar bilemiyorum
(12 puan) tarafından
Anladım ben İstanbul'dayım teşekkürler:)
(763 puan) tarafından
Rica ederim ne demek:)
0 oy
(613 puan) tarafından
Göz doktoru değilim ama  10 yıldır lens kullanıyorum. Hem astigmat hem miyop yabi Toric lens kullanıyorum. Renkli de bulanık görürsün. Astigmat yakını da bulanık gösteriyor çünkü.ayrica 2 lensi üst üste takmak imkansız öyle bişey yok.
(12 puan) tarafından
Evdekilerle denedim 2 lens üst üste duruyor aslında:) benim de bir 9 yıl var ama renkli denemek istiyorum astigmatta da renkli bulamadım Bir de senin lenslerin yumuşak mı benimki yumuşak jelatin gibi ve çok memnunum
(12 puan) tarafından
Bir de lenslerini nereden alıyorsun. Ben gözlükçüden alıyordum ve 600-700 liraya geliyordu 2 kutu lens şimdi bir internet sitesinden alıyorum aynı markayı 200 liraya 250 liraya geliyor. İstersen siteyi verebilirim
(613 puan) tarafından
Lensci.com dan alıyorum 4,5 yıldır.
(12 puan) tarafından
Yazım hatası olmuş galiba ben sizin lensin markasını yabi sandım.markası neydi acaba
(613 puan) tarafından
Acuvue oasys

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 346 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Meraklı annecik (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 317 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,776 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (150 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,436 cevap

34,874 kullanıcı

...