0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Gerçekten sinir krizi geçiriyorum 1 yaşındaki kızım dün gece 1 de uyandı sabah 5 e kadar uyanikti ama huysuz değildi sadece oynamak istiyordu 5 te uykuya daldı bir gecelik olabilir dedim ama şuan yine uykuya direniyor her akşam 8 buçuk 9 da uyuyordu saat 10 hala uyutamadim Altan dışı çıkmış ucu yeni gorunuyor ondan olabilir mi lütfen bişey söyleyin yorgunluktan ölüyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki de bir yaşına girecek ayni böyle bi haftadir oynamak istiyor uyutuyorum hi saat sonra uyaniyor hiç uykusu yok gibi
(1,313 puan) tarafından
Evet gerçekten hiç uykusu yok gibi peki gece uykuları nasıl kaç defa uyanıyor
tarafından
Valla şuan benimki hasta oldu alerjik yüzünden günde 6kere hava vericem bi gör horluyor resmen çok burun akıntısı var oda rahatsiz ediyor iki gecedir uyuduğu söylenemez ama hasta olmadan önce keyfi yerindeydi yataktan atlayıp pencereden bakiyordu dışarıya normalde 9da yatiriyorum anam 10da uyaniyor  iki üç e kadar da uyumuyordu hoppidik zippidik ışığı da açmıyorum ki uyusun diye yok oynuyordu yani yürümeye başlıyacaklar yakinda sanirim onun heyecani var , emeklerken de ilk zamanlar gece uyumak istemezdi uykuda bile emeklerdi
(1,313 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım benimki yürüyor çok enerjik maşallah ama 2 gündür korkutuyor beni
tarafından
Amin İnşaAllâh sen yine de rutinini bozmamaya gayret et yoksa cok zor alışır uyumamaya
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
11 aylik dün gece sinir krizi gecirdim cocukta bitmeyen enerji var surekli oynasin istiyor gece birbirimizle bakistik saatlerce
(1,313 puan) tarafından
Aynı biz yemin ederim bir saaten sonra eşime devretim
(1,918 puan) tarafından
Esim gündüzcu uyuyodu kaldiramadim valla uyuttum simdi hayirlisi bakalim ne zaman uyanir han fendi
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bizdee diş yok ama gidişat aynii gecenin 2 si besikte dikiliyo yatir kalkiyo kendini salliyo oyun istiyo aha uyuttum diyorum kalkip oturuyo ertesi gun oluyo agliyoda agliyo valla bende bezdim buyudukce sandimki  uykular duzene girer nerdeeeeeeeeee
0 oy
(3,086 puan) tarafından
12 ayda Uyku gerilemesi var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aytuk06 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.