0 oy
264 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,159 puan) tarafından

Kizlar ben aldim hepsi buradadan 8 gun oldu teslim alali kizim ve kendim icin aldim kizima 1 kere kullandim 2 3 kere kendime kullandim bugunde kullaniyordum bi anda sesi kesildi üfürmesi durdu varmi elinizde satici otomatik kapanmasi var yazmis ama 4 saat oldu heralde hala acilmiyor cunku soguduktan sonra açılır yazmis ama açılmadı iade etsem alirlarmi aslinda cok memnun kalmıştım ya

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aldım canim benim ki hiç çalışmadı ve elime aldığımda da dandik geldi bana iade ettim ve yenisini de almadım.
(1,159 puan) tarafından
Ya ben cok begendim ama malsf sıkıntı yaşadım ama alicam tekrar cok sevmistim saclarim cok uzun olduğu icin zor oluyor bunla basitce yapiyordum
-Reklam-
0 oy
(8,990 puan) tarafından
Ayy ben de çok almak istiyorum bundan. Kaçtır niyetlendim almadm. 

Garantisi yok mu canım. Satıcıya bir mesaj at bakalım ne diyecekler 
(1,159 puan) tarafından
İste benimde o canim yopigo firmasi var onun kendi urunu orijinal benimkide nasıl böyle bisey oldu anlamadim ama iade edersem yine siparis ederim cok memnun kaldim benim saclarim aşırı cok ve uzun belimden asagida disari cikmadan biraz yapınca cok dalgali normal hali onu yapınca baya sakinlestiriyor iyi oluyordu
(8,990 puan) tarafından
Elektronik biraz şans işi galiba ya. Kaynanamla bizim süpürgeler aynı. Onlarınki canavar gibi çalısıyo. Bizimki bozulup duruyo kaç kere servise gitti. Şans artk
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle öyle valla insAllah iade alirlar ya yada yenisini yollasalar da olur ama bakalim artik bekliycem
(8,990 puan) tarafından
Bi dene bakalım şansını yine. Hepsiburadaya ulaş onlar ilgilenir belki.
(1,159 puan) tarafından
Bakalim iade talebi olusturdum cuma gününe gelmezlerse arayacagim artik
0 oy
tarafından
Tekrar mesaj at 4 saat oldu hala çalışmıyor iade etmek istiyorum de
(1,159 puan) tarafından
Mesaj attim dönüş yapmışlar size geri dönüş sağlayacağız diye hala donecekler iade icin basvuru yaptim cuma gunu gelip alacaklar bakalim
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim arzumun var tarak gibi çok güzel 2018 yılında aldım halen canavar gibi valla iade oluştura bilirsin ayıplı ürün sonuçta
(1,159 puan) tarafından
İade olusturdum ama insAllah kabul olur seninki nasıl acaba bi resim atma sansin varmi o sekilde alayim iyimi seninki
(1,529 puan) tarafından
Evet benim kullandığım çok iyi memnunum dur link bulursam atim bulamazsam resim atarım ben memnunum
(1,159 puan) tarafından
Cok iyi olur çünkü geri aynisindan almak istiyordum senin attigin iyi madem ona bakayim da onu alayim ay
(1,529 puan) tarafından
https://ty.gl/s5peibrtps bunun beyazı benim ki dur resmini çekicem atıcam ama bu cihazın beyazı sadece renk farkı var
(1,159 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ay galiba boyle biseyde alicam cok güzelmiş haa duzlestir cik
0 oy
(1,529 puan) tarafından

image

image

2018 yılında halen ısısı ve düzleştirmesinde sıkıntı yok hemde kızım hergün okula giderken kullanıyo
(1,529 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel hemde bozulmadı yani ben kendime almıştım şimdi kızım kullanıyo bence memnun kalacaksın anneden kızlara kalacak en güzel eşya :)) kızım çok seviyo
(1,529 puan) tarafından
O etrafındaki fırçasınıda görümcemin kızı almıştı benden köye giderken bacım vermediler 4 5 ay bu şekilde geri geldi bana kesmiş bişeyler yapmış yoksa sapa sağlamdı yani
(1,159 puan) tarafından
Dur sen esimi ikna ediyimde aliyim ya cok sağol kuzum valla teşekkür ederim
(1,529 puan) tarafından
Enişte inşallah ikna olur sende memnun kalırsın inşallah  canım
(1,159 puan) tarafından
Mecbur olacak :))) bu ay hakkimi kullandim da onumuzdeki ay kesin alirim yaa
0 oy
(1,705 puan) tarafından
Aynısı bende var ben hiç memnun değilim ya hiç sevmedim maalesef.
(1,159 puan) tarafından
Ben sevdim aslinda ama bozulmasaydi :))
(1,705 puan) tarafından
İade et canım. Yorumlardada karşılaşmıştım öyle bı sorunla.
(1,159 puan) tarafından
Ay otomatik kapanmasi varmis bende oyle oldu sandim ama değilmiş calismadi malsf  iade talebi olusturdum işte cuma gelip alicaklar ay
(1,705 puan) tarafından
Hadi inşallah canım.
0 oy
tarafından
Naptın sorunu çözebildin mi
(1,159 puan) tarafından
İade ettim valla parasi yatmis tekrar alcamda emin olamadim ya
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Aynısını aldık hemen bozuldu. Çok dandik malesef.
(1,159 puan) tarafından
Oyleymis ya gerçekten aslinda cabuk bozulmasa muthis biseydi ama
0 oy
(2,162 puan) tarafından

Benim de gönlüm vardı ama bu postu gördükten sonra vazgeçtim :)

(1,159 puan) tarafından
Valla aslinda harika biseydi benim icin ama cabuk bozuldu gercekten o kotu oldu bi cok kiside de olmus aynısı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
19 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
29 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 166 göst.
27 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazife kagan (1 puan) tarafından soruldu

381,328 soru

11,415,806 cevap

34,967 kullanıcı

...