0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (498 puan) tarafından
Eşim düğünde takılanlar senin istediğin gibi harca diyor tabi ben bozdurup harcamıyorum ama kurutma mak. Istiyorum sizce bileziğin birini bozdurup alsam olur mu bilemedim evde prk koyacak yerde yok biraz sıkışıklık olacak çok kararsızım 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bozdurmam
-Reklam-
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Hiçte yapma, bırak kocan alsın. Makineyi aldırırsın isteye isteye ama bileziği satarsan tekrar alınmaz
0 oy
(66 puan) tarafından
Kurutma makinesi hayat kurtarıyor ama bilezikte bozdurup alınmaz canim yazik kotu günün icin sakla onlari nakit veya kredi kartı ile taksit yapabiliyorsan onunla al 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Kesinlikle bozdurmazdim
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bence zor günlere sakla bileziğini alma gücünüz varsa taksitle alın ama bilezik bozdurma 
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Biz de yeni aldık önce oturduğumuz yerde soruşturduk baya ucuktu fiyatlar hepsi buradan aldık 7 bine

Bilezik bozdurma konusunu bişey diyemem ama resmen hayat kurtarıcı birşey 
(407 puan) tarafından
Ne marka aldiniz acaba bende düşünüyorum
(7,947 puan) tarafından
Grunding marka
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Devir belli geçim belli 

Ben hayatta bozdurmam bende robot süpürge istiyorum mesela isteye isteye gına getirdim artık şuan kış dönemindeyiz eşim az kazanıyor fazla para olursa da kenara atıyoruz yaz gelince işleri açılınca alacak mesela 

Sende istee borç Bi şekilde ödenir ama bilezik alınmaz birdaha 
0 oy
(8,093 puan) tarafından

Ayyy camasirlardan yildim ne vatsa bozdururum ya:(

0 oy
(4,626 puan) tarafından
Bozdurmam ellerim serer kollarım bilerzikleri takar ama bilerzigimde yokki:))))
0 oy
(683 puan) tarafından
Bilezigim var ama bozdurmam asla bişey için kurutma makinası robot süpürge bende istiyorum ama rşim şuan biraz borcum var ilerde alcam söz dedi ne zaman alırsa alır 
0 oy
(1,622 puan) tarafından
Çamaşırları kurutmak için yerim yoksa bozdurup alırım ama yerim varsa gereksiz bence 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bilezik bozup yatırım yaparım ama asla eşya için bozmam. Bir de kurutma makinesi yani hani çamaşır makinesi olsa bi nebze o daha büyük ihtiyaç
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Rahatım için yaparım ama çokta sağlıklı birşey gelmiyor bana. Elektrik faturası na baya katkısı varmış bide uzun sürğyor kurutmak. Durumun iyiyse ve kışın kurutacak oda problemin varsa bilmiyorum ama yine de benim pek aklıma yatmıyor :)
0 oy
tarafından
Ay ne gerek var hiç anlamıyorum 
0 oy
(313 puan) tarafından
Benim bileziklerim başka şeylere gitmisti esime verdim yani. Geçen sene bileklik ve ceyrek bozup aldım kurutma makinesini. Zaten herseyim gitmiş bunu bari kendi yararıma alayım diye düşündum. Pişman değilim :) geçen sene 4 buçuğa aldığım makine şuan 10 buçuk. Yani ille almak istiyorsanız çok bekletmeyin derim her geçen gün zam oluyor. 
(313 puan) tarafından
He bu arada benim evde çamaşır kurutmak için yerim yoktu mecbur aldım. Ama senin yerin varsa sıkıntı olmuyorsa almasan da olur.
0 oy
tarafından
Kurutma makinasi almam. Alanlar memnun degil. Yer kapliyormus. Alt kata ses yapiyormus. Elektrik cok  harciyormus. Kiyafetlere zarar veriyormus
0 oy
(777 puan) tarafından
As yazın neysede kışın kuruması günler alıyo katla yerleştir zor oluyo hele bide çocuk varsa kurutma makinesinde çamaşırlar kuruyup beklese bile hiç bişey olmuyo ne koku ne bişey sadece biraz kırışıyo benim oğlandan dolayı bazen kurutma makinesinde bi iki gün bekledği olmştu ordan biliyorum yıldıysan artık evet bozdururdum kenardada para varsa ama acil değil dersen bozdurma 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bozdur bozdurma diyemem ama ben kurutmalı çamaşır makinası aldım. 3 ay oldu. Muthis bir icatmis kış için özellikle:)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Büyük hataa olur kurutma olmasada olur
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Asla bozmam çok acil bisey değil bence taksitle alınır ben zamanın da o hataları çok yaptım sen yapma elinizdeki bir gramın kıymetini bilin kuzu zor durumda kimse destek olmuyor çünkü 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde tugbabirol28 (1,731 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 159 göst.